O czym chcesz poczytać na blogach?

Modern warfare 2

Gry kombatanta Zuomota

Walkę jednostki z systemem), ale takiej głupiej polaryzacji „my-dobrzy, reszta-źli” jak w ME, u Gibsona czy u Dicka nie było. Albo skądinąd świetne chociaż niedorobione Call of Juarez 2, gdzie w trzeciej chyba misji zabijamy najpierw szeryfa a później dziesiątki zwykłych obywateli, którzy chcą nas złapać i postawić przed sądem. Czad po prostu. O GTA już w ogóle nie mówię.

Wydawca nie dała się jeszcze poznać, więc dajmy jej szansę, a po drugie: i tak kto ma ukraść to ukradnie, a kto ma kupić, to kupi. I nikt podskakiwać nie będzie, wszystko skończy się jak bojkot Modern Warfare 2.

Tagi: bojkot wiedźmin
20:10, zuomot

Jeżozwierzum

Chyba, że wprowadzono by tryb kooperacji. I to w sumie nie byłby głupi pomysł. Ale tradycja wojennych FPSów stawia na rywalizację w multi, a DICE postąpiło według tradycji. Podobnie jak Modern Warfare 2, które już nikogo nie bulwersowało…

iron IRON

0] Komentuj

Poszukiwanie graczy, nowe ciekawe zainteresowanie i krótko o ACTA i inne pierdoły tego typu

Poszukuje graczy to wspólnej rozgrywki na multi do takich gier jak: CoD Modern Warfare 3, M&M Heroes 6, Star Craft 2 i AVP3, oczywiście mam nadzieje że to będą osoby w mojej liście znajomych na Facebooku, oczywiście jeśli chodzi o wspólną rozgrywkę Battlefield 3 to.

Big Game Bang

Obydwa z internetowych wydań gazet mając w nazwie słowo z tytułu wpisu – Times oraz The New York Times. Pierwszy z nich to krótki głos w sprawie przemocy w grach. Oczywiście w nawiązaniu do Modern Warfare 2. Co warto zaznaczyć, głos dosyć zdroworozsądkowy. Violent video games won’t corrupt anyone.

Drugi artykuł traktuje o tym, czy gry mogą być sztuką i ogólnie o scenie indie..

Wojownicze Żule Ninja

Po gardle. Nigdy więcej

 

Tagi: insulina karmi black papier piwo żółć
20:22, double_d
Link .

Polecamy (sprawdzone)! Przepraszamy Anię i Kasię - pamiętajcie, to dla dobra nauki!

 

Tagi: jasny ksiądz modern warfare motherfucker pedofilia uryna wojak
20:06, boss_b
Link Dodaj komentarz »

najgorszy podcast

Lvl postaci. Do tego ME 3 który wygląda jak Gears of War w kosmosie z cyfrowym nożem. Jak dla mniej najlepsza konferencje zorganizowało EA oraz Ubisoft, ale to może dla tego że jestem fanem serii ME i AC


 • w dniu 13/06/2011 @ 2:03 | Odpowiedz Altairus

  Ubi musiało się zrehabilitować za.

  w dniu 14/06/2011 @ 9:07 | Odpowiedz eldmore

  Co do Modern Warfare 3 to ten filmik jest ciągle jak najbardziej aktualny:

  BLOODY SCREEN (so real)

 • nerdpunk.wordpress.com

  ] i przestaje takim być. Mechanika to koszmar wymyślony przez kogoś, kto zatrzymał się w latach 90-tych. Dobrze, że nie ma tabeli upadku lampy naftowej. Jest za to obciążenia z polami co 2-3 kilo. I czas zakładania i zdejmowania poszczególnych typów pancerza [kolczy - 15 sekund] Mam nadzieje, że pozostali napiszą coś więcej, bo ja nie daję rady.

  Niejednym spotkaniu i już wtedy mieliśmy podejrzenia, co też szanowny autor chce nam zaserwować. Po tym jak dostałem bagno-news z linkiem do Pływu podekscytowałem się bardziej niż w dniu premiery Modern Warfare 2. Niezwłocznie pobrałem plik i zagłębiłem się we wspaniałym świecie przełomu lat 80-90-tych.

  O co.