O czym chcesz poczytać na blogach?

Modern talking

Blog thomasdieter1209

Den Superstar). Pożegnalny koncert odbył się 21 czerwca 2003 w Berlinie.

W latach 1998 - 2001 w singlowych utworach zespołu gościnnie pojawiał się raper Eric Singleton.

Thomas Anders kontynuuje karierę solową, od momentu ponownego rozpadu Modern Talking wydał dwie płyty. Był także gwiazdą Sopot Festival 2008 oraz Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie[1]. Dieter Bohlen zajmuje się komponowaniem i produkcją płyt dla innych wykonawców, w 2006 wznowił też działalność solową.

Distilling Roses

Lola znow daje koncert... :P W tym samym klubie :D Jak moja druga polowa bedzie chciala to moge sie poswiecic i przejsc :P

******
BUUUUUUUU


Nie bawie sie tak :((((((((( CHLIP!!!!!!!

Koniec Modern Talking
[BMG Polska, 2003.06.17]

Najsłynniejszy niemiecki duet pop Thomas Anders i Dieter Bohlen - ogłosił zakończenie działalności Modern Talking...

Obok rodzimych Niemiec najwierniejszych fanów zespół znalazł w Polsce, gdzie.

Być to znaczy kochać, marzyć, śnić, dotykać. Być... - Onet.pl Blog

Życie. Moje plany zmieniają się co chwilę. A to ktoś się rozchoruje, a to okaże się, że jest lepsza oferta, a to coś ciocia wymyśli, a to wujek. Normalnie paranoja. Ostatnio zaczełem nawet bluesa słuchać... staczam się.... ;P (w tej chwili króluje jednak Modern Talking =) Naprawde nie wiem co mam robić. Czasami chciałbym, aby życie było niczym prosta droga, przez którą szło by się szybko i pewnie. Zamiast tego mamy małą zwodniczą ścieżke, pokręconą, z wieloma odnogami, skrzyżowaniami.... I ciągle musimy.

.I like the way you smile.I just wanna be your number one. (; ^^ - Onet.pl BlogCo raz częściej mówione słowa:
apokalipsa
oczywiście

W głośnikach:
głównie JB x33 : Burning up
S.O.S.
When you look me in the eyes
Play my music
This is me
Enrique Iglesias - Push
Modern Talking - Your're my heart,your're my self
Cheri cheri Lady
Lady Gaga - Poker Face
Jayz-z & Linkin Park - Numbencore
Sirusho - Qele qele

Emily

Największe gwiazdy estrady!

Deep Purple na stałe zapisały się na muzycznych kartach historii. Teraz przenieśmy się do nieco bliższych nam latom 80. Część z Was zapewne już pamięta ten okres i niezapomniane przeboje lat 80 oraz zespoły i gwiazdy jak Modern Talking, Roxette, Kylie Minogue, Sting, Phil Collins, Michael Jackson, Queen, U2, Pet Shop Boys, Guns N’ Roses, The Police czy Metallica. Są to po raz kolejny tylko przykłady wielkich gwiazd i było ich oczywiście znacznie więcej. Sporo gwiazd karierę swoją.

Blog TomundMonia

Bo muzyka ginie wśród naszego zachowania, ludzi i przyszłości. Jedziemy dalej pomijając tych których wymieniłam. Eminem już tez zapomniał o fanach. Jenifer Lopez pół aktorka pół piosenkarka już dawno nie zaskoczyła nas żadnym hitem. Modern Talking bardzo znany w niemczech, polsce i na świecie zespół co niektórzy nie znają...Nasi rodzice znali ich, jeździli na ich koncerty, kupowali płyty. Sprawdźcie może wasza mama chowie w szafie ich płyte ja pogrzebałam i znalazłam stos płyt ale.

tylko zycie - Onet.pl Blog

Oraz telewizyjnych. Poniżej prezentujemy najważniejsze wieści, jakie można przekazać po tym spotkaniu:

  • Nowy album ukaże się wiosną i ma nosić tytuł "Good Karma". Producentem płyty jest Robert Wässer z Sound Chateau a jej styl ma być czymś między Modern Talking i Kylie Minogue.
  • Na płycie znajdzie się duet z Sandrą w piosence "The Night Is Still Young". Piosenka została już nagrania i nie jest balladą.
  • Będzie też drugi duet, w którym partnerować Thomasowi ma... Polka - Kasia Nova
  • Thomas ma już.