O czym chcesz poczytać na blogach?

Mobilny internet

Skuteczny e-marketing

Marcin
03/04/2012

Mirek, napisales:
“Co pewien czas wieszczone są “rewolucje”, które – gdy się im bliżej przyjrzeć – nie mają miejsca.” Tak było z mobilnym Internetem…..”

Rewolucja ma miejsce, a internet mobilny jest dobitnym na to przykladem.
Nawet jesli oglaszana jest nieco przedwczesnie.
Zyski generowane przez ruch z platform mobilnych potrafia rosnac 400% rok do roku w UK.
Czy jest to zasluga telefonow, czy.

internet czy inne środki przekazu

31 marca 2011
WIOSNA NADESZŁA
A Z WIOSNĄ NOWE SIŁY MOŻLIWOŚCI I NADZIEJE
Więcej »

04:44, wichura327
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 06 lutego 2011
CZY PRZEZ INTERNET MOŻNA POWALCZYĆ?
TWIERDZE ŻE INTERNET JEST KOPALNIĄ.
ZE WZGLĘDOW FINANSOWYCH .TAKIE I PODOBNE CZYNNIKI SPOWODOWŁY ŻE DZIŚ NIE OGLĄDAM TELEWIZJI , NIE CZEKAM NA WIADOMOŚCI CZY PANORAME ,DZIŚ W WOLNYCH CHWILACH CZY W RAZIE POTRZEBY WYSZUKUJE POTRZEBNYCH INFORMACJI NA INTERESUJĄCE MNIE TEMATY NIE TRACĄC CZAU NA BZDETY CZY TASIEMCE.DOSTEP DO MOBILNEGO INTERNETU PRZECIAGNĄŁ SZALE NA SWOJĄ STRONE CHOĆ JESZCZE DO ŻYCZENIA POZOSTAJE TROCHE JEGO SZYBKOSĆ.DOSTĘPNOŚC INFORMACJI A TAKŻE POCZTY ELEKTRONICZNEJ I KOMUNIKATOROW WZIĘŁA GÓRE NAD TV. CO PRAWDA SKUTKI DOSTĘPU DO PEWNYCH SERWISOW BYWAJĄ ROŻNE ,ALE TO już W NASTĘPNYM.

absurdy w biurze

08:56, dzial_nauki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 17 stycznia 2008
mobilny internet
poszłam Ci ja zanieść zlecenie na internet mobilny do 2 laptopów
do pani kierownik dzialu informatyki

dowiedziałam się, że czegoś takiego jak internet mobilny nie ma

14:29, dzial_nauki

PARA na MARATON

Tego zjawiska. Chodzi pewnie o " dyspozycję dnia", jak to mawiają nasi sportowi komentatorzy.
 
Szkoda, że nasi koszykarze zakończyli udział w ME tak szybko, ale jak oglądałem wczoraj półfinał Grecja - Hiszpania, to ci goście są jednak z innej bajki.
Zalogowałem się internetowo na TVP Sport, na Serbia - Słowenia, ale było bez dzwięku, chciałem przedobrzyć i nie wpuściło mnie do końca transmisji. Dramatyczny mecz, dogrywka, jak to dzisiaj przeczytałem na necie to myślałem że mnie krew zaleje. Nie mogłem się zalogować bo zbyt dużo osób było.

Nie znam, ale wg mnie to nie jest w porządku.
 
Od miesiąca jestem dumnym posiadaczem mobilnego internetu z firmy na P. Zajefajna sprawa. Ten wpis robię w szpitalu, gdzie mamy z naszym synkiem wspólny boks. Bardzo liczę na to, że wieczorkiem, jak uśnie obejrzę finał na necie. Mobilny internet - bardzo fajna sprawa.        
 
pozdrawiamy biegowo
przyszlaczków5

15:34, malgorzata.smolinska , Agnieszka Przyszlak i Rafał.

Ożarów Mazowiecki – Blogi

Dla wyborców w pozyskiwaniu z ich strony informacji i poprawnego wyciągania celnych i najlepszych wniosków. To według mnie ważny test. Jak dobrze ktoś zauważył, no nie ktoś, bo w końcu WjK, my straciliśmy swoje szanse przez ostatnie osiem lat. Gmina nie wywiązała się z dostępu do Internetu, na który idą nasze podatki w wystarczającej wysokości że ho ho, dostępu do informacji publicznej z urzędu gminy, z dostępu mieszkańców do kultury fizycznej i sportu. Oraz do podstawowych jej zadań. Jak choćby należyte utrzymanie poboczy dróg, rowów melioracyjnych czy.

    Na takie prezenty? -   zobacz cały protokół tutaj >>

Ożarowska Grupa Rowerowa OGR  >> >>

Blog radnego Macieja Różalskiego.  >> >>

Autor Web-Cam na portalu Facebook  >>kliknij

Już co piąty Polak ma dostęp do mobilnego Internetu. Skorzystaj i zobacz Blogi bez ograniczeń.

Zarządzenia burmistrza  zobacz

Zawiadomienia o sesjach Rady Miejskiej tutaj »

Serwis Samorządowy PAP >>kliknij

Udostępnienie kart wynagrodzeń przez wójta, burmistrza wymagane. .

ChaberConsulting

Rok 2012 przyniósł ze sobą zmiany w ulgach podatkowych, m.in. w internetowej. Tak, jak w poprzednich latach ulga ta wynosić będzie 760 zł. Jednak teraz o wiele więcej osób będzie mogło z niej skorzystać, gdyż z ustawy znikł zapis o użytkowaniu sieci Internet  w miejscu zamieszkania.

Co z tego wynika? Każdy, kto posiada tzw. mobilny Internet będzie mógł bez problemów odliczyć go od podatku. Czyli, osoba posiadająca Internet w telefonie komórkowym, korzystająca z sieci wireless, w kafejce internetowej, czy mająca przenośny modem podłączany do laptopa będzie mogła skorzystać z tej ulgi.

Jaworowy dziennik

Wywiadu i wszystkiego, co mu towarzyszyło.

Dochodziła godzina 17. Na ponad trzy godziny przed planowaną rozmową trzyosobowe grono redaktorów Transfery.info jeszcze nie było w komplecie. Wciąż brakowało wszak osoby, która de facto stworzyła ten portal, wypełniając na rynku witryn internetowych dosyć wyraźną wówczas (2004 rok) lukę. Ta zanotowała - w swoim stylu - kilkunastominutowe spóźnienie, zatem upływające minuty nikogo nie przyprawiły o głębsze domysły. Na komplet w końcu się jednak doczekaliśmy i z czystym sumieniem można było ruszyć w.

Przyznam, że jakiekolwiek przygotowanie topograficzne tym razem sobie darowałem i podróżowałem odrobinę w ciemno. Później tego jednak słono żałowałem. Najpierw rozbieżności dotyczyły miejsca, w którym należało się przesiąść w kolejny środek transportu. Z pomocą potęgi mobilnego internetu konsensus w końcu zapadł, ale schody zaczęły się później. Naprędce podjęta decyzja o skorzystania z akurat nadjeżdżającego autobusu, rekomendowana przez wątpliwej trzeźwości staruszkę, tylko pogorszyła naszą sytuację. Najgorsze jednak dopiero nadchodziło.