O czym chcesz poczytać na blogach?

Mmorpg games

Gry casual

Pełnym wymiarze 3D, a ich uruchomienie sprowadza się do jednego klęknięcia myszy.

Gry online to nie tylko gry flash i shockwave. Powstało niemało gier, które przyciągają graczy z całego świata i razem w nich rywalizują, są to gry MMORPG. Większość tego typu gier, zostały oparte na przeglądarce WWW, znaczy to, że zazwyczaj wystarczy się zarejestrować na stronie z grą i załogować. Gra toczy się na wyświetlanych stronach, które informują nas o statusie i innych.

gry casual grają przedstawicielki płci pięknej i osoby starsze. Gry te dzielą się na wiele kategorii. Strategiczne, planszowe, przygodowe to tylko niektóre z różnych kategorii. Nowym dystrybutorem gier casual w Polsce jest Victory Games. Firma ta jest znana z tworzenia gier freeware.

Więcej: http://grycasual.blox.pl/2009/09/Gry-casual-to-przyszlosc.html

http://grycasual.blox.pl/2009/09/Definicja-gry-casual.html

Gry MMO oraz MMORPG. Najlepsza rozrywka dla graczy

Share this:

Like this:

Like
Be the first to like this post.

Tags: games, music, news

Like this:

Like
Be the first to like this post.

Tags: games, music, news

Różne gry - Onet.pl Blog

League of Legents jest grą Action-RPG osadzoną w świecie Fantasy. Jest przeznaczona do gry w się League Of Legends jest grą stworzoną przez Riot Games (http://riotgames.com).W ramię bronić granic swychcywilizacji...Ludzkość potrzebuje bohaterów jak nigdy dotąd. Czystaniesz do walki ze złem i obronisz Tyrię od zagłady?
  • Produkt stworzony przez firmę NCsoft - giganta na rynku MMORPG, twórców takich hitów jak Lineage II i City of Heroes!
  • Nie wymaga opłat abonamentowych!
  • Unikalnew grach MMORPG połączenie współzawodnictwa i kooperacji - wykonuj misjez pomocą drużyny lub wyprzedź swoich.

warhammer *Rzecz o Warhammerze - blog4u.pl

Wydarzyło przez przez te kilka miesięcy. Tym razem chciałbym swoją notkę dać o czymś o czym nie spodziewałem się że napiszę. Około dwunastu miesięcy temu temu miała premierę gra planszowo-karciana pod tytułem Warhammer Invasion. War games online for free nawet miesiąc temu została wydana na polski rynek, co znaczy że możemy zaopatrzyć się w nią w wersji polskiej pod imieniem Warhammer Inwazja. Przyznam osobiście, że to spolszczenie gry mnie strasznie rozbawiło w paru.W wakacje. Pamiętam ze praktycznie non stop grałem. Zero życia, zero kontaktów po prostu siedziałem i grałem + mój brat to samo i jeden mój qmpel. Nic tylko farming, grinding i levelowanie - poslugując sie slangiem gier MMO. Czy konkretniej MMORPG (czyli Massive multiplayer online role playing games - masowe gry fabularne online czy coś takiego). Rzuciła mnie dziewczyna więc musiałem jakoś odreagować, w sumie lepsze to niż alkohol nie?;-) tzn lepsze pod kątem zdrowotnym...mam.