O czym chcesz poczytać na blogach?

Mmorpg 3d

Kyuubi Blog

Szukaj

 

Bakayaro czyli myśli nieogarniętego maniaka - Onet.pl Blog


22 lutego 2009
aghfvdct ghuy

Nudy lurwa.

gram widzmina. juz nie bo nie mam miksów i padm od Bestii. Szczena mnie wkurwia . gada ta jakby to bylo proste. gra w zajebane mmorpg i si wozi kurwa.

W weekend moze pojde z klaudia na walentyki 3d. o ile nas wpuszcza i  o ile bd miec hajs

BlaaQ (21:57)
2 *Jest już pare*

rozwojduchowy.blog

Się rozwijamy, rozwijamy się jeszcze szybciej. Jest to odwieczne prawo wszechświata, kosmosu. Kosmiczne prawo, które obowiązuje wszystkie istoty we wszechświecie, od malutkiego robaczka po wielgachnego słonia :) Nie omijając przy tym człowieka. Przychodzimy na ten świat, wcielamy się w ciało aby się rozwijać, zdobywać doświadczenie. Coś w stylu gry MMORPG :D Jesteśmy duszą, która może żyć w wielu wymiarach, akurat znajdujemy się w tym, fizycznym, 3D, 3 gęstości, zwał jak zwał.. Ale jesteśmy tutaj, teraz w tym momencie. Czytając moją notkę, także się rozwijasz. Obojętnie czy to wyśmiewasz, czy uznajesz za ciekawą lekturę, jest to jakieś doświadczenie, gdyż nic, żadna rzecz, żadna sytuacja na świecie nie jest idealnie taka sama, zawsze czymś się to wszystko różni. Jest to piękne, mamy.

gry-to-moje-zycie.blogTest Allods Online 2011-04-08 15:48:08

2009-11-23 o godzinie 11:00 polskiego czasu ruszyły europejskie testy gry mmorpg Allods Online.
Allods Online jest to kontynuacja największego, najlepszego i najbardziej dochodowego MMORPG w Rosji. Niezwykle interesującego. Warto również zauważyć, że tytuł ten pochłonął bardzo dużo pieniędzy, bo ponad 12 mln euro, więc możemy się spodziewać wspaniałych doznań, zarówno graficznych jak i dźwiękowych.
Pierwsza.

Co jeszcze można powiedzieć o tej grze mmo? Teren gry nie był  poprzedzielany na zony, rozszerzał się w czasie rzeczywistym. Świat przedstawiony to nie tylko budowle na zewnątrz. Można też było wejść np. do wieżowca i zobaczyć, jak wyglądają pokoje w środku.

Gra miała zaawansowany silnik graficzny 3D.