O czym chcesz poczytać na blogach?

Mmo games

Gry MMO oraz MMORPG. Najlepsza rozrywka dla graczy

Widuje się takie gry, które pełnymi garściami czerpią ze świata fantasy, na pewno dużo osób wybiera także te, które są oparte na kanwie science-fiction. Poza tym bez problemu trafi się na wiele innych ciekawych gier, które mogą zainteresować każdego. Jeśli chcemy zacząć grać w gry przeglądarkowe czy też mmo, wtedy mamy w czym wybierać. Najwięcej osób decyduje się na te drugie, które gwarantują nam o wiele lepszą jakość grafiki oraz ogólnie lepszą zabawę. Tego rodzaju gry mmo są przeważnie płatne, jednak można trafić także na darmowe propozycje, dzięki którym przez długie godziny będzie można poznawać nowe lądy,.

Tags: games, mmo, news

Recenzje wielu gier

Recenzje wielu gier
Intensywnie rozwijający się blog, z recenzjami gier, RPG, MMO, online, PBF, Strategiczne i wiele innych, oraz dodatków do gier.
| < Kwiecień 2012 > |

Jednostek

minusy:

-kiepska jednak muzyczka

Ocena ogólna: 8/10

Gatunek gry: RTS
Wydawca oryginalny: Microsoft Game Studios
Data wydania polskiego: 10/1999
Data wydania oryginału: 9/1999
Oryginalna strona gry: http://www.microsoft.com/games/age2
Język gry: angielski
Tryby gry: Multi.

Gothic I

 

Gothic I - Wspaniała gra, zapewne znana wszystkim fanom gier RPG, jest to klasyka gier typu Role Playing Game.

Jeśli nie graliście w tą grę, a lubicie ten typ to zapraszam do pobierania.

A teraz opiszę cytuje "o so, o so, o soo chosi?" .

 

Dawno, dawno temu w pewnym królestwie rządził.

Gorące wieści ze świata The Sims 3 - Onet.pl Blog

-The Sims 2


The Sims 2 – druga odsłona strategiczno-symulacyjnej gry komputerowej The Sims, umożliwiająca tworzenie i sterowanie życiem wirtualnych ludzi. Opracowana przez firmę Maxis Software i jednego z jej założycieli, programistę oraz projektanta gier Willa Wrighta, a wydana przez Electronic Arts 14 września 2004 roku pod marką EA Games, już w ciągu dziesięciu dni od tej daty biła rekordy sprzedaży, oszacowano, że było to ponad milion kopii, tym samym stała się wówczas najbardziej dochodowym tytułem w historii firmy...


-The Sims 3


The Sims 3 – kolejna część gry wideo opierającej się o symulację codziennego życia The Sims, pierwotnie stworzonej.

Wersja gry posiada kupon z darmowymi punktami SimPoints (12 Euro = 1000 pkt.) do wykorzystania w internetowym sklepie Sims3Store.
Gra ustanowiła nowy rekord dla Electronic Arts, ponieważ sprzedaż wynosiła ponad 1,4 milionów egzemplarzy w pierwszym tygodniu wydania.


-The Sims ONLINE 

EA Land (dawniej The Sims Online) jest grą MMO będącą częścią serii The Sims. Oparta jest na nieco zmodyfikowanym interfejsie i silniku graficznym znanym z pierwszej części. Została udostępniona za darmo dnia 27 lutego 2008, ponieważ miała słabe wyniki sprzedaży. 28 kwietnia 2008 zapadła decyzja o ostatecznym zamknięciu serwerów gry, co nastąpiło 1 sierpnia 2008


Zapowiedzi Gier - KERAJ

wtorek, 31 stycznia 2006
World of Warcraft: The Burning Crusade
                                                   

Pięć i pół miliona.Właśnie tyle osób według najnowszych raportów płynących z Vivendi Universal Games co miesiąc opłaca abonamęt, by przenieść się do świata gry World of Warcraft. Liczba ta czyni z tej produkcji najpopularniejszą grę MMO, jaka kiedykolwiek powstała. Powierzchnia terenu, po jakiej będziemy się mogli poruszać posiadając dodatek zwiększy się o około 25 procent względem stanu obecnego. Dużą jej część stanowić będzie nowy.
piątek, 18 listopada 2005
Dungeons & Dragons Online: Stormreach
                                                   

Dungeons & Dragons Online to pierwszy poważny MMORPG oparty na słynnym systemie Dungeons And Dragons. Miejscem akcji D&D Online będzie Eberron, podobnie jak w przypadku Dragonsharda. Jest to teren pokryty gęstą dżunglą.
Centralną jego częścią będzie miasto Stormreach. I choć podziemia i lochy znajdują się poza murami miasta, to dużą ich liczbę gracze znajdą również w.