O czym chcesz poczytać na blogach?

Młynek do kawy

...

Biurka! Ech.... --__--

Już mi się nie chce siedzieć w domu, tydzień zamknięcia to wystarczająco długo! Zwłaszcza że przed dziesiatym (wypłata..) w domu bida z nedzą, nawet kawy już nie ma, chyba, że chciałoby mi się wyskrobywać jakieś nędzne resztki z młynka - bo starsi ostatnio zaszaleli i sprawili sobie prawdziwy elektryczny młynek do kawy, który robi "wrrrr", ma pomarańczową diodę do pikania, normalnie cudo - jak z Gwiezdnych Wojen ;DD. Jednakowoż, na co komu gwiezdnowojenny młynek, jeśli nie ma w nim kawy?.

mar1x.mylog.pl

Czyja dusza płonie… krzyczy?
Czyje ciało w tej piwnicy?
Co za pies w mych żyłach tonie?
Kto zatopił zęby w łonie?
Kto rozwiera me powieki?
Kto zniewolił mnie na wieki?
Kim jest On, co drzwi zamyka.
Wiek za wiekiem… znów umyka.
W mojej głowie, mej udręce.
Stos wciąż płonie.
Wciąż w nim skwierczę.
On dorzuca drwa powoli.
On jest dobry.
Wie co boli.niczym burzowe chmury,
by runąć nagle,
gradem uczuć zasypując
całe me ciało.

Gradem jesteś Ty.
Chmurami jesteś Ty.
Potokiem jesteś Ty.

Cała Ty
myślami mymi
jesteś.
komentarze [0]
Młynek do kawy
20:57:34 czwartek, 20 grudnia 2007
Jest noc,.
Kule z trzaskiem kruszą sie, pękają, a przyczepione do nich istoty są miażdżone i żywcem rozrywane poprzez ogromne śruby.
W końcu starta kawa zsypana zostaje do filiżanki, a Młynek odstawiony na powrót do szafki. Ci, którzy cudem uniknęli zmiażdżenia i zostali wypluci, odrzuceni przez swój świat, podejmują daremne próby wygrzebania się z hałd kawowego pyłu.

Hindus wewnętrzny

Dyskusję na temat natury rzeczy. Czterolatek ma konkretną koncepcję tego, co rzeczą jest, a co nie. Niebo na przykład nie jest rzeczą, bo rzecz musi być ciężka, albo lekka i można jej dotknąć. Słońce natomiast jest rzeczą, chociaż nie można go dotknąć, bo można by się poparzyć. Woda też jest rzeczą, ale mokrą i płynącą. Podobnie jak mleko. Są więc różne.

Komentarz »
sobota, 16 maja 2009
30 letni młynek
Mój młynek do kawy ma 30 lat. Działa dokładnie tak samo, jak wtedy, gdy był nowym luksusem w skromnej kuchni mojego rodzinnego domu. Nowsze sprzęty domowe nie są tak trwałe. Obliczone przez producentów na.

- voodoosisters fallen angel

Waniliowa z mlekiem,ciastko-zjedzone.tandetna świeczka.gaszona świeczka.zapalona świeczka.koła.zdecydowanie koła.takze i kradzione.stereo w samochodzie.różowy szalik.krowa na szafie.młynek do kawy/pieprzu.wzrok.pociag żółty do połowy.klatka na ptaki.sexodrom.kawa bez mleka i bez cukru,2 razy dziennie.3 kawa-inka.kino?-nie,kino nie.K2.tak K2.w walce o serce kobiety nie mozna sie.

podmiot-liryczny

Podmiot Liryczny wczoraj dziwnie się zablokował. Zaczął wpatrywać się w jakiś obiekt i niemal znieruchomiał. Matka PL mówi do mnie: – Zobacz, jak się syn na ciebie patrzy. Ale nie patrzył się na mnie. Jego uwagę przykuł fragment mojego biurka – taka belka pionowa, szara, metalowa, która ma otworki..

W sobie tylko znanym języku dyskusje. Z mamą, tatą, krową pluszową, kontaktem, lampką (a w zasadzie bardzo zdobionym kloszem) i innymi przedmiotami domowego użytku… Trochę go stresuje młynek do kawy jeszcze :).

Zadziwiające, że wczoraj przesiedział radośnie na huśtawce bitą godzinę. Wystarczyło, że Matka PL pokazywała mu różne zabawki, szeleszczącą książeczkę, itp..

"Tym samym sercem kochamy i nienawidzimy ..."

Brudnym, głupim, nędznym lub śmierdzącym, dlaczego nietrwałość jest cechą absolutu, a wzniosłość i triumf nie są jego finałem? Miłość kona w znudzeniu, upodleniu lub zazdrości, dobroć w spektakularnych filantropiach, książka w składzie makulatury, poezja w ocenach szkolnych belfrów, konie wyścigowe w jatkach rzeźników, demokracja w tłumie, wolność w.Więc postanowiłam, że dopóki bede miała ochotę to będę się nimi dzielić. Swoja drogą... ciekawe, że wypało właśnie dziś. Minął już rok odkąd moje serce zostało wkręcone w młynek do kawy...a może do pieprzu...albo po prostu ubite blenderem. Tak czy owak minął rok i może nawet nie przez przypadek znów mi się sniła. Gdzieś tam nawet usłyszałam we śnie te słowa:.