O czym chcesz poczytać na blogach?

Młynarska

Legnica- ulice miasta

Legnica, ulica Młynarska

Legnica, ul. Młynarska -fot. kaz62

Pierwsze wiosenne kwiaty przy ulicy Młynarskiej.

Legnica, ul. Młynarska -fot. kaz62

Dodaj.

Gwiazdy - bloog.pl

Swoich umiejętności czeka seria castingów w pięciu miastach. Pierwsze z nich ruszą już w grudniu. Pozostałe zostaną przeniesione na styczeń.

Największą niewiadomą nadal pozostaje obsada miejsca po Pazurze. Chętnych jest wiele, wciąż pojawiają się nowe i nierzadko zaskakujące nazwiska. Jak choćby "księżna" Mandaryna, czy Natasza Urbańska. Producenci wciąż nie chcą podać nazwiska. Wygląda na to, że czekają z jego ogłoszeniem na finał Tańca z gwiazdami.

 

 

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5175966,trackback

komentarze (1) | dodaj komentarz

Młynarska Zgasiła Dodę!!! // Newsy Ze Świata Gwiazd;**

piątek, 20 listopada 2009 11:23
"Pani Agata" & Doda ;*

Agencja My Photo

Agata Młynarska i Doda zostały niedawno zaproszone do Chicago na galę wyborów Miss Polonia.

STREFA DZIAŁAŃ KREATYWNYCH

W Rytmie Compasu – wernisaż wystawy fotografii Joanny Młynarskiej

Filed under: wystawa — Tagi: fotografia, Joanna Młynarska — karolina plinta @ 22:33

Wystawa Joanny Młynarskiej prezentuje fotografie wykonane podczas występów zespołu La Pasion, z którym artystka współpracuje od 3 lat.

Uchwycone na fotografiach gesty i stany emocjonalne tancerek flamenco oddają klimat spektaklu „Aconteció” zbliżając nas do pewnej historii, w której nieustannie uczestniczymy.

wernisaż: 6 maja 2010, godz. 20.00

klub Kolanko No 6, ul. Józefa 17 Kraków

Wystawa potrwa do końca maja.

Joanna Młynarska – studentka Historii Sztuki UJ i Studium Związku Polskich Artystów Fotografików w Warszawie. Jak sama podkreśla miłością do fotografowania zaraził ją tata w wieku 12 lat. Początkowo zajmowała się fotografią krajobrazową i reportażową. Zafascynowana fotografią sceniczną fotografuje każdy festiwal, koncert, spektakl na którym ma tylko okazję się znaleźć. Nieustannie działa, jej tydzień nie ma początku ani końca. Pozostając w ciągłym biegu, zawsze ma czas aby zarażać wszystkich swoją energią i dobrym humorem.
www.joannamlynarska.pl

plomyczus

Strona główna MłYnArSkA CiTy :D:D
Siemka !!!
Wczoraj z Lenką poszłyśmy na pizze (mniam mniam):D:D po zakonczeniu roQ mam bardzo fajniutki plan lekcji :D:D
O 7 poszłam wczoraj do Lenki bo jej włosy musialam wyprostowac :D:D o 7,50 Przyszli Paulinka Olka Roger i jeszcze 3 osobki :D:D i poszlismy do kosciola :D:D Nie moglam tam ustac ale to szczegol. O 8,50 poszlismy do szkoly bo kotki mialy rozpoczecie roQ a ze Paula i Olka to kotki to musialy byc bylo sporo osob z 2 i 3 klas ale czy to dziwne :> przeciez kotki są :D:D
Około 16 poszłyśmy na Młynarska. Tam siedzialysmy do 17 i na kwile poszlam do domu i ok 17,30 wrocilysmy tam :D:D okolo 19 zaczelam dostawac takich baz ze szok :D:D zaczelo mi rowno odpierdalac :D:D:D Cio :>:> Lenka Opiś Beata Izka wiecie coś o tym :>:> :D:D:D:D
Papa :*:*:*:*
Pozdro dla.

Misja i Transmisja

Notka krótka, bo – przyznaję się – obejrzałem tylko półgodzinną, zakłócaną problemami technicznymi prezentację i początek wywiadu, po czym uciekłem z lokalu. Tyle tylko, że zdążyłem się pośmiać z czegoś, na co zwróciła ostatnio uwagę moja koleżanka – Wrocław został już Europejską Stolicą Kultury, ale na wtykanej wszędzie grafice (i innego typu reklamach) wciąż pojawia się z napisem “kandydat”. Kiedy wreszcie pogodzimy się z faktem, że wygraliśmy?

animacja, artur sadłos, film, komiks, komiksofon, kultura wrodzona, milena młynarska, millushka, puzzle, torturr

  • Komentarze ( 3 )
  • Trackbacki ( 1 )