O czym chcesz poczytać na blogach?

Młody m kronika 2

ARIOKgrafy - Onet.pl Blog

.................statystyka.
wejść: 29082
komentarzy: 221

Mam 23 lata i trochę już zdążyłem w życiu krwi napsuć. Mam 23 lata i nie chcę wiedzieć, że mam fajowego blogaska, że powinienem prześcigać się głupotą w blogowych konkursach. USZANUJ TO! Chcę jedynie, by nastąpiła.
Na rynek dostarczyć polską truskawkę, studenci walczą o to, by jakość ich wiedzy okazała się równorzędne nadziejom pokładanym w nich nie tylko przez rodziców tych młodych ludzi, ale także przez ojczyznę. ile to nocy nieprzespanych, ile książek zakutych na pamięć... ile narzekań słyszy się w zaciszach pokoi w niezliczonych.
ariok(treść i ilustracje);
 

Kroniki trollowane | Blog o grach, książkach i życiu codziennym

- Dlaczego ostatni tydzień przed Tembakanem był tak stresujący?

-Człowiek sobie uświadamiał, że to już tydzień i wszystko musi być gotowe. Spiny, docinki i nieporozumienia wśród organizatorów były na porządku dziennym. W końcu zbliżał się dzień, na który czekaliśmy od ponad roku..

-Na to liczę – a czy odbędzie się kolejna edycja Tembakanu – dowiemy się w ciągu najbliższych tygodni. Ze swojej strony liczę na odsłonę “Tembakan 2k12″.

- Z całego serca Ci tego życzę. ;) Jak wyglądała ( i wygląda) Twoja przygoda z e-sportem?

-Ciężko nazwać to.

Bierzesz udział w eventach jako gracz?

-Nie, jedyna moja przygoda to udział w Mistrzostwach Miast ligi ESL. Może kiedyś, w końcu wciąż jestem młody.  ;)

- No tak, tego Ci nie można odmówić.  Planujesz wybrać się gdzieś na turnieje i podpatrywać organizatorów aby doskonalić swoje.

Tagami Lan, lol, QiQu, tembakan, wywiad. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Tylko życie ci pokaże kto jest twoim przyjacielem.

Tej strony nie znałam was panie… - pomyślała odchylając uszy i wstrząsając grzywą z niezadowoleniem jak by chciała odgonić od siebie wszystkie natrętne myśli. Po chwili powoli wstała i podeszła do płotu nastawiając wysoko uszy do przodu.
- Prinzessin? – usłyszała nagle obok siebie.
Wzbudził w niej widok jej własnego pana towarzyszącego w tym nierządzie na który ośmielił się szczycieński wójt. Rotgier stał nieopodal razem z kilkoma innymi młodymi braćmi przyglądając się ze śmiechem Danveldowi trzymającemu się za zaczerwieniony policzek. Nie wiedziała co robić… Stanąć w jej obronie i.

Wrześniu powinno się rozkręcić ^^ sorry za kolejny poślizg. Rozdział powstawał przy muzyce Secret Garden - Lotus


Głosuj (0)

marien14 16:24:33 26/08/2010 [komentarzy 4] wesprzyj

Rozdział VI Niech zwycięży silniejszyRozdział VI
Niech zwycięży silniejszy…

XDD
Z góry przepraszam za tą przerwę ^^


Głosuj (0)

marien14 01:12:48 3/08/2010 [komentarzy 8] wesprzyj

Nastrój


{muzyka}

ZuzannaZapamiętaj

Przeszłość


2010
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj


Kronika


Kronika
Napisz, ale nie zrań...

Przyjaciele


.

Tłuszczowa kronika - Onet.pl Blog


04 lutego 2012
84
Teraz to już nie kronika 80 kg ani nie 78..lecz 84 kg. Tyję koszmarnie. Jem dużo, na to wychodzi, choć mi się.
Chodzi do szkoły bardzo dużo, a mimo to ta kurwa ma taki łeb, że ma dobre oceny. Ja się kurwa staram, wszystko odrabiam, zapisuję i słucham jak najęta, a jednak kurwa moje oceny są straszne. Fakt, nie uczę się w domu, ale moja koleżanka też się nie uczy.Dlaczego los, albo jak kto woli to nazywać "Bóg" nie dał mi żadnego.Też pewien sport, ale jestem tak leniwa, że go nie uprawiam. Żałuję, że w podstawówce rodzice mnie nie zapisali do sportowej szkoły. Chociaż jak już zobaczyli w 2 klasie podstawówki, że sobie z tym sportem dobrze radzę, i że go lubię. Jestem do tego gruba, i mam problemy  cerą trochę no i fryzura...czemuż to ja idiotka.On jest suuper. Ale jednak mimo to bym nie przesadzała, aż tak ekstra nie jest. Jednak w porównaniu do mojego obecnego chłopaka, ten z wakacji to po prostu bóg. Młody, sprawny, żywotny, o ładnej karnacji, czysty, zaajebiste ciałkoo:*:*
A tak poza tym to niedługo chyba pora zmienić nazwę bloga i jego adres...już nie.

Świat Fantasy według AvetyObrazek dwóch tygodni:

Księgi kronikarza
Informacje.
Obozów: 4 Raat Ka Nasha środa, 14 marzec 2007, 17:46 W tej notce napiszę coś o.I wyrusza na pewien czas, by żyć wśród ludzi. Tam spotyka i zakochuje się w Kaurwaki (Kareena Kapoor), ukrywającej się wraz z młodszym bratem Arya księżniczce z sąsiedniej Kalingi. Asoka przedstawia się jej jako Pawan, nie chcąc zostać rozpoznany.
Gdy.
Jest na lV roku, członkini Gwardii Dumbledore'a)- Evanna Lynch
Arabella Figg (charłak, mieszka na Privet Drive)- Kathryn Hunter
Młody James Potter- Robbie Jarvis
Młody Syriusz Black- James Walters

Kronika Przypadków Fotograficznych | We all live under the same sky, but we don't all have the same horizon.

Marzec 5, 2011 o 10:43

To zależy jak bardzo obiektywna jest Twoja ocena xD Z optymizmem w oczach mówię sobie po cichu ” jestem młody…. jeszcze mi takie cudo wyląduje na talerzu ” xD Co dla jednych jest wspomnieniem… dla innych staje się cichym marzeniem
Pozdrawiam

    Aneta on 06. Wiosna [Mi.]
  • A to my

    • Miranda
    • Aria
Arnie pisze:

Tak ładnie wygląda że aż szkoda zjeść xD Ale pewnie z aparatem pod ręką już nie tak wielka szkoda, gdy jakaś cząstka ( być może sama esencja widoku ,znając Was), śpi spokojnie w cyfrowym śnie, z którego ktoś ją obudzi by się nią także nacieszyć

.