O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Młody m

at-nightfall *Marzyciel.. - blog4u.pl

Myślochłonny, ale w tej nudzie to całkiem przyzwoite dla osobowości.. Jakie role odgrywać.. najlepiej zbliżone do siebie, na początek, ale czy to nie jest zbyt proste? mam...
czytaj więcej

Młody 3/11/2007 14:01:18 [komentarzy 0] (...)

Decyzja..

Wychodzę na dwór., widzę grupę znajomych mi niegdyś ludzi, krórych nie widziałem już jakiś czas.. Nie widywaliśmy się, nie pisaliśmy już jakiś czas. Nikt z nas nie wie, co u drugiego., słychać. Posanawiam w tej chwili rozpocząć, wdrążyć w życie, po raz pierwszy, plan.. Podchodzę wesoły, to było najprostrze, (czego nigdy wcześniej nie robiłem),...
czytaj więcej
Młody 3/11/2007 16:15:38 [komentarzy 0] (...)

Pierwsze przemyślenia..

Nie mam już problemów z zaśnięciem., nie zastanawiam się co zrobiłem źle, po pominąłem., co zostało zrozumiane.,poprostu zasypiam.. Kolejne dni toczyły się w tej samej radosnej, wręcz harmonijnej atmosferze. Coraz częstrze spotkania, coraz to więcej imprez,. Ale, jak to już bywa, zawsze się znajdze jakieś ale.. Nie zasanawialiśmy się ani razu nad...
czytaj więcej
Młody 5/11/2007 11:08:17 [komentarzy 0] (...)

Nuda..

Każdy świadczy sobą to samo., Podobne style muzyczne, zgodność w tematach., obrona bez konieczności wypowiedzi.. Nuda.. Z dnia na dzień coraz.

Spowiedź grzesznej Matki - Onet.pl Blog

Jestem mamą, no ale kurna  chyba nikt nie myśli, że my sobie z Mr.M opowiadamy bajki na dobranocw łóżku nie? Skądś się te moje dzieciorki wzięły i proszę mi wierzyć nie z kapusty...

 No więc sex jak zawsze był super. Mr.M zna mnie jak nikt inny i w razie zakończenia tego związku obawiam się, że nawet jeśli znajdę lepszego faceta to będzie nam kiepsko w łóżku.  Mr.M to jedyny facet, który potrafi doprowadzić mnie do orgazmu. 
 Chyba większość się ze mna zgodzi, jeśli jest dobrze w łóżku to.
W ciąży, powiadomiłam mężusia i orzekłam, że ma się nie martwić. Kochałam go ale ceniłam sobie swoją niezależność. Żałuję teraz, że nie przyprawiałam mu rogów, przez cały okres naszego związku nie pomyślałam nawet o innym facecie.
No ale do rzeczy on dalej siedział tam a ja w Polszy, przygotowywałąm się do przyjęcia na świat mojego skarbu.

 Pewnie żylibyśmy tak do teraz gdybym nie zaszła w kolejną ciążę. Tu się obudziłam:
- nie dam rady sama z dwójką dzieci, Młody potrzebuje ojca.
Telefon i ultimatum :

pogawędki

Nie miał poparzonej twarzy

 


14:27, maadja
Link Komentarze (7) »
środa, 16 czerwca 2010
Fajrant

Końcówka roku szkolnego była dosyć stresująca, poprawy, zaliczenia, moje wizyty u różnych nauczyli, pokorne wysłuchiwanie, że pisze absurdalne prace z chemii i kokietowanie Pana od matematyki - taka sobie szara rzeczywistość matki polki:).

Młody w szkole, smsujemy

, maadja
Link Komentarze (5) »
poniedziałek, 24 maja 2010
aparat

Właśnie kończymy kilkuletnie leczenie ortodontyczne. Na koniec Młody dostał aparat stabilizujący, który ma utrwalić efekty. Z aparatem jest taki kłopot, że żeby spełnił swoja funkcję, musi znajdować się w odpowiednim miejscu, niekoniecznie jest to półka w pokoju Młodego, na której spędza większość czasu. Ja się wkurzam, akcja ortodontyczna kosztowała mnóstwo kasy i czasu.

AluśQ bloguje...

(18:48)
yyy..dziadka kalesony?
AluśQa (18:48)
w głuchy telefon ?
Młody (18:48)
w eurobiznes
AluśQa (18:48)
w chinczyka ?
Młody (18:48)
w pomidora?
AluśQa (18:48)
w simsy 2 ?
Młody (18:48)
hahahah
Młody (18:48)
w heroes 3
AluśQa (18:48)
w cs ?
Młody (18:49)
w nfs?
Młody (18:49)
poogladam telewizje ?[nic nie leci ..]
AluśQa (18:49)
pobawimy sie w dom?[Tatusiu..obsikałam siem..nie bij...przetłumacz..]
Młody (18:49)
hahhahah
AluśQa (18:50)
wygrałam
Młody (18:50)
w hulahop?
AluśQa (18:51)
w lekarza ?
Młody (18:51)
w policjantow i zlodziei
AluśQa (18:51)
w pomidora ?
Młody (18:52)
ha!
Młody (18:52)
bylo
AluśQa (18:52)
ups
Młody (18:52)
przegralas!
AluśQa (18:52)
ja ?
AluśQa (18:52)
nigdy ...dobra..1:0 dla Ciebie
AluśQa (18:52)
dajesz dalej[grzejesz Młody :P)
Młody (18:52)
w klasy
AluśQa (18:53)
w sklep ?[najlepiej monopolowy..^^]
Młody (18:53)
w hokeja?
AluśQa

chwila dla mnie - Onet.pl Blog

Cisza minęła. Piątego dnia rozmawialiśmy przy pomocy sms-ów. Wkręciłam męża w historyjkę o kotce, która przyszła w odwiedziny do naszego kocurka i baraszkują sobie na trawce. Bo wypuszczamy kota na sznurku.  Persy nie są przygotowane na ataki drzew, wiejący wiatr i twarde patyki. Kcięciuniu dwa razy wybył nam z domu a potem miauczał przeraźliwie, żeby go znaleźć i uratować. Więc chodzi na sznurku. Siada w trawie i leży.

Kotkę wymyśliłam. Żeby był pretekst do sms'a. A tak naprawdę poszłam do fryzjera i straciłam 20 cm włosów. A co! Mąż zobaczył taką sexy-flexy blond pasemkową żonę i sprawa poszła w niebyt. To znaczy ja bym wolała ją.

Zzieleniał... Nie mąż, siniol.

Doprawiłam się rowerem. Cały przedział mnie boli.

Posiedziałam na słoneczku w bluzce bez ramiączek. Teraz jak zakładam taką z dekoltem, wyglądam jak flaga biało-brązowa. Dopalałam dziś cycki, ale się nie dały. France. Dalej świecą bielą...

Pojechaliśmy wieczorkiem na łajzy do galerii. Młody udawał chodnik w sklepie z butami, Duża podciągała go za ręce, żeby wstał. Młodemu strzeliło coś w łokciu. Powył i dał się tylko obłaskawić lodzikiem.

Następnego dnia szukał Dużej na strychu. Wszedł nogami, zszedł na głowie. Wył, skowyczał, dobrze że skakał, bo myślałam, że się połamał. Na czole guz jak renkloda,.

Młody m kronika 2

moje szczęście uśmiechnij się do mnie


skomentuj (1)


Psychoanaliza Głazu...
"Łowy miłosne to sprawa honoru"
Gil Vicente

Eksponat w mojej kolekcji, motto do "Kroniki zapowiedzianej śmierci" G. G. Marqueza

Kamień dziwny jak zawsze, jego intencje jednako zawsze nieprzeniknione, w ciągu 3 i pół godziny spotkania.
Uratowało od upadku...
Nie pożegnało dziewczę hiszpańskich dziewczyn...a przynajmniej nie pamięta tego...jedyne co dobrze wspomina i pewnie to Smsa do druida z mgliście zapisaną w pamięci treścią...dziki taniec z kumplem z pracy...opamiętanie...człapanie objęci do taxówki...i morze satyny zielonej w którym wielbicielka.Mogło;)spóźniło się do pracy ale misję pożegnania legendarnych hiszpanek i EKT Gdynia wykonało za wszystkich ... i za jednego ;-)
zlodziejka-pamieci1 2003-05-10 11:15:36
skomentuj (0)
Imieninowe dokazywania...
Na dwa dni zamieszkałam niemal dosłownie w kuchni M. miałam krótkotrwały.Życie całe,
Co najmniej jedno - ja to mam za sobą.


Powiodło Ci się owszem, sądzisz, że oprócz zdjęcia
Pozostaniesz bez zmarszek, młody, z ironią zjadliwą
Czas pojmie swe bezprawie w zetknięciu z pamięcią,
Palę w ciemnościach i wdycham zgniliznę odpływu" (Josif Brodski)

Już po WIELKIM WYŚCIGU ale co przyniecie przyszłość? - Onet.pl Blog

Rodzinna kronika

Się kobieto! To jest Oban! Tu jest wiele dziwnych rzeczy jak się nie przyzwyczaisz to zwariujesz!- Złapałam ją za ręce uniemożliwiając jej dalsze potrząsanie mną.

W tej chwili właśnie do Sali weszła grupa Sonii i.

-Witam wszystkich. Widzę że jesteście głodni więc…smacznego!- powiedział młody awatar i na stole pojawiło się mnóstwo jedzenia. Nie czekałam długo i od razu rzuciłam się na wielki kawałek ciasta. No cóż zawsze zaczynam od deseru.

Grupa Onet.pl SA (system)
Oliv(treść i ilustracje);
 

It's my life!

Strach. Huk... Potem cisza i znaczący jezdnię czarny ślad opon. Ciągnący się aż do pobliskiego drzewa.
Niebawem ksiądz tamtejszej parafii pochował trzech młodych ludzi. Później usiadł do prowadzonej przez siebie kroniki i zanotował:
- W ostatnią niedzielę zginęło troje młodzieńców (wymieniono nazwiska). Rozbili się na drzewie, tracąc panowanie nad motorem. Wszyscy byli bez szans. Nieopodal ciał i wraku maszyny znaleziono butelkę alkoholu. Stoczyła się po pochyłej drodze. Szkło było nietknięte.

[skomentuj (0)]


2006-02-12 21:41:13
---------------------------

Jestem z Tobą, zawsze

Któregoś dnia, przeglądając papiery Wujka, natrafiłem na równo zgięty skrawek papieru. Nie wiem, czy stanowił on fragment listu,.