O czym chcesz poczytać na blogach?

Młoda polska

Keep your face to the sunshine.. - Onet.pl Blog

Nie dajcie się formatować. Trudno uwierzyć, ale ludzie miotający złote myśli w stylu: "młodzież w stanie nietrzeźwym może spowodować potomstwo", byli kiedyś młodzi duchem. Tyle, że nie wszyscy...

 

Formatującym ludzi mówimy 3xNIE!!! ;)

anecia (19:49)
...???
młoda polska bełkotliwa... ;)

"Pokaż mi swój język, a powiem Ci, kim jesteś, albo.

sfb.blog

Tego w wersji jetixowej. Kumalski? Robi z siebie mega zabawową dziewczyne, którą nie jest. Pokazuje, że z nią nie można zadzierać, bo jest taka super silna i inteligentna. Osobiście uważam, że ludzie z epulsa, by lepsze opowiadania naruto napisali nie oglądając go.


Inteligentna młoda osoba, do jakich na pewno chcesz się zaliczać, potrafi poprawnie zastosować zasady.

PRL była państwem totalitarnym.

 • II RP była wzorem demokracji i swobód obywatelskich z którą bezpodstawnie walczyli ukraińscy faszyści od zbrodniarza Bandery.

 • Polska jest jednocześnie stabilną demokracją, ekonomicznym tygrysem, teokracją, krajem trzeciego świata, uosobieniem chaosu i ostatnią ostoją rozsądku.

 • Ojciec Rydzyk to wcielenie Absolutnego Zła.

 • Blog w Kratkę

  hmm.... a może sprawdzianik, proszę państwa?
  NIE DZIĘKUJĘ!!!
  Czy wspominałam może, jak koszmarnie zapowiada się mój przyszły tydzień?!
  to może chronologicznie:
  -poniedziałek - sprawdzian z pojęć, Młoda Polska + wszystko związane z analizą i interpretacją liryki i epiki...
  - wtorek - fizyka... fale mechaniczne, akustyczne i w ogóle tego typu bzdury...
  - środa - kart. z niemca w wykonaniu psora Kosmalskiego, czyli innymi słowy -> CAŁA tabela.

  panpolonista.wordpress.com

  Lubię
  Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.
  ← Przedśpiew
  Jedna uwaga leave one →

  Si Deus pro nobis, quis contra nos? - Onet.pl Blog

  Opinii, to niestety nie problem w tej jego wolności słowa (a niech se ją ma!) tylko w tej jego opinii, która jako że „niepoprawna politycznie” odbiera mu przywilej wyrażania swojego zdania.

  Nasza młoda polska demokracja musi się jeszcze wiele nauczyć, ponieważ jej edukacja ugrzęzła na rozdziale pod tytułem „Wolność słowa”. Niby temat wydaje się być prosty, bo wolność słowa to prawo do.

  USA - Polska

  Podczas gdy inni przywódcy polityczni tego okresu jak Roman Dmowski z Stronnictwa Narodowego, ludowcy, czy też "Stańczycy" z Galicji, współpracujący z Austrią (Kraków i Lwów) w tę niepodległosć nie wierzyli. Nie tylko oni, bo także i ludnosć polska. Siły zaborców były zbyt wielkie, ale uparty Litwin Piłudski, uparł się i gdy zawiódł się politycznie na Niemcach, to odmówił wraz z Legionami składania przysięgi na wiernosć cesarzowi Niemiec. Aresztowany przez Niemców, rok spędził u.I zbyt rozbudowywał kawalerię i piechotę. Moim zdaniem, nie jest to zarzut całkowicie sluszny. Aby rozbudować siły zbrojne - czołgi, lotnictwo i artylerię, srodki transporu i łącznosci, potrzebne były wielkie, wielkie pieniądze. A pieniędzy tych młoda Polska nie miała. Niemcy wydawali na zbrojenia 10 krotnie więcej od Polski! W Niemczech było 1.5 miliona srodków transportu, a w Polsce 30 tysięcy zaledwie! Los wojny był znany z gory. Piłsudski umiera w 1935. Jego życie prywatne było co.