O czym chcesz poczytać na blogach?

Mleczko

Aloelife – Aloes zdrowie i uroda

Do produktów pszczelich będące jednym z produktów pszczelich znajduje zastosowanie w leczeniu dolegliwości sercowo – naczyniowych do których należą: dusznica bolesna, nerwice, stany pozawałowe, nadciśnienie tętnicze, zatory , miażdżyca, gdyż  rozszerza naczynia, obniża ciśnienie krwi, obniża poziom cholesterolu, wpływa na zwiększenie elastyczności naczyń krwionośnych. Stosując Mleczko pszczele stanowiące jeden z produktów pszczelich Forever osiąga się korzystne  wyniki  w leczeniu stanów zapalnych żył a także krwotoków naczyniowych.

W wyniku stymulacji centralnego układu nerwowego, mleczko pszczele które  stanowi najważniejszy składnik preparatu Royal Jelly Forever należy do produktów pszczelich będące jednym z produktów pszczelich Forever wywiera dobroczynny wpływ na zarówno na kondycję fizyczną , jak również umysłową  organizmu człowieka. Mleczko pszczele stanowiące jeden z produktów pszczelich Forever  zażywane  systematycznie   wykazuje wzmacniający wpływ,  usuwa zmęczenie, podwyższa  efektywność pracy i  powoduje przypływ sił życiowych.

Royal Jelly Forever należy do produktów.

32 sposoby na crumble

RSS
czwartek, 15 marca 2012
Mleczko koperkowe

Składniki

  • 1szt jajo
  • 2 żółtka
  • 2 szklanki mleka
  • koperek
  • sól do smaku
  • pół łyżki masła

Sposób przyrządzenia

4 -5 filiżanek równej wielkości wysmarować cienko masłem.

2 żółtka, jajo i sól rozmącić trzepaczką, dodać odmierzone mleko i wymieszać.

Płyn przecedzić i dodać umyty, drobno pokrojony koperek.

Zobacz także: Mleczko koperkowe

Filiżanki napełnić cieczą do 3 /4 wysokości, wstawić do płaskiego rondla, wlać tyle ciepłej wody, aby sięgała do połowy wysokości naczyń, filiżanki przykryć papierem.

Wodę w rondlu wolno ogrzewać tak, aby była bliska wrzenia.

Gdy ciecz w filiżankach zestali się po ok.

35 min.

, ogrze- wanie należy przerwać i filiżanki wyjąć z kąpieli.

Mleczko wyjąć na talerzyki, okroiwszy je ostrożnie nożem wokół brzegów filiżanki.

Prawidłowo' sporządzone mleczko powinno dobrze zachować kształt, mieć konsystencję galaretowatą, przekrój gładki i jednolity.

Zestalenie cieczy.

aloelife.blog

Plantatorem aloesu. Kosmetyki aloe vera Forever Living Products wyróżniają się na rynku najwyższą zawartością miąższu aloesowego. Dla przykładu w jednym z najpopularniejszych produktów Forever galaretce aloesowej Aloe Vera Gelly zawartość czystego miąższu aloesowego wynosi 85%.

Dzięki unikalnej opatentowanej przez firmę metodzie stabilizacji miąższu kosmetyki aloe vera a także suplementy diety zawierają miąższ o właściwościach maksymalnie zbliżonych do świeżo wyciśniętego soku z liścia rośliny. 


zobacz także : mleczko pszczele
powrót na stronę główną blog aloelife

skomentuj (0)

Mleczko pszczele 2008-07-06 22:42:06

Mleczko pszczele Forever Royal Jelly Forever Living Products

Mając do wyboru wytwory naszej technicznej i syntetycznej cywilizacji w trosce o nasze zdrowie a także po części nauczeni przykrymi konsekwencjami stosowania antybiotyków coraz częściej sięgamy do starych sprawdzonych naturalnych metod leczenia i profilaktyki. Skutki uboczne stosowania chemicznych.

OD MARTA Z MILOSCI ! | (Kocham życie) – Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.

Się nie przyjęła. W każdym razie nie polecamy robić tego w domu. Apitoksynoterapia, jeśli ktoś się przy niej upiera, wymaga nadzoru specjalisty. Nie pszczelarza czy znachora, a lekarza medycyny. Zresztą ten zapewne zaproponuje mniej bolesne, a możliwe, że zarazem skuteczniejsze, leczenie.

Mleczko nie tylko dla królowej

Jajeczka, z których powstają pszczoły-robotnice, nie różnią się budową od tych, z których powstaje królowa matka. O tym, jakie miejsce w hierarchii zajmie konkretny owad, decyduje… dieta.

Młode pszczoły robotnice wytwarzają w swoich gruczołach gardzielowych mleczko pszczele. Tą galaretowatą substancją, o kremowej barwie i cierpkim smaku, larwy pszczół robotnic i trutni są karmione zaledwie przez trzy pierwsze dni ich życia. Królowa pszczół jest nim natomiast karmiona przez całe życie. Matka pszczela żyje 4 – 6 lat, a robotnica 30 – 35 dni. Nic dziwnego, że mleczko pszczele wydaje się być źródłem długowieczności. Stąd sporo go w kremach, tonikach i maściach, przeznaczonych do wszystkich rodzajów cery. Ma przede wszystkim poprawiać nawilżenie i elastyczność skóry.

Mleczko pszczele obfituje w hormony płciowe, stąd w znaczny sposób wpływa na szybkość rozwoju larw,.

Mileczka - Onet.pl Blog

   

 

Aga (03:29)

10 maja 2010
...mama-sowa, corenka-skowronek

Od kilku dni, Emilka jest na nowym mleczku i planie zywieniowym. Mleczko zmienilismy z typowego dla alergikow Similac Alimentum na mleczko bez laktozy Similac Sensitive i jak do tej pory sprawdza sie fantastycznie. Poprzednie mleczko bylo w puszkach, to obecne kupuje w butelkach litrowych (32oz). Jest tysiac razy lepsze w smaku, oczywiscie dla mnie, bo Emilce to chyba bez roznicy. Odkad wyszedl zabek, moja coreczka zaczela jesc tak jak przystalo na prawdziwego pol-rocznego bobasa, a nie tyle co noworodek. Obecnie na jedno posiedzenie zjada 180ml mleczka, co w porownaniu z dotychczasowymi 60-90ml brzmi jak poezja. Po modyfikacji planu dnia, Emilka wypija mleczko o 8.00; 12.00; 4.00; 8.00; okolo 1.30-2.30. Do tego je dwa.