O czym chcesz poczytać na blogach?

Mixer

Spotkanie - konfraternia teatralna

Autor oddaje nam przez siebie wymodloną, przeżytą i „uwidzoną” przestrzeń byśmy mogli w niej się zanurzyć i kontemplować obecność naszą (autora, podmiotu?, czytelnika) czyli człowieczą i obecność Jego. Ważna i poważna książka. Gruba sprawa, gruba poezja, choć tak cienko można rzec słów. Nie każdemu polecam, za to z czystym sercem. Truizmem jest pisać o pięknie edytorskim Galerii Autorskiej – kolejna książka przedmiot sztuki. Tym razem jeszcze widoczna bratniość dusz Kuczkowskiego i Jacka Solińskiego autora jakże adekwatnych grafik.

Jarosław Mixer Mikołajczyk

13:43, konfraternia , Spotkanie
Link Dodaj komentarz »
sobota, 04 kwietnia 2009
Trwa Królewska Droga Krzyża Robert Tekieli i KDK

W drugim dniu tegorocznej odsłony Królewskiej Drogi Krzyża - Teatru Wizji Czerwona Główka jednym z uczestników był Robert Tekieli.

- Uświadamiać!!!tylko.

matkorn.blog

I dlatego będzie robił nam scratche oraz jakieś sample ;) ogólnie zajmie się elektroniką, ale tak żeby nie robić z tego tachno-metalu, tylko takie wstawki ;) Tylko że dołączy dopiero po maturze bo teraz się do niej uczy i jeszcze nie ma sprzętu konkretnego ;)

Sqad boysbandu:

Sz(m)atan – background vocal (w sumie nie widzieliśmy jeszcze gościa na oczy)
Mroczna Pierdoła. – guitar ! (jak nie zapali fajki, to nie gra dobrze)
(sz)Matek – guitar !i (nowe struny jazzowe i ciągle narzeka)
Bajzel – gra na basie nie na bazie
j0g0 – mixer, sample, scratche
(w)Szaman – drums ( gra na perce i tyle o nim wiemy, wyjechał do rodziny do Radomska)

Tylko się chłopaki nie obrażać :D
A licznik wykopałem, bo reklamy wyskakiwały :)

skomentuj (6)

Już czas coś pograć... 2006-01-31 23:33:14

No więc tak od 20.12.2005 do 31.01.2006 zebrał się cały komplet zespołu. :D Prawie w ciągu jednego miesiąca!!!! czyli prosty wniosek się nasuwa  kto chce ten może ;) Tylko będzie trzeba dokonać pewnie pewnych zmian.

Blog katyn10kwietnia

To wszędzie : od gospodarstwa domowego do czołgów, jednak istnieje jedna zasadnicza wada tego typu rozwiązania. Czym większe jest urządzenie powodujące szum, czym większy zasięg promienia działania antyszumu tym większy powoduje to wzrost poboru mocy. Innym problemem jest zwiększającą się masą i objętość danego urządzenia. Kolosalne znaczenie ma dostrojenie. Jak bowiem zrobić żeby w wyciszonym helikopterze można było swobodnie rozmawiać i żeby generator nie zagłuszył ludzkiego głosu?

Wynalezione i dopracowane przez firmę BELL Incorporated urządzenie nazwa się MR.MIXER. To skomplikowane urządzenie ma na celu zagłuszenie tylko konkretnych odgłosów i jest jednostką nadrzędną w najlepszych systemach antyakustycznych. Mieści się ono swobodnie w walizce - natomiast szybkością i mocą na pewno dorównuje wielu mniejszym superkomputerom. Zawiera własny wzmacniacz - posiada również głośniki niewielkiej mocy. Jest to urządzenie wyjmowalne z pojazdów firmy BELL i swobodnie może służyć jako pomoc w zagłuszaniu "prywatnych spotkań". Wraz z rewelacyjnym systemem NOTAR śmigłowce BELL`a są niezastąpionymi w każdej sytuacji..

- ..

Saver

Aronia

Foggy

Astro [ pomniejszyłam go, poniewaz uznałam ze nie jest w ogole wychowany ; // ]

Milka

Mixer

Queen

 

No to tyle :) Oczywiscie niektore psy nie mają póz, np. Queen, ktorej nikt nigdy jeszcze dobrze nie wypozowal... Albo Milka... I Mixer. Ten świr to sie nie da.... XD Najlepszy z tych psów jest Primero. No i jest takim jakby przywódca :)  Wygrał już trochę wystaw <33  Noo to chyba juz wszystko co chalam pisac :P Aa..No i chcem jeszcze poinformowac że niektore psy z mojej hodowli nie są wzorcowe. To jest po prostu takie stadko haszczaków ^.^  Może kiedys stworze zaprzęg ....X.X  Jeszcze nie wiem **  No to żegnam :%

Ps. Może niedługo będę miec nowe Husky ^.^ Ze schroniska Ostatnia Ścieżka  :)  I jeszcze z jakiegoś innego.

Dj Alex Promo - Onet.pl Blog

Heath Xone:92, Allen & Heath Xone:1D, Evolution UC-33, Sennheiser HD25, Traktor Pro ,Live: Korg zero8 / DJ: CDJ1000, DJM 600/800
 
dj alex (17:25)
Zostaw komentarz
Dj Alex Promo Dąbrowa Górnicza

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)