O czym chcesz poczytać na blogach?

Mity

Naruto i Hinata - NaruHina - a jednak miłość... - Onet.pl Blog

Tak aż do walki finałowej... Przy czym każda walka jest oceniana indywidualnie, czyli każdy może awansować. Druga zasada możecie używać dowolnej taktyki. Nieważne co by to nie było. I tu wychodzi kolejna zasada przeciwnik może zginąć podczas walki... - gdy zobaczył wystraszone twarze młodszych uczestników szybko dodał - Ale nie obawiajcie się. To się rzadko zdarza. Jeśli zobaczę, że ktoś wygrywa walkę, a jego przeciwnikowi grozi utrata życia mogę wkroczyć i walkę przerwać. To tyle jeśli chodzi o zasady. A teraz wszyscy na balkon na arenie zostaje jedynie Takudo Mito z Wioski Ukrytej w Liściach oraz jego przeciwnik Shotaro z Wioski Ukrytej w Piasku.
Gdy wszyscy odeszli rywale zajęli miejsca na przeciwko siebie. Mito spojrzał na przeciwnika i kolana lekko się pod nim ugięły. Shotaro był wysokim i potężnie zbudowany. Na jego rękach dzwoniły ogromne bransolety, a twarz zakrywała biała chusta ze znakiem Suny. Był prawie łysy i nosił ciemne okulary. Był dość pewny siebie. "Ehh nie dziwię się czemu jest taki pewny siebie..." powiedział Mito gdy przypomniał sobie jak przy nim on wygląda..

Mey Kataoka - bloog.pl

Mey: Eee... no w sumie racja (xd)... Ale ja to co innego! XD
Ren: >.<
Mey: Uważaj, bo ci tak zostanie^^
Ren: Jak ja ci zaraz... –Szybko zamknęłam się w łazience i wyszłam po eee... 2h O.O ta... chyba Ren rzeczywiście ma prawo się złościć^^ -Wszyscy już zjedli śniadanie.
Mo: Mey, no nareszcie, ile można czekać? Zjedz coś. –Podsunęła mi talerz z kanapkami.
Mey: Dzięki ciociu. –Zjadłam i poszłam poszukać Rena. Okazało się, że rozmawiał z mItem.

Destination Calibra. ;P

Z calej sily..prawie calej..) no i na tym sie skonczylo pozdro aleX:*:*::*:**::*:*:*


Dzisiejszy Dzien

wiec wstaje rano no i ..(...) wchodze na gg patrze miTa ;D mita takie cos : idziemy do miasta z gosia marcela i alex.. a ja czemu nie itd.. o to o 12 kolo lusi(czyt.kawiarnia) :P idzemy do City.. i na autobus do Topoli Małej jechalismy 22 :D w 13 i tu sie zaczyna przygoda..:P wysiadamy i pytamy sie pani przepraszam wie pani gdzie jest jakas szkola ;D okazalo sie ze szkola byla po drugiej stronie czyli jakies 3km :D a wogol same pola my czyli : mitka,Gozi,i JA:P , bieglismy przez pola.. nagle zobaczylam sarny:P lataly se po polu .. pozniej mielismy tak brudne buty,ja mialam mnie sem wielka:D zeszlismy na jezdnie,a tam tak malo autek jexdzi ze shok :D idziemy i ja sie pytam przeprszam wie pani gzdzie mieszka marta idashek :D a ona taki jest stary opuszczony dom , a za nim jest taki duuuzy i ona tam mieszka my ok thx:D idziemy pytamy sie ,a marty nie ma. . :[ super!! idzemy jest sklep kupilismy sobie snikersy i kubusie malinowe:D i gosi sie zbił pozniej spotalismy kumoele marty czyli.. nocnika itd.. :P (...) pozniej mita.

Moje kosmetyki

Zgodnie z zaleceniami producenta. Zbyt długi czas utrzymywania odżywki we włosach nie jest dobrym pomysłem. Może przyczynić się do ich osłabienia. Tak więc drogie koleżanki i koledzy... czym prędzej zmyjcie odżywkę do włosów i przestańcie wierzyć w bajki. Wyjdzie to na dobre wam i waszym włosom:)

Tym optymistycznym akcentem pora zakończyć cykl dotyczący mitów i faktów czy też faktów i mitów (tak chyba brzmi, no może nie lepiej, ale na pewno zabawniej). Jak jeszcze mi coś przyjdzie do głowy to na pewno się tym zajmę. Na razie to chyba wszystkie mity, które gdzieś tam od lat funkcjonują w moim otoczeniu. Do miłego:)

Szczegóły wpisu

Tagi:
  • kosmetyki
  • odżywki do włosów
Autor(ka):
moje-kosmetyki
Czas publikacji:
sobota, 31 grudnia.

...Hoshi Story... - bloog.pl

Tadashi Takara... jestem twoim prawdziwym ojcem Hoshi.

-         Nie! – krzyknęła dziewczyna – Moim ojcem jest całkiem inny i okropny człowiek! Człowiek, który mnie nie akceptuje i nie kocha! A jednak jest moim przeklętym ojcem!

-         Nie Hoshi... Mito Nagara nie jest twoim ojcem to brat twojej matki.

Jagoda Acai – dar natury prosto z Amazonii

A jak ktoś woli żyć złudzeniami, że jakieś cudowne sposoby wyleczą go i pomogą schudnąć niech sobie żyje.” Kompletna kpina, z jednej strony uważa Acai za cudowne złudzenie a z drugiej poprzez Google AdSense reklamuje na swoim blogu najbardziej bzdurne systemy odchudzające jakie świat widział.

Wracając do zawartości Acai…

Oprócz bloga natrafiłem na ciekawą dyskusję, w której niewątpliwie Pan Witek bierze udział podpisując się  nazwą swego bloga “fakty i mity”:

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4354731&start=38

Oczywiście standardowo Pan od fitness opiera się na super źródle arystoteles.pl, o którym można poczytać w dwóch poprzednich artykułach. Pomijając ten fakt, stwierdza że dowiedział się ze stron internetowych , jakoby jagoda acai miała więcej białka niż kurze jaja. Co wedle niego jest mijające z prawdą i podważa cały sok MonaVie i sens jego picia.

Rozwiązanie jest u.

Słoneczna Gromadka - Onet.pl Blog

Na gerbilfans :) Konkurs graficzny - banner możecie zobaczyć na końcu bloga! Polecam, bo nagrody są b.atrakcyjne, a autor ocenia chęci i zaangażowanie :)
Zgłosiłam się także do konkursu na sekrety-chomika. Pierwszym etapem była rymowanka, moją możecie podziwiać na tamtejszym blogu, przeszłam do kolejnego etapu i czekam na informacje co dalej ;)
- Koniec -
Notka miała wyjść wczoraj, ale strasznie byłam zmęczona i zapisałam ją w szkicach, a dziś dokończyłam. :) Kończę i wychodzę na dwór! :d Posprzątałam Luśce...

reklamy: max 4
następna notka: 02.02.10

.d.d. (20:30)
12 s k o m e n t u j

22 stycznia 2010
Chomicze Mity.