O czym chcesz poczytać na blogach?

Mitsubishi lancer evo

MotoTrendy - Ekskluzywny Magazyn Motoryzacyjny - moto trendy - mototrendy.blog.pl

Osobiście zachęcam do zapoznania się z działem aut używanych. W pierwszym numerze była nie lada gratka dla amatorów szybkiej jazdy, czyli Subaru Impreza. W tym nie mogło być inaczej i nie zabrakło opisu odwiecznego rywala, czyli Mitsubishi Lancera EVO. Diabelsko szybkie auto o rewelacyjnych właściwościach jezdnych. To wszystko w magazynie MotoTrendy. Zapnijcie zatem pasy i udajcie się z nami w podróż do krainy motoryzacji.

WRZUTA.BLOX.PL

02 października 2007
Mitsubishi Evo X

Koniec sekretów! Mitsubishi oficjalnie odsłoniło najświeższe, dziesiąte wcielenie swego flagowego auta. Oto lancer evolution X - nowy obiekt pożądania. Poznajcie jego wygląd i moc…

Prezencja - drapieżny jak nigdy dotąd. Każdy centymetr prowokuje, zaczepia. Od normalnego.

N S U 2

Naprawdę fajne bryczki, ponieważ do wyboru jest około trzydzieści licencjonowanych maszyn, a wśród nich Audi TT, Honda Civic Coupe Si, Lexus iS300, Mitsubishi 3000 GT, Toyota Corolla GTS, Nissan Sentra SE-R Spec V oraz wspaniały Mitsubishi Lancer EVO VIII. Na liście samochodów w Need For Speed Underground 2 znalazły się także samochody nie za bardzo nadające się do ścigania, jak na przykład Hummer, którego funkcja w tej grze.

TuningoMania

Komentarzy: 1 Mitsubishi Lancer Evo 2006-02-11