O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Mitsubishi lancer

"Nie bój się zmiany na lepsze,więc się zastanów..."

Techników BMW, najlepiej świadczy o sprawności zawieszenia i układu hamulcowego. Mimo sportowych sprężyn i olbrzymich niskoprofilowych opon komfort jazdy pozostał bardzo dobry.


maciej14 2005-03-18 20:20:40
skomentuj (3)


Mitsubishi Lancer Wrc 04

Reorganizacja w rajdowym dziale Mitsubishi rozpoczęła się pod koniec 2002 roku, kiedy prezesem Mitsubishi Motor Sports GmbH, spółki bazującej w Treburze pod Frankfurtem nad Menem, wybrano Svena Quandta. Uczestnik maratonów w latach 1990-98, Quandt pochodzi z jednej z.

Rajdy Samochodowe

Bryan Bouffier i Xavier Panseri zakończyli wyścig wjazdem na najwyższy stopień podium 24. Rajdu Karkonoskiego na pokładzie Mitsubishi Lancer Evo 9, sponsorowanego przez Malkom Rallye Team. W ten sposób odnieśli triumfalne zwycięstwo, zapewniając sobie znaczną przewagę nad starającymi się dogonić ich konkurentami w 207 S2000. Zorganizowany w okolicy przepięknej Jeleniej Góry rajd potwierdził przewidywania.

......... - bloog.pl

20:07

siemka dawno nie pisałem ale poprostu nie chciało mi sie heh... no i nie było o czym pisać... wiecie że moje ukochane autko to mitsubishi lancer evo więc robię galerie z fotkami tego autka

  KoMeNtUjCiE.....Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,309640,trackback

komentarze (9) |.

N S U 2

Niewidzialnych ścian. Gdzieś wśród tych wszystkich budynków znajduje się garaż, w którym przechowujemy swoje samochody. A można tam zgromadzić naprawdę fajne bryczki, ponieważ do wyboru jest około trzydzieści licencjonowanych maszyn, a wśród nich Audi TT, Honda Civic Coupe Si, Lexus iS300, Mitsubishi 3000 GT, Toyota Corolla GTS, Nissan Sentra SE-R Spec V oraz wspaniały Mitsubishi Lancer EVO VIII. Na liście samochodów w Need For Speed Underground 2 znalazły się także samochody nie za bardzo nadające się do ścigania, jak na przykład Hummer, którego funkcja w tej grze jest czysto szpanerska. W Bay View bardzo ważną rolę.

.@..50 cent,music and cars..@. - Onet.pl Blog

Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 
               Mitsubushi Lancer evolution IX.

 
                 Mitsubishi Lancer evolution XVIII

 
                         Peugeot 206

 

RaceGame darmowa gra internetowa

                           -----------------------------
                           Mitsubishi lancer        koszt: 200.000 €                  
                         -----------------------------.

Mitsubishi lancer evo

MotoTrendy - Ekskluzywny Magazyn Motoryzacyjny - moto trendy - mototrendy.blog.pl

Osobiście zachęcam do zapoznania się z działem aut używanych. W pierwszym numerze była nie lada gratka dla amatorów szybkiej jazdy, czyli Subaru Impreza. W tym nie mogło być inaczej i nie zabrakło opisu odwiecznego rywala, czyli Mitsubishi Lancera EVO. Diabelsko szybkie auto o rewelacyjnych właściwościach jezdnych. To wszystko w magazynie MotoTrendy. Zapnijcie zatem pasy i udajcie się z nami w podróż do krainy motoryzacji.

Prezenty na Mikołajki i Boże Narodzenie - Onet.pl Blog

Skomentuj mnie
Jazda Mitsubishi Lancer Evo
Jazda Mitsubishi Lancer Evo 400 koni, napęd.