O czym chcesz poczytać na blogach?

Mitsubishi eclipse

Opowiadania o Cullenach - Onet.pl Blog

Wywróciła oczami.
-Tylko sto sześćdziesiąt tysięcy.-odpowiedziała.
       Wyłupiłam oczy.
-Tylko?! Coś ty mi za auto kupiłaś?!
        Wypuściła głośno powietrze z ust.
-Ciche, szybki, a przede wszystkim ładne, bo zieloniutkie Mitsubishi Eclipse. Specjalnie dla ciebie, prosto z salonu.-powiedziała.-Chcesz je zobaczyć. Chodź ze mną.
          Ujęła moją dłoń i pociągnęła mnie na dół unikając kłutni. Postanowiłam jej odpuścić. Niech będzie zadowolona, że mnie uszczęśliwiła.

Kudłaty dzieli się swymi wypocinami

Głowie i zmajstrowany przez nią. Nic nie umiem na tym zrobić, ale przy pomocy ( oczywiście Magdy ), może coś się uda. Nie będę nic pisał o sobie bo wszyscy znają 16- letniego chłopaczynę z kupą kudłatych włosów na łbie. Każdy wie, że ubóstwia on muzykę klubową ( DJ Angelo Mike ) i kocha samochody ( Mitsubishi Eclipse ). Kiedy opanuję obsługę tej diabelskiej strony zmienię trochę wystrój. Pearl Jam to już zamierzchłe czasy, choć szanuję kapelę. Teraz rządzi mną house, trance i progressive techno. Decki to moja przyszłość. Póki co zaczęła się rzeź o liceum. Mam nadzieję, że wyjdę z niej wniebowzięty.

myprecious.blog

Jedzmy!” i zjadł wszystko w mgnieniu oka. Pięć minut później byłam gotowa do wyjścia.
-Dan pośpiesz się!
-Nie mogę znaleźć kluczyków!
-Zostawiłeś je w samochodzie…
-Aha…
Poszliśmy na tyły domu do mojej „pracowni”. W środku stało srebrno-czarne Mitsubishi Motors Eclipse.
-Wsiadaj Aluxiu.
-Jasne Daniu.
-He, he- odpalił silnik i zadowolony z tego, że samochód działa wyprowadził go na drogę. –No to skąd znasz Feltona?
-Jego ojciec jest nowym pracownikiem w firmie Syriusza.
-Aha… jest całkiem fajny nie?
-No… jedziemy.

Realistyczny świat realistycznego człowieka

Innych wynika że nie są takie złe... Chyba będę mousiał w końcu w to uwierzyć, chyba nie mam wyjścia. Nie mniej jednak bardzo cieszę się z tego powodu...
Jak już wcześniej wspominałem jestem zakochany i mam nadzieję że sobie kiedyś tą miłość kupię... Dla niewtajemniczonych moją miłością jest Mitsubishi Eclipse... Jest boska... Idealna, no poprostu nie uwierzycie, a jak nie uwierzycie to co Wam będę opowiadał :P
Niedługo będę mógł częściej coś wrzucać na bloga bo będę miał stałkę!! Nareszcie... Rok prosiłem staruszków o stałke i nic i nagdle okazało się że mój stary może kupować akcje i.