O czym chcesz poczytać na blogach?

Mistrzowie

wiedzmin-124 blogempty snippet

Marianna nie może umrzeć

- Jestem gotowa, Mistrzu – szepcze. Czuje w dłoni chłód metalu. To nóż. Wielka maczeta o szerokim ostrzu. Na jej krawędzi widnieje inskrypcja: „Tenebrae  semper primum sunt”

23:23, bruxabruxa
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 03 września 2007
28. Dom Złoty

Asystenci. Istotne kawałki mistrzowskiej układanki.

Najwyższa pora, by wydać ostatnie rozkazy rezydentom pozostałych domów. Najpierw Pani chciwości. Ma najdłuższy staż. Posługując się ludzką rachubą czasu Monika przybyła tu ponad 10 lat temu. Nie ma to żadnego znaczenia, ponieważ proces jej adaptacji był dziecinnie łatwy. Mistrz nie zadał sobie zbyt wiele trudu aby przekonać ją do pozostania w Złotym Domu. Natychmiast dopasowała się do nowego miejsca, zapragnęła w nim pozostać. Wrosła w nie również fizycznie. Od lat leży na stercie monet, biżuterii i drogich kamieni. Niektóre trwale przylgnęły do jej zastygłego, metalicznego.

The Magical - Onet.pl Blog

Przez szpary w złotej masce dostrzegła, jak Mistrz mruży powieki. Nagle w jej umyśle pojawił się obraz ojca. To oczy pana Zakonu tak na nią podziałały. Ich odcień był tak podobny do koloru tęczówek Roberta Scotta, że gardło Alice nagle ścisnęła dłoń długo skrywanego w sercu żalu. Z drugiej strony, to podobieństwo wydało jej się nieco dziwne…
- Zadziwiające jest to, jak mało wiesz – w jego głosie drwina mieszała się z politowaniem. Nagle uniósł ręce i rozglądając się wokół, po obecnych w Sali czarownikach, odezwał się donośnym głosem. – Bracia i siostry! Od wieków Mistrzowie Zakonu próbowali dostać w swe posiadanie kamienie Wielkich Elfów. Jak dotąd, żadnemu z nich się to nie udało. Aż do teraz – Mistrz zawiesił na chwilę głos, przenosząc spojrzenie z powrotem na Alice. Dziewczyna wpatrywała się w niego z rosnącym niepokojem. – Moi drodzy, kamień Urionu jest już w naszym posiadaniu. Odzyskanie kamieniu Azulu to tylko kwestia czasu. A osoba, dzięki której nasze plany w końcu się wypełnią stoi teraz przede mną!
Alice oblał zimny pot. Nic nie rozumiała. Jeśli Mistrz myślał, że pomoże mu w znalezieniu kamienia, to grubo się mylił. Jednakże, mimo że nie widziała.

Witam w moim piekle - sedzinapilkarska

Da się przejść, czy arcyważny egzamin, który nie powinien dawać mi spać?

sedzinapilkarska 2002-04-10 05:00:40


głód piłki...i...Pawełka ;-)
Dziś jadę na szkolenie sędziowskie w lokalu (!) „Piramida”. Hmm...już widzę, jak to szkolenie będzie wyglądało :) Sędziuję w ten weekend, w następny mam imieninki i jadę na Legia-Pogoń, więc nie wiem czy zdążę coś posędziować, czy zostanę u Pawełka, czy też inne rozwiązania : przyjedziemy wszyscy do mnie na niedzielę. W weekend 27-28 kwietnia też jestem w Wawie na Legia-Odra, więc sędziowanie znów stoi pod znakiem zapytania :) Ale za to będę towarzyszyć Legiunii przy zdobywaniu MISTRZOSTWA! :P MISTRZ MISTRZ LEGIA MISTRZ! A jutro Amica –LEGIA. Istotne spotkanie! Amica u siebie przegrywa...hmm...nic nie sugeruję...:P Miłego dnia :)

sedzinapilkarska 2002-04-11 08:12:36

sukces!!!
Właśnie wróciłam ze szkolenia! W niedzielę sędziuję 2 mecze : juniorów i seniorów na klasie A. Hmm...wszyscy moi koledzy pojechali na B. Na dodatek to mecz "na szczycie", gra lider! Ja podobno mam uspokoić atmosferę :) Zapowiada się ciężkie spotkanie. Jadę z pierwszoligowym sędzią :) Zodiak Sucha- Oronka Orońsko. Kazano nam przywieźć zdjęcia.Będę miała legitymację sędziowską, a to oznacza, że mam wejście na wszystkie stadiony w.

Pod Oklapłym Piórkiemempty snippet