O czym chcesz poczytać na blogach?

Mistrzostwa europy w siatkówce

Małgorzata Glinka-Mogentale - Onet.pl Blog

Powiedzieć: stop. Małgorzata Glinka-Mogentale - igrzyskami w Pekinie - zakończyła swoją wspaniałą przygodę w biało-czerwonych barwach. Na razie chce odpocząć, ale w przyszłym roku prawdopodobnie znów zobaczymy ją na boisku.


Po ostatnim meczu reprezentacji w Pekinie – porażce ze Stanami.

Reprezentacja Polski w meczach grupowych mistrzostw Europy w siatkówce kobiet w 2009 roku zagra z Holandią, Hiszpanią i Chorwacją. Losowanie grup odbyło się w środę w Pałacu Poznańskich w Łodzi, a w roli "sierotki".

 

To już przesądzone: Glinka i Liktoras żegnają się z reprezentacją po pekińskich igrzyskach. A w przyszłym roku mistrzostwa Europy.

- Bez obaw, wszystko się ułoży. Dziewczyny stać na to, żeby za cztery lata pojechać na kolejne igrzyska. A poza tym,.

Siatkówka - Onet.pl Blog


27 czerwca 2008
Euro2008 - reprezentacja Portugalii
"Autobus napędzany wolą zwycięstwa" taki napis można było podziwiać na autokarze Portugalii podczas Euro 2008..

(ur. 7 kwietnia 1982 w Dąbrowie Tarnowskiej, zm. 4 czerwca 2008 we Wrocławiu) – polska siatkarka, reprezentantka Polski, zdobywczyni złotych medali na Mistrzostwach Europy w piłce siatkowej kobiet w 2003 i 2005.
Życiorys

Agata.

Agata Mróz-Olszewska, złota medalistka mistrzostw Europy w siatkówce - nie żyje..
 

Notka o Agacie

Najładniejsi i najlepsi sportowcy :) - Onet.pl Blog

 

Dzisiaj ok godziny 7.10 minęły 2 lata od tragicznej śmierci Arka Gołasia[*]. Nie wiem jak Wam ale mi te 2 lata minęły bardzo szybko i pamiętam jak dziś ten dzień. Nie mogłam w to uierzyć jak chyba większość ludzi, miałam.

Polacy pokonali Turków 3:1 we wczorajszym meczu miejmy nadzieję że dzisiaj to powtórzą!

Niestety wygrana z Turcją na tych mistrzostwach była naszą jedyną... ale ja rozumiem naszych chłopców i nie mam zamiaru ich obwiniać jak większość "kibiców". Wg mnie ten sezon był dla nich zbyt.

9 Woooooooooooow...! :)))

08 września 2007
Mistrzostwa Europy

Wygrała z rozstawioną z 2 numerem Marią Szarapową (6:4, 1:6, 6:2)!!

A już w czwartek rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w siatkówce! Nasze sreberka grają pierwszy mecz w piątek i miejmy nadzieję że wrócą z Moskwy "złotkami":)

ania28.

Nienawidze kombii, feela, szymona wydry, gosi andrzejewicz i stachurskiego

Światowa. To są najważniejsze gry zespołowe. Idźmy dalej - sporty zimowe. Tu  potęgą nie jesteśmy, ale mamy rodzynków: Małysz, Kowalczyk, Sikora. Sporty wodne: kajakarze, wioślarze czy osoby/załogi pływające na wszelakich windsurfingach czy innych żaglówkach. Tu wszelakich tytułów też nie brakuje. Sporty walki, mamy.Generalnie wszędzie dostajemy baty i grube lanie. Jak już awansujemy do Mistrzost świata to dostajemy baty, jak pierwszy raz w histrorii awansowaliśmy do Mistrzowst Europy to też dostaliśmy baty. Generalnie nasza reprezantacja na arenie międzynarodowej w ogóle się nie liczy. A piłka klubowa? Tu jest chyba jeszcze gorzej. W.

Jak nietrudno zauważyć obecnie odbywają się w Europie dwie duże imprezy sportowe, jedną gościmy na naszych halach sportowych, są to Mistrzostwa Europy w koszykówce mężczyzn, druga impreza to Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. Jakby komu było mało to można jeszcze popatrzyć na dwa eliminacyjne mecze piłkarzy do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej..

okiemeksperta - Onet.pl Blog

Ogromną niespodziankę pokonując w półfinale Sborną po fantastycznym meczu 3:2. Taki wynik dość mocno ograniczał nasze marzenia o medalu, bo pokonanie naszych wschodnich sąsiadów uchodzących za aktualnie najlepszą drużynę świata wydawało się mało prawdopodobne.

Zaskakująca.

    O awansie do półfinału decydować miał mecz ze Słowacją, która do tej pory spisywała się na mistrzostwach znakomicie wygrywając najtrudniejszą grupę z Polakami, Niemcami i Bułgarami na czele. Jednak wyraźnie stremowani grą w ćwierćfinale tak dużej imprezy.

  Drugi mecz biało-czerwonych podczas odbywających się w Czechach i Austrii mistrzostwach Europy w siatkówce, zdecydowanie ostudził nastroje kibiców po pierwszym obiecującym zwycięstwie nad reprezentacją Niemiec.

siatkarki siatkarze - Onet.pl Blog

Chybicka.

Kałwak zaznaczył, że wszystkie działania ośrodka intensywnej terapii były właściwe i prowadzone na czas, "jednak bez pomocy komórek, które miał wytwarzać szpik, nawet najlepsze antybiotyki nie mogły pomóc" - mówił.

Ostatnie dwie doby Mróz spędziła w klinice intensywnej terapii pod opieką prof..W spokoju, nie czuje nic, nie boli go nic - dodał Kałwak.

Mróz była wielokrotną reprezentantką Polski w siatkówce. W 2003 i 2005 roku zdobyła złoty medal mistrzostw Europy. Występowała w Polskim klubie BKS Stal Bielsko-Biała, z którym w latach 2003 i 2004 wywalczyła mistrzostwo Polski, a w latach 2004 i 2006 Puchar Polski. Od 2006.

Tarnów

Odeszła Agata Mróz dwukrotna złota medalistka Mistrzostw Europy w siatkówce

Urodziła się 4 kwietnia 1982 roku w Dąbrowie Tarnowskiej. Jej pasją, którą realizowała.

Brakło zaledwie 5 dni. Dwa miesiące Temu Agata urodziła córeczkę Liliannę. Życie zostanie za życie..

Niestety infekcja, jaka wdarła się do organizmu Agaty po przeszczepie szpiku kostnego (w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii we Wrocławiu).

Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Agata Mróz rozpoczęła przygodę z siatkówką w Tarnovii, potem był SMS Sosnowiec, WSBiP Ostrowiec Świętokrzyski, BKS Stal Bielsko-Biała (Mistrzostwo Polski.

You can subscribe via RSS 2.0 feed to this post's comments.

Tagi: agara, agaty, białaczka, brat, dąbrowa, europy, gruppo 2002 murcia, hiszpanii, kostny, medalistka, mistrzostwa, mistrzostwo, mróz, narodowa, pogrzeb, prezydent, przeszczep, pwsz, siatkarka, siatkówka, siostra, sms sosnowiec, stal.