O czym chcesz poczytać na blogach?

Mistrzostwa europy w piłce nożnej

Mistrzostwa Europy

[*] Azerbejdżan
[*] Grecja
[*] Rosja
[*] Rumunia
[*] Turcja
[*] Włochy

Teraz jednak liczą się trzy kandydatury:

[*] Polska - UkrainaEuropejskich reprezentacji państw są organizowane przez UEFA co 4 lata. Po raz pierwszy mistrzostwa odbyły się w Portugalii - powrót do tradycji? ;)

Mistrzem Europy w.

Europy 2008
Rozegranie 31 spotkań finałów Mistrzostw Europy w piłce nożnej 2008 (UEFA Euro 2008) w Austrii i Szwajcarii zaplanowane jest pomiędzy 7 a 29 czerwca.

FC Detox!

 • doms o BTW: trwają właśnie mistrzostwa Europy w piłce nożnej kobiet
 • Jean-Pierre o BTW: trwają właśnie.

 • Euro 2012 piłka nożna blog

  Piłce Nożnej w Urugwaju UEFA zdecydowała się rozpatrzeć projekt. Ogłosiła ona, że pierwsze Mistrzostwa Europy zostaną zorganizowane w 1960 roku we Francji.

  Pierwsze Euro zostało.

  Feels like in heaven! papla's blog

  Kogo tegoroczne wspomnienia będą to dobre a dla kogo złe?

   

  Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn (inaczej EURO, polski.

  Siebie stanęły dwie silne reprezentacje, które nie miały zamiaru dać za wygraną - z Hiszpanii i Niemiec. Gra od samego początku była dosyć.Się w czasie do roku 1976.Właśnie skończył się finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej mężczyzn. Czechosłowaccy kibice cieszą się ze zwycięstwa swojej.

  All in one - Zapraszam - ]blog

  Środkami transportu – nie tylko samochodami, ale również pociągami oraz autobusami. Z tego więc względu podejmowane są liczne remonty dworców, które przeprowadzane są przede wszystkim.W piłce nożnej.

  Na każdym kroku daje się więc już wyraźnie odczuć, że Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, Euro 2012 są już coraz bliżej, a na pewno większość z nas czeka na.