O czym chcesz poczytać na blogach?

Mistrz klawiatury 2

malwin blog

Rozmawiałyśmy wczoraj stanie się już teraz. Bo ja wiem, że to już ten czas na to wszystko. Bardzo teraz tego potrzebuję...:) Ale ja tam nie wiem jaki On ma plan na mnie(ale na mój gust jest zbyt drastyczny jak na teraz)

Buhahahaha bk z tego wszystkiego bo jest naprawdę śmiesznie:DDDD:)))Zostało tylko się śmiać:)))

skomentuj (2)

15:27:16 2005-09-20

Na życzenie:) To jeszcze nie to:) Yahho robisz super foty naprawdę:) A Olek ma tak twardą głowę, że lampy spadają hahaha:)
Generalnie to same nudy ostatnio:) No ale się cieszę bo poprawiam humorki i może już nie długo zostanę mistrzem klawiatury:)

Miałam nadzieję, że moja klasa jakoś się rozkręci ale nie wygląda na to. Fakt jest parę osób takich ok ale nie wiem jak to będzie. Zo baczymy tym czasem beka z nich:D

Znowu czeka.

love

Siły. pierdole w skrucie bedzie co ma byc!!

dodam że notki bedą planowane codziennie.taaa a co! bede pisac codziennie moze mi sie cos wyjaśni.gdzies tak pod wieczór... zeby zamykac te zwalone dni!
2005-05-12 22:06:46 skomentuj (2)


komantarze
Każdy kto ma załorzonego w sieci bloga wie o co chodzi, co to takiego.Pisze sobie na nim notki, smutne, wesołe, głupie, pomysłowe itp. a my je komentujemy.i.TU forum... na pewno nie dołączyłabym do tych wpisów...raczej bym napisała...a co mnie to obchodzi ;] z uśmiechem :)o!

a co do bł. ort. to nie jest tak że je robie...no ok czasem ale bardzo zadko tylko jestem mistrzem klawiatury i czesto patrze w monitor albo w ogole i jakos tak wychodzi ze gubie litery albo robie byki...no.
2005-05-13 21:29:22 skomentuj (3)


pogrzeb.
Nigdy nie byłam na pogrzebie, do.

Tytuł... mało istotna część strony
Jeszcze troche o obozie :P

Zanim zaczne opowiadać o obozie, powiem jeszcze że byłem niedawno u babki. Nie zabawiłem tam długo (byłem prawie 2 dni), ponieważ było nudno i nie było kompa (ach ten nałóg :(). Jedynie fajnie było na biesiadzie (na której występowały białoruskie zespoły ludowe), pod koniec której puszczali sztuczne ognie (niam niam niam jak ja to.O wiele więcej :D
Kilka dni temu spotkaliśmy się z Siwym :) Było to takie... powiedzmy... spotkanie po latach :P Nie pisałem o tym wcześniej, ponieważ troche mi sie nie kciało, a przy okazji uczyłem się (znowu) na Mistrzu Klawiatury pisać... Powiedzmy, że znowu porzuciłem tę naukę, ale tym razem staram się jush pisać 4-6 palcami. Ale do tematu... No więc strzeliliśmy tam kilka piwek, pogadaliśmy i pogniliśy se troche :D Potem jeszcze.

ADHD... :*

?

Twój wybór. !

17:00, aniol.ek
Link Dodaj komentarz »
piątek, 01 października 2010
yyy...

Właśnie mam obsługę informatyczną z profesorem Kukułą i mam robić mistrza klawiatury ale nie mogę. ! Jestem cała podjarana ;p nie potrafie usiedzieć na miejscu ;pp

musze pissaćć ;pp