O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Mistrz klawiatury

Samorząd Uczniowski działający w Zespole Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini - Onet.pl Blog

Komentarze

05 kwietnia 2007
30.03.2007 - Konkurs "Mistrz Klawiatury 2007"
W piątek, 30 marca odbył się I Powiatowy Konkurs Biegłości Pisania na Komputerze o tytuł "Mistrza Klawiatury2007". Brzmi oficjalnie? Czasami nie zaszkodzi. Do zabawy z bezwzrokowym pisaniem na klawiaturze mogli przystąpić uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnzjalnych. Na konkurs zaproszono także władze powiatowe. Gościem honorowym była Pani Teresa Barańczyk -  czterokrotna Mistrzyni Polski i uczestniczka Mistrzostw Świata w pisaniu na maszynie.  Rywalizacja rozpoczęła się w sali 72 - oczywiście pracowni komputerowej ;) Zawodnicy musieli  w ciągu 10 min przepisać wylosowany tekst  na komputerze nie przekraczając 0,5 % błędu.  Podczas sprawdzania.

Przepisuj.pl - blog wielotematyczny

Godzinami przed komputerem i pisząc tekst. Jednak, jeżeli przychodzi sytuacja, gdy mamy napisać coś większego, bardziej skomplikowanego? Dajmy na to na przykład przepisywanie nagrań z konferencji, wywiadu czy wykładu.

Dla zwykłego śmiertelnika, który najczęściej używa myszki a rzadziej klawiatury, taka praca może zająć mu długie godziny. Średnia prędkość pisania przeciętnego użytkownika to „zaledwie” około 150 znaków na minutę. Biorąc pod uwagę to, iż tekst mówiony to „aż” 750 znaków na minutę. Zatem przepisanie godzinnego wykładu zwykłemu użytkownikowi komputera może zająć nawet 5 godzin – nie licząc przerw! Co zrobić gdy takich wywiadów jest o wiele więcej? Przepisywanie tekstów to bardzo żmudna praca – szczególnie gdy tekstu jest dużo a my nie jesteśmy mistrzami klawiatury. Nie ma sensu psuć sobie nerwów i marnować czasu. W internecie znaleźć można mnóstwo firm, których główną działalnością jest przepisywanie tekstów i nagrań. Jedną z nich jest serwis www.przepisuj.pl zajmujący się właśnie przepisywaniem wszelkiego rodzaju tekstów. Jak.

Oceny Opowiadan o Us5 - Onet.pl Blog

~* Oceny
50 - 60 = Mistrz klawiatury
40 - 50 = Swietnie Ci idzie
30 - 40 = Nie jest zle
20 - 30 = Moze byc lepiej
10 - 20 = Musisz sie postarac
0 - 10 = To nie robota dla Ciebie

Blog karci

2006-03-17

Hejo!!!...sorki ze przez dwa dni nie napisalam notki ale cos mi sie z netem zrobilo... :(
                w szkole caly czas mamy ten konkurs na "mistrza klawiatury"... taki jakies nudy...oczywiscie nabzdyk cala przerwe za nami lazil... :( .........Znowu mam kare na gg bo za dlugo siedzialam u alusi.....niop ale cio poradzic???... :( .Nareszcie weekend....odpoczne sobie troscheczke...ale po koleczku tanecznym to mnie nogi beda jeszcze przez jakis tydzien.

Blog Szkolny

Komentarzy: 0 Opowieści komputerowych ciąg dalszy 2010-10-12 Lekcja informatyki. Pan każe otworzyć mistrza klawiatury. Odgłosy przez pół godziny można by określić tak: stuk, stuk....stuk, stuk, stuk?. Potem pan ogłosił, że będzie oceniał nasze wyczyny w dziedzinie pisania na klawiaturze. Jeden wyjątkowo lotny zaczął pisać zdawało się, że właściwie prawie nie dotykał klawiatury. Podszedł.

najlepsze gry - Onet.pl Blog

Pisze jakieś zdanie o blogu

prosze suię zlaszać

==================================================

kartka z pamiętnika

 

w poniedzialek zdobylam egzekwo 1 miejsce z Kasią w eliminacjach do konkursu na mistrza klawiatury bylam 2 wiec mnialam 14 pkt ale zrobilam 1 bląd , a Kaśka byl 1 i miala 15 pkt ale zrobila 2 blądy wiec miałyśmy po szczęsliwej 13 . przeszlyśmy do finało z klasy 3 dziewczyny i 3 chlopcow super nie tylko mam mały klopot gdyż finał odbywa sie w ten wtorek o 14.00

a.

Mistrz klawiatury 2

Ziemia Amberu - Onet.pl Blog

Moja słodka ziemio wyspy Amber!

Będzie to jeden z tych szybkich wpisów pełnych literówek i strzępków słów z których trzeba będzie złożyć obraz tej Alannady, która wystukuje na klawiaturze swoje pół-wyznania i zakryte-myślowania.

Więc jak mam spać, kiedy wiem, że nie zaśniesz?

Widzicie, chyba się zakochałam. Zabawne, ale dziwnie obco się z tym czuję w swoim własnym ciele i.

Zobaczyłabym, jak się kończy, bo widziałam 1 odcinek.

 Va faill, teraz żegnam.

Alannada
strzelaj

26 stycznia 2007
Z mojego notesu

Nie działo.

Ale rzucam tu bardzo starym wierszem, o ile go wkleję. Powstał za dawnych starych i szczęśliwych czasów. Chyba wcześniejszej wiosny.

     

Tak, To tyle co do tengwar Mistrza Tolkiena.

Mam ciekawy pomył, może nawet napiszę.

Co mogę wam jeszcze rzec?... Uczę się do matury.

Piszę.

Śpiewam...

I ogólnie się nudzę.

ZAUROCZENIE OLi - Onet.pl Blog

To wszystko było takie nowe, tak powalająco intensywne. Jakbym zdobył coś nieziemskiego, odkrył boską tajemnicę i totalnie nie był na to przygotowany. Przyznaję, bałem się tego, bałem się nieznanego. Nigdy nie byłem mistrzem w wyrażaniu emocji, lecz wtedy to była totalna katastrofa. Muszę przyznać, że wykazywała do mnie anielską cierpliwość, ale przecież i ona ma granice.- Wiem, że za mną nie przepadasz - odpowiedziała pod koniec.

Koniec

VOLAR (01:04)
klawiatura nie gryzie ;)

Idziemy do lokalu też grają zresztą jesteśmy z Kasia trochę dziwni nam lepiej się podoba w lokalu zabawa, nie przepadamy za disco nie wiem czemu można ciacho zjeść a ja jestem straszny łakomczuch.- zażartowałem. Przed 21 godziną wyszliśmy z domku, dziewczyna rozgadała była w swoim żywiole skąd tyle znajomych się znalazło zlot czy co?