O czym chcesz poczytać na blogach?

Mister dex

Szczęście jest jak motyl biały... - bloog.pl

(1) | ...zostaw coś po sobie...

...kochać to coś pięknego...

niedziela, 21 grudnia 2008 17:32
   
Sa to słowa pisane na melodie "Kopciuszka" Mister Dex... pisane specjalnie dla Mojego Misia...
 
 
 

Run... Run... Run...

 2004-06-01 22:36:24 >> Mip Mip.....

W poniedziałek i wtorek przepadły lekcje :) W poniedziałek było pożegnanie n/maturzystów, i był wystawiony kabaret. Hehehe ale zwała była - pani Madej i panie Bereza wymiatały :) Jeszcze nieźle był zrobiony Mister Dex i Żółw. Momentami można było sikać ze śmiechu. Kogo nie było niech żałuje i wali barany w ścianę :P A we wtorek (dzisiaj) był dzień dziecka w KLOPie (wiem, że to nie chigeniczne, ale co tam). Zorganizowaliśmy turniej w piłkę nożną i było fajnie. Gdyby nie niesportowe zachowanie poszczególnych ludzi z klasy pana Krzyśka, to dzień byłby naprawdę bardzo.

INFODISCOPOLO - Onet.pl Blog

- Pragniesz mnie
 Maxx Dance - Czas Na Zmiany
 VERDIS - KŁAMIESZ, KŁAMAŁAŚ
WYWIADY Z ZESPOŁAMI
 TOP ONE
 CAYENN
 BAHAMAS
 FUN-TASTIC
  Voyager
 FANATIC
 BOBI
 MARCIN SIEGIEŃCZUG
 CHANEL
 MODEL MT
 BASTA
15 LECIE ZESPOŁU MISTER DEX
 nowość x-trans
 cayenn zagubieni w tańcu
Disco Polo. Pochodzi z Podlasia, a konkretnie z Suwałk. Od samego początku (1993 r) liderem i głównym wokalistą jest Ryszard Kochanowski. W 1999 roku do formacji dołączyła Joanna Kochanowska (wówczas Plaga ). W tym składzie zespół istnieje do dnia dzisiejszego.
W zależności od potrzeb dobierani są też inni muzycy.
        W swoim dorobku artystycznym grupa Mister Night ma na koncie wydaną w białostockiej firmie ,,Green Star” kasetę oraz płytę Cd z autorskimi kompozycjami. Najbardziej znane utwory z pierwszego albumu to: Hej Kochanie, Ela, Uratuj mi życie, Twoje
imię, Co dziś masz, które z miejsca stały się wielkimi hitami wyznaczając nowy trend w polskiej muzyce ta necznej. Materiał na tę płytę w całości.

blog radia sobieski - info - bloog.pl

Głosuj3RH+ Zakochany 20 Głosuj4Wekeend Za Milosc Ma 7 Głosuj5Cliver Zaufaj Mi 5 Głosuj6Mister Dex Spadajaca gwiazda 2 Głosuj7Andrzej Skaznik Ciernista Roza 11 Głosuj8Milano Bara Bara 13 Głosuj9Boys Jestes szalona 3