O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Mission impossible

Never say die...

endesigned
Czas publikacji:
środa, 07 marca 2012 14:31

Opcje

 • Przejdź do wpisu „Mission impossible - mission failed.”
 • Dodaj komentarz do wpisu „Mission impossible - mission failed.”
 • Każdego potwora da się załatwić lustrem. Trzeba tylko trafić w łeb. ;) - Onet.pl Blog

  22648
  423

  24 listopada 2007
  [55] Ulotki - Mission Impossible!
  Mission impossible!
  I nie chodzi mi o film z (ponoć) zniewalającym Tomem Cruisem,
  ale o moje biedne zmarznięte.

  Szyte po ciemku

    do wpisu „Czas wojny online / War Horse (2011) Napisy PL”
 • poniedziałek, 19 grudnia 2011
  • Mission: Impossible - Ghost Protocol online (2011) Napisy PL

   Kontynuacja przeboju kasowego; Tom Cruise powróci do roli Ethana Hunta, tajnego agenta, którego inteligencja, spryt umożliwiają utrzymanie delikatnej równowagi między wielkimi mocarstwami. Tym razem wspólnie z innymi agentami stanie w.

 • magdalenka007.blog.interia.pl

  Gun". To wtedy, w 1986 roku, po raz pierwszy nazwano go najprzystojniejszym amantem współczesnego kina. Od tej pory każdy film z jego udziałem stawał się hitem. Najważniejsze z nich to "Legenda", "Urodzony 4 lipca", "Firma", "Wywiad z wampirem", "Mission: Impossible", "Jerry Maguire", "Vanilla Sky", "Mission: Impossible 2", "Ostatni Samuraj". Przez wiele lat jego związek z aktorką Nicole Kidman uchodził za jeden z najstabilniejszych w Hollywood. Para miała gromadkę adoptowanych dzieci i zamek w Anglii. Wspólnie angażowali się w działalność Kościoła Scjentologicznego. W 2001 roku Kidman wystąpiła do sądu o rozwód twierdząc, że Cruise jest "nadętym, zawistnym draniem".

  Prawdziwe nazwisko: Thomas Cruise Mapother IV stan cywilny: dwukrotnie żonaty: 1. żona Mimi Rogers (09.05.1987-04.02.1990; rozwód); 2. żona Nicole Kidman (24.12.1990-08.08.2001; rozwód), adoptowali dwoje dzieci: córkę Isabellę (ur. 22.12.1992) i syna Connora (ur. 17.01.1995). Ma córeczkę Suri (ur. 11.04.2006) z aktorką Katie Holmes
  Mission: Impossible 2 (2000)


  Gun". To wtedy, w 1986 roku, po raz pierwszy nazwano go najprzystojniejszym amantem współczesnego kina. Od tej pory każdy film z jego udziałem stawał się hitem. Najważniejsze z nich to "Legenda", "Urodzony 4 lipca", "Firma", "Wywiad z wampirem", "Mission: Impossible", "Jerry Maguire", "Vanilla Sky", "Mission: Impossible 2", "Ostatni Samuraj". Przez wiele lat jego związek z aktorką Nicole Kidman uchodził za jeden z najstabilniejszych w Hollywood. Para miała gromadkę adoptowanych dzieci i zamek w Anglii. Wspólnie.

  Nikt nie koffa Gabisiaczka... ;-(


  Nobody's perfect... my name is nobody... :P

  Bo ja jestem perfect :D:D
  i 5.0 średnią mam :D
  starałam sie starałam i sie wystarałam. Na początku groziły mi 4 czwóry, ale sie wyskrobałam i wszystkie piąteczki mam... nawet fize poprawiłam na 5 co się zdawało być mission impossible :P

  Ale nie wszystko jest takie zabawne :/
  NIe ma specjalnie oprócz średniej z czego sie cieszyć... nic sie nie zmieniło i gruntownej zmiany nie przewiduje sie w przyszłości :/ Niestety...
  NO ale cóż... zmienić objekt uczuć to dopiero mission impossible ;(

  Mission impossible 3

  Draco i Hermiona - Onet.pl Blog

   Na szkle..
  Licznik
  Mugoli 35129
  Czarodzieji 104
  But if I keep going on
  It will never be impossible
  Not today...

  Cause I got something to believe in
  As long as I'm breathing
  There is not a limit to what I can dream
  Cause I got something to believe in
  Mission to keep climbing
  Nothing else can stop me if I just believe
  And I believe in me

  Even when the world.

  SuperFour - moje nowe życie... - Onet.pl Blog

  Na godzinę, mimo kocich łbów i dziurawej nawierzchni. Gdybym jechał sam, to pewnie byłoby jeszcze szybciej, ale z drugiej strony to przecież nie wyścigi tylko swawolny freeriding ;-) Kilka minut po jedenastej dotarliśmy do drogi nr 361, skręciliśmy w lewo i pojechaliśmy w stronę Novego Mesta. Dzisiaj ruch był trochę większy, ale mimo to nie było tłoku. Trasa biegła tym samym szlakiem co wczoraj, więc wiedzieliśmy, że zaraz czeka nas kilka pagórków do.Tyle że SuperFour ma strasznie duży promień skrętu. A tam trzeba było wejść z asfaltu na wydeptaną dróżkę, ominąć szlaban i z powrotem wskoczyć na drogę. Na kilka razy dałbym radę, więc spróbowałem się przecisnąć. Mission Impossible to był mały pryszcz przy tym, co mnie tam czekało… Nabrałem powietrza jak przed skokiem do wody i wjechałem na ścieżkę. Moja sytuacja nie wyglądała najlepiej. Wyminąłem szlaban do wysokości mojej głowy i.

  stella114 blog

  Jedna rzecz tylko mi nie pasuje...szkoła:D Prawda jest też taka,że to już ostatnie 1,5 miesiąca w tej budzie ale...no właśnie zawsze znajdzie się jakieś "ale":D:PP Dzisiaj w szkółce Stellcia miała dwie niespodzianki no dobra 3...licząc tą kinder niespodzianke:PP Jedna niespodzianka była ogólnoklasowa, czyli wspaniała kartkówka z historii.Temat nie był,aż taki trudny ale nic nie powtarzałam(zobaczymy co z mojego "lania wody" wyniknie),a na angielskim.Mi zad.dom do sprawdzenia. Tutaj też myślałam,że może być różnie ale 5 wpadło i jest cacy:PP Poza tym w piątek panna Paulina wraz z panną Lilianą mają dyżur=lol2= więc będzie bardzooo ciekawie:PP:D Nop a jutro mnie czeka "Mission Impossible" czyli...Sprawdzian z Niemieckiego...:///Jestem wniebowzięta jak o tym myśle...No ale cóż jak to mawiam(kiedy mam dobry dzień:D)...grunt to się nie załamywać!:Di postaram się nie załamywać,a na teście niech się.

  Before It's Too Late

  Jednak żyć w tej niepewności. – odparł wychylając się, by spojrzeć za mur. – To chyba nie jest jakaś oficjalna tradycja, co?
  - Powiedzmy, że to jest wersja dla VIP-ów.
  - Tak myślałem…


  Po to, żeby się ze mną podrażnić, czy też sprowadza Cię coś konkretnego?
  - Ach tak! Widzisz, to przez Ciebie. Sprowadza mnie sprawa wysokiej wagi i…
  - Tak, wiem. – przerwała mu. – Sprawa dla reportera, mission impossible i ogólne ratowanie świata. A konkretnie, to o co chodzi?
  - No właśnie, konkretnie… Miało być szybko. Zaś będę miał kazanie od Leny…
  - I bardzo dobrze. Jak Cię żona nie wychowa, to już.

  Mission impossible 4

  Lykantropia Codzienna

  1 , 2 , 3 , 4 , 5
  następne

  I w pewnych okolicznościach przyjemny.

  Część druga i trzecia. W kinach czwarta.

  Mission: Impossible. Bez westchnień, z odpoczynkiem.

  12:48, lykaon
  Link Komentarze (2) »

  Blog 2Agata4

  Przechodzić obojętnie.

  Data premiery kinowej wersji "M jak Miłość" nie jest też przypadkowa. Zaplanowano ją w specyficznym terminie, który przyniósł już sukces innym polskim produkcjom. W 2004 roku w Walentynki startowało "Nigdy w życiu!" a w obecnym sezonie "Tylko mnie kochaj" oraz "Ja wam pokażę!". Wszystkie te filmy przyciągały do kin rzesze widzów. Wydaje się niemal pewnym, że na.

  Producenci "M jak Miłość" podążają więc szlakiem przetartym przez wielu twórców zagranicznych. W Hollywood już od dawna kręcone są kinowe wersje popularnych seriali ("Ścigany", "Mission: Impossible", a wkrótce "Dallas") i najczęściej spotykają się one ze sporym zainteresowaniem. Produkcja "M jak Miłość" przypominać będzie raczej przypadek "Z archiwum X" kiedy to wersja.