O czym chcesz poczytać na blogach?

Mirena

MinutaCiszy

MinutaCiszy
Archiwum
Kwiecień 2008
Maj 2008
Czerwiec 2008
Wrzesień 2009
Październik 2009
Ostatnie wpisy
  • Zmienionaż po rozłące
  • Aleja Samobójców
  • Znużenie
  • Pomiędzy słowami
  • Rozmowa w środku zabawy
  • Po weekendzie
  • Mirena - jak to jest?
  • Tańce erotyczne
  • Oko w oko
  • Zmiany

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
RSS
środa, 16 września 2009

tawerna karolci

Litery T lub cyfry 7 czy zaokrąglonego łuku. Wkładki poleca się paniom, które przynajmniej raz rodziły i nie zamierzają w ciągu kilku lat zachodzić w ciążę. Raczej nie powinna z takiego środka korzystać pani, która nie współżyje regularnie lub często zmienia partnerów, gdyż istnieje wtedy większe ryzyko infekcji dróg rodnych.

Mirena- wkładka z hormonem. To hit spośród metod zapobiegania ciąży, bo ma najwyższą skuteczność. Ta metoda łączy w sobie zalety zwyklej wkładki z antykonpecją hormonalną. Leczy również poważne ginekologiczne dolegliwości. Mirena ma kształt spirali z miniaturowym zbiorniczkiem z progestagenem. Stopniowo uwalniaony hormon powoduje gęstnienie śluzu szyjkowego a także hamuje narastanie błony śluzowej macicy. Uniemożliwia w ten sposób zagniżdżenie się zapłodnionego jajeczka.

ZALETY Są najskuteczniejsze, nie przeszkadzają przy współżyciu, działają długo i tylko miejscowo, mogą je stosować kobiety karmiące piersią, spirala z hormonem zmniejsza ryzyko rozwoju mięśniaków, a także nowotworu trzonu macicy, zapobiego rozrostowi śluzówki macicy, a więc też rozwojowi endometriozy.
WADYPrzez pierwszy.

Pocałunek Klimta - Onet.pl Blog

Jak w lodówce xD i kran od prysznica z osobnym kurkiem do wody i do temperatury. Ogólnie było interesująco.

  Przysłuchując się wypowiedziom Mamucicy i Basi, można było odnieść wrażenie, że nie tylko mózgi, ale i cenzura pozostała gdzieś w tyle na granicy. Nie będę cytować, a nuż kogoś urażę. Po wniesieniu bagażu do mieszkania (zrobiło się ciassno...), zwiedziłyśmy jeszcze salon z kolejkami w szklanych gablotach na ścianie xD i rozpoczęło się plotkowanie. Wiadomo, panie nie widziały się już od dobrych trzech czy czterech lat. Głównym tematem była ich wspólna znajoma z pracy, "kurwa Mirena". No co? Mówiłam, że cenzura została na granicy ^^''.

  Kiedy usiłowałam rozpakować trochę swoich rzeczy, podeszła do mnie Basia i zawarłyśmy dżentelmeńską umowę o mięsie, tzn. że Basia rzuca mięsem, a jeśli ja zamierzam, to ona nie ma nic przeciwko. No cóż... O.O'''

  Obejrzeliśmy kilka seriali po holendersku, dowiedzieliśmy się, że nie wolno wyglądać przez okno - gruby nietakt, jakie są wymogi holenderskiej mody (chwyć szorty, chwyć podkoszulek, włóż, wyjdź z domu), wysłuchałyśmy mrożących krew w żyłach opowieści o pobliskiej murzyńskiej dzielnicy (Basia jest.

Zycie...dla głupich - Onet.pl Blog

Nosi Salii. Rodzice wzieli wszystkie lalki łącznie z nową i wrzucili wszystko do ognia. Potem poszli szukac córki...

 

      

marcia (14:43)
słabo
puzzle

Pani Mirena była 55 letnią wdową. Uwielbiała układać puzzle. Była w tym najleprza. W jej szafach znajdowały się miliony układanek, które ułożyła... Był to letni, piękny dzień. Pani Mirenka postanowiła wybrać się na zakupy...

Nagle zauważyła jakiś nowy sklep. Od razu jej się spodobał. W środku były różne zaczarowane rzeczy, których jeszcze nie widziała, ale największą jej uwagę zwróciły zaczarowane puzzle. Od razu wiedziała, że musi je mieć! Kupiła je...

Wieczorem zabrała się do ich układania. Siedziała przy słabej lampce, zacięcie układając małe puzle. Nareszcie obrazek z puzli.