O czym chcesz poczytać na blogach?

Mirc

"Do łezki łezka ... jestem niebieska, w smutnym kolorze blue ..."

Strona główna

offline


W domu neta niet od pół roku. Plusem są o połowe niższe rachunki za telefon stacjonarny! 
Ale niestety, w pracy też neta "komunikacyjnego" już nie ma. Znaczy jest ale zakonspirowany i jedynie w formie skajpowania. To się musiałam po raz kolejny przestawić - najpierw były  anglojęzyczne chatroom'y, potem się zalogowałam na mIrc, później z irc'a na GG, potem z GG na Tlena (nie wiedzieć czemu na domowym kompie GG przestalo dzialac cos kolo roku temu) a teraz z Tlena na Skype'a. Ale kamerki nie założę, co to to nie!

Kto będzie grzeczny, ten może dostanie namiar na mnie w nowym miejscu. Może, bo namiar się skąłda z imienia.nazwiska.roku urodzenia, gdzie najbardziej sensytywną informacją  jest to ostatnie, oczywiście.


Poczuła, pomyślała i zapisała alessa 2008-04-03 o 19:59:12

Tu skomentuj lub tylko.

rybka blog

:)
Hotelik jest całkiem fajowy, mam telewizor, całą scianę w lustrach a za nią ładniutką łazieneczkę. No i szok że można w necie posiedzieć...tak stwierdzam, że to już poważne uzależnienie:))) Okolica jest piękna, narwiański park, mnóstwo bocianów, roślinność pachnie niesamowicie. Ale niestety trzeba było pracować :( Taak tyle tu ciekawostek, np.w jednej w wiosek - go-go panie 10 min=10 zetow i klienci przez cały czas ale jacy...lol).
A teraz jestem straszliwie objedzona pizzą i tak bardzo się nie chce jutro wstać o 6 :( Porozmawiałabym sobie ale mirc nie chce zastartować - w ogóle kompy jakieś przedpotopowe tutaj...niestety...ale pogoda jest super - o! a jak w gdańsku ?
rybka 2001-07-22 21:47:32 skomentuj (1)


dzień 3
3 dzień delegacji = 3 dzień chodzenia po dachach, wspinania sie na wieże kościołów i robienia zdjęć... hmm czasem to ryzykowne no i ta adrenalina skacząca gwałtownie jak się noga poślizgnie...dobrze ze nie mam lęku wysokosci :)
pogoda jest super wakacyjna, przyroda szaleje - krowa siedząca na ławce przystanku autobusowego - czegoś takiego w Gdańsku.

Blog LukeSky'a


Pozwolcie mu utonac, po prostu.
I nie probujcie byc przy nim, bo nie wolno
wam byc przy kims, kto idzie na dno.
Uwazajcie, bo zawsze moze was pociagnac
za soba.
I utoniecie w bagnie, nawet nie w morzu.
A tak bardzo on tego nie chce.


2001-06-15 skomentuj
Siec... i ja

I znowu obudzilo mnie z wirtualnego, tak waznego, snu dzialanie administratorow systemu. Mirc zamknal sie sam, dyski sieciowe zniknely, pozostal tylko gadu gadu i... blog. I znowu obudzilem sie sam w realu. Sam jak zawsze posrod tlumu obcych ludzi. Dlaczego tak bardzo lubie byc "tam" a nie "tu". Moze dlatego, ze tam sa podobni mi, a moze dlatego, ze tam nie musze grac... A moze... Ja sam nie wiem dlaczego.
Ponoc przyzwyczajenie to druga strona czlowieka...


2001-06-16 skomentuj
5.50

mysli-mlodej-kobiety blog

Mimo, iż wiem, że to nie jest najlepszy moment? Przecież chcę się jeszcze przez parę lat nacieszyć młodością, wolnością, dorosłością. A przede wszystkim chcę najpierw umocnić fundament mojego związku małżeństwem, zanim pomyślę o powiększeniu rodziny.

Ja swoje, a natura swoje.
mysli-mlodej-kobiety 2003-04-03 19:05:06
skomentuj (3)


Rozmowa
Niecierpię rozmawiać z Nim przez sieć...

Nie, to nie tak, uwielbiam z Nim rozmawiać i jeżeli tylko warunki nam pozawlają staramy się rozmawiać codziennie, przez mIRC'a lub gadu gadu, ale czasami...
...internet pośrednio, a brak kontaktu wzrokowego bezpośrednio, prowadzą do zakłócenia komunikatu między nadawcą a odbiorcą...

Jak to "mądrze" brzmi. A jednak sporo w tym prawdy. Na przykład wczoraj, w pewnym momencie rozmowa zeszła nam na poważne egzystencjalne tematy, tak ważne dla nas obojga i naszego związku.
Ale nawet "buźki" nie zapobiegły nieporozumieniom. Zabrakło kontaktu twarzą w twarz, intonacji głosu, spojrzenia...

Nie, nie pokłóciliśmy się. Przełożyliśmy tą rozmowę na następne.

Smoki.JPG, czyli o Wikipedii inaczej

  • About
RSS

Pomocna zmiana na kanale #wikipedia-pl   2 comments

Włączyłem obsługę kolorów na kanale #wikipedia-pl. Myślę, że to pomocna funkcja, jednak w razie nadużywania jej, można ją w każdej chwili wyłączyć. Potrzebne są jedynie prawa operatora kanału. Poza tym porządne klienty IRC (np. mIRC, XChat) pozwalają na wyłączenie formatowania tekstu po swojej stronie. Wyjątkowo proszę o przeczytanie notki do samego końca. Znajdzie się tu sporo przydatnych informacji.

Na początek krótki rys historyczny. Wiele lat temu IRC trafił pod strzechy. Serwery zaczęły odwiedzać osoby, które zazwyczaj siedziały na czatach wielkich portali. Każdy kto był na takich czatach, widział uderzające z każdej strony kolory i emotikony. Coraz prostsze klienty IRC pozwalały na ustawienie domyślnego koloru wiadomości. Nie było to zbyt mile.