O czym chcesz poczytać na blogach?

Minor threat

Emo Dodatki na Bloga - Onet.pl Blog

Class="n3_desc">Emo (lub emocore) jest skrótem od emotional hardcore. Emo jest podgatunkiem hardcore punka, nazwanym tak w połowie lat 80., aby opisać nowy styl zespołów DIY chcących uciec od tradycyjnych standardów muzyki hardcore (era Minor Threat) oraz brutalności sceny tamtych czasów, ustępując miejsca nowej fali eksperymentów, co zainspirowało do założenia wielu zespołów. Nazwa emo pochodzi od tego, że czasami członkowie zespołów przeżywali silne stany emocjonalne w.

T h i n k P o s i t i v e . . .

FAJNE ZDJECIA..KTO BYL WTEDY W KRAKU TO WIE O CO CHODZI...A JAK NIE WIE TO MOGE PODESLAC...TAM WIDAC JAKI TO JA ASPOLECZNY JESTEM :))...HEH NO TO TYLE...WNIOSEK JEST JEDEN...CHCESZ WYDAC SWOJA PLYTKE ZROOB TO SAM I ZALOOZ WYTWOORNIE...TAK BYLO Z MINOR THREAT...ZALOZYLI DISCHORD'A...YOUTH BRIGADE-BYO ...NOFX W SUMIE TEZ FAT WRECKA...ALE ONI BARDZIEJ ZBEY MOC EPKI SWOJE WYDAWAC BO NORMALNIE TO WIADOMO EPITAPH...DOBRA KONIEC PRZYNUDZANIA...DOBRANOC PANSTWU...

FUNNY I MISS YOU...I WISH.

Love Dream Heart =d

To się określa rozbitych, ale zawsze z Joelem mogliśmy na siebie liczyć. Kiedy wszystko dookoła zaczęło się walić, uciekliśmy w muzykę. Ich starszy brat Josh przekazał im swoją fascynację płytami takich zespołów jak Rancid, Minor Threat, The Cure czy The Smiths. Benji rozpoczął naukę gry na gitarze w wieku 16 lat, kiedy Joel próbował już swoich sił jako wokalista. "Nagle, ni stąd ni zowąd, zaczęliśmy pisać piosenki. Po szkole zamykaliśmy się w.

anarchy in the U.K

No a my oczywiscie mamy zamiar byc taaaak wczesnie zeby zobaczyc Billie'go z bliska.....osssshhhhh =)
I miss you...lalalala strasznie I miss you =P odwala mi =P=P
She's got
Tattoos
And piercings
She likes Minor Threat, she likes Social
Distortion
My girl's
A hot girl
A hood rat who needs an attitude adjustment
...G.C....^
pozdr. dla was kochani =*
hHaha =D
Kurde ja nie wiem co ze mna jest,to jest wrecz.

Life is Splendid

102. Wielkie dzięki dla ludzi, organizatorów i zespołów, się wie.

no i zapraszamy na 3cią edycję : )

Do obrazka tego piknego na górze podlinkowana jest galeria, niedługo zdjęć przybędzie, żeby nie było.

foo mówi: Minor Threat – [Complete Discography]