O czym chcesz poczytać na blogach?

Minnesota university

moo.blog

Oddycham. Mieszkam w St Paul, MN. Szkola zaczyna sie za tydzien. Kierunek oczywiscie mi sie zmienil. Doszlam w koncu do porozumienia z sama soba i stwierdzilam ze nie nadaje sie na bycie pielegniarka. Te wszystkie igly i oblesni pacjenci... to po prostu nie dla mnie. Przeszlam na biotechnologie z transferem na Neuroscience wiosna/jesienia 2010 do University of Minnesota. Potem sie zobaczy. Znajac mnie, milion razy zmienie zdanie do tego czasu ale zapowiada sie na medycyne.

Dla ciekawskich, dorobilam sie tatuaza. Bolalo jak jasna chlera. Widocznie nie zawsze bycie chuda suka jest czyms pozytywnym. Ostatecznie wyglada to tak:
.

- bloog.pl


W związku z wakacjami, postanowiłam gdzieś wyjechać, gdzieś do Korei  poza Seul - rzecz jasna. I tak się nadarzyła okazja wyjazdu na łikend na 'rafting'. Z mnichami : ) Będzie też Marta, Piesek i jego kolega (dla mnie i Marty *^_^*), student Weterynarii na SNU (Seoul National University - najlepsza Koreańska uczelnia i jedna z najlepszych na świecie!) i przy okazji tegoroczny wice-MR SNU !!!!
No, no - wszyscy w 1 smochodzie. Jedziemy na Południe Południa, ale nazwy miejsca nie pamiętam...zdam relację, jak wrócę. (mam nadzieję cała i zdrowa!)Gdyż dopiero po raz drugi dziś ją widziałam a mamy 25 maja... Nasza nowa koleżanka jest siostrą zakonną z Chin
W chwili obecnej jest nas 8 osób; Ajumi z Tokio, Udzi z Sapporo, Jusuke z Jokohamy, Gosin z Minnesoty (ale jest Gjopo, czyli pochodzenia Koreańskiego), Si-Si z Szanghaju, Jessica z HK no i wyżej wymieniona Siostrzyczka, ale nie wiem z jakiego miasta.
Dla dociekliwo-pamiętliwych dodam, iż przebywamy w.

Szlachetne zdrowie...

15- tyle minut wystarczy, by tytoniowy dym doprowadził do uszkodzeń DNA zdolnych wywołać raka płuc.

Do takich szokujących wniosków doszli naukowcy z University o Minnesota, którzy przebadali szlaki metaboliczne jednego spośród zaliczanych do tzw. wielopierścieniowych węglowodanów aromatycznych (PAH). Odpowiadają one też za rozwój co najmniej 18 innych złośliwych nowotworów. Uświadomienie sobie, że śmiertelne zagrożenie wywołać może jeden tylko papieros, powinno zadziałać trzeźwiąco,.

Piękny świat kobiet - Onet.pl Blog

To,że palenie papierosów jest bardzo nie zdrowe wie każdy z nas,ale czy wiesz,że 15 minut wystarczy,by tytoniowy dym doprowadził do uszkodzeń DNA zdolnych wywołać raka płuc!
do takich szokujących wniosków doszli naukowcy z University of Minnesota, którzy przebadali szlaki metaboliczne jednego spośród obecnych w tym dymie toksycznych związkówzanych do tzw. wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych, odpowiadających również za 18 innych złosliwych nowotworów.