O czym chcesz poczytać na blogach?

Minerały

Witaminy i minerały

Jest tym rodzaje minerałów, które musi być zażywane dość często, ponieważ jego niedobór może spowodować anemię. Spożywanie dużych ilości pokarmów zawierających żelazo lub też odpowiednich suplementów diety, jest niezbędne by uniknąć schorzeń, które mogą być poważnych problemem.


Witamina C 2011-07-29 Witamina C jest jedną z najczęściej spożywanych witamin jeśli chodzi o różnego rodzaju pigułki i tabletki. Jej głównym zadaniem jest wzmacnianie naszego układu odpornościowego, czyli jednym słowem chronienie nas przed infekcjami, a jeśli już takie wystąpią, to wpływa ona na szybsze pozbycie się choroby.

Wspomaganie 2011-07-08 Co zrobić aby wzmocnić działanie tabletek. Otóż witaminy i minerały, które zażywamy w tabletkach, powinny być także spożywane razem z pokarmami..

Zdrowy styl życia - bloog.pl

O mnie

Kobieta ....
Interesuje mnie wpływ witamin naturalnych
i suplementów odżywczych na stan zdrowia.
Zdrowe sposoby odżywiania.

Zapraszam do moich nowych blogów :

http://zdrowy-styl-zycia.blogspot.com/

http://weganskie.blogspot.com/

http://nasze-srodowisko.blogspot.com/
O moim bloogu

Zdrowy styl życia ,zdrowe odżywianie ma znaczący wpływ na stan naszego zdrowia . Witaminy i minerały są niezbędne do utrzymania w prawidłowym , funkcjonalnym stanie zdrowego ludzkie...

więcej...

Zdrowy styl życia ,zdrowe odżywianie ma znaczący wpływ na stan naszego zdrowia . Witaminy i minerały są niezbędne do utrzymania w prawidłowym , funkcjonalnym stanie zdrowego ludzkiego organizmu , uzupełniają niedobory w pokarmie , są potrzebne w zwalczaniu substancji toksycznych . Zapraszam wszystkich ,którzy chcą nauczyć się wpływać na swoje lepsze samopoczucie .

schowaj...

Księga Gości

  • czytaj Księgę Gości
  • wpisz się do Księgi

Anilalah | Malowanie Sercem

Najpierw widziałam biały ekran a potem uchyliła się zasłona i w szeregu wyszły te Istoty jakby mnie witając w ten sposób. Zaprosiły mnie za białą kotarę do pojazdu- coś w rodzaju poduszkowca.(07.08.2011 Ta kotara to było przejście, wzniesienie  na wyższy poziom moich wibracji) Lecieliśmy wzwyż w inne przestrzenie…

Porady na temat królików miniaturowych. - Onet.pl Blog

Swiatkrolika.eu

Według mnie bardzo dobry granulat, jeden z lepszych na Polskim rynku, w składzie ogromna ilość różnorakich ziół, spory % włókna, które królikom jest bardzo potrzebne do optymalnego trawienia. Myślę, że z czystym sumieniem możemy go podawać swoim królikom.

Kolejny będzie granulat firmy Vitakraft - Vita Special Regular.
 
Źródło: zooplus.pl
Składniki: pochodne sadzonek warzyw, owoce, warzywa, minerały, zboża, inulina (2%)
Analiza: włókna 17%, witamina A, witamina D3, 12mg miedzi (II) siarczan, pentahydrat
Źródło: miniaturkabeztajemnic.com

Karma nie ma najgorszego składu, ale brakuje ziół, które są nieodłącznym składnikiem w diecie królika, druga sprawa to analiza, włókna jest trochę za mało, ale tyle jeszcze można znieść, nie pasuje mi natomiast obecność tych związków chemicznych w analizie, ja osobiście nie polecam tego granulatu, jednak na pewno lepiej podawać tą karmę niż jakąś mieszankę.

Jako następny ocenię granulat Animals - Frykas.
 
Skład: