O czym chcesz poczytać na blogach?

Minecraft 1.9

Muza,gry,filmy

  Opcje

  • Przejdź do wpisu „Zmierzch”
  • Dodaj komentarz do wpisu „Zmierzch”
 • czwartek, 12 stycznia 2012
  • Minecraft

   Minecraft to gra komputerowa , w której buduje się to co się chce ale z kwadratów.  Są tam  potwory  takie jak Zombie,Creepery,szkielety,pająki..Zbiera się rzeczy i z nich wykonuje się różne przedmioty w craftboxie.Zbiera się na przykład drewno , kamień ,  ziemie (dirt) , węgiel ,itp. Są tam zwierzaki np. Psy , świnki , krowy , owce . Gdy zabije się szkieleta to jest z niego kość i nią oswaja się wilka i wtedy jest psem i ma obroże , zawsze.

 • Minecraft - poradnik multiplayerowy - Onet.pl Blog

  W tym trybie funkcjonuje i jak w nim grać a w internecie masa jest poradników jak stworzyć serwer nie jak się w nim odnaleźć.
       Podzielę się więc tym co wiem, mimo, że nie wiem wszystkiego. I zrobię w to w możliwie jak najprostszej formie, tak by każdy był w stanie zrozumieć. Przy czym nie będę tłumaczyć zasad gry, bo od tego jest wikipedia i tryb singleplayer. No to lecimy:  1. Jak się połączyć? Skąd wziąć ip serwera?
  kontakt

  do zobaczenia w grze
  absurdalna  

  tagi co byście jakoś tu jakoś trafili z googli: minecraft multiplayer multiplayerowy poradnik jak grać w multiplayer jak grać na serwerze jak grać na serwerach minecraft komendy gra na serwerze serwery minecraft lista komend jak używać komend minecraft podstawowe komendy

  ADMINO - pomysl na... kompa

  Lub na Crafting Table. Ponadto w nocy wychodzą potwory. Pająki szkielety zombie creepery itd. Można z nimi walczyć, a creepery wybuchają. Można też zabijać zwierzęta, aby uzyskać wełnę, by zrobić łóżko, jedzenie, by uzyskać życie, i inne. MineCraft Classic jest za darmo i nie można grać w multiplayer, a pełna wersja jest na abonament. W grę można grać w trybie trójwymiarowym w okularach anaglifowych, jest też uboższa wersja przez przeglądarkę. Link: MineCraft.net Ta gra jest EXTRA!

    • Przejdź do wpisu „Hello World! Oraz Flip 3D.”
    • Dodaj komentarz do wpisu „Hello World! Oraz Flip 3D.”
  • « Poprzednie wpisy
  • 1. strona wpisów
  • 2. strona.

  www.Blox.O wszystkim.pl

  Minecraft

  Minecraft zaczą mnie interesować . to naprawde fajna gra to jest tworzenie świata.wyobraź sobie klocek lego bez tych czubków na górze : ) . Właśnie doszła wersja 1.8 beta!!! , to świetna wiadomość dla wszystkich fanów Minecrafta takich jak ja ! Minecraft to najbardziej popularna gra w tym miesiącu , wszyscy robią filmy o tym na youtube.pl .

   

       JEŚLI KTOŚ NIEWIE CO TO , JAK TO WYGLĄDA ... TO JEST ODPOWIEDZ:

  a jeśli sam chcesz w to.

  lykami

  Wczoraj próbowałem swoich sił w grze “Minecraft”. Gra jak na nasze czasy nie proponuje , nawet ‘dobrej’ grafiki. Jednak to co jest w niej ciekawe to ilość możliwości jakie nam udostępnia. Głównym celem w grze jest zbudowanie ‘czegoś’ z klocków, czy sześcianów. Do wyboru mamy różne rodzaje budulca np. drewno, skała(kamień) czy ziemia. Rzeczą bez której nie możemy się obejść przemierzając świat Minecrafta jest crafting. To dzięki niemu możemy z dwóch kijków i kamienia stworzyć łopatę, czy też kilof, miecz, czekan i sporo innych. Zaczynając grę komputer losowo generuje nam świat w którym zaczniemy później działać . Wszystko zostało niewątpliwie stworzone pod multipalyer dzięki  któremu możliwe jest tworzenie takich dzieł:. Bo nie ma to jak dzielić się sukcesem ze znajomymi. Podczas gry trzeba wykazać się wytrwałością(budowy trwają czasami godzinami). Gra jest obecnie w fazie.