O czym chcesz poczytać na blogach?

Miłość mężczyzny

Mimika

Teraz to ja jestem martwa.

Każdy bodziec musi być po stokroć zwielokrotniony, żebym poczuła cokolwiek. Miłość ma tę wspaniałą cechę, że potęguje wszystko – kiedy kochasz, najlżejszy dotyk potrafi oderwać cię od ziemi, najcichsze westchnienie brzmi, jak najpiękniejsza melodia, a najmniejszy nawet gest ukochanej osoby wyzwala w tobie te pokłady siły i emocji, które pozwalają człowiekowi „góry przenosić”– brak.

Brak zaufania, znużenie, złe wybory, miraże flirtów, uwodzicielskie głosy kretynów, długie nogi idiotek, niesprawiedliwość losu - wszystko to zabija miłość. To już bez znaczenia, która z tych rzeczy odebrała mi miłość mężczyzny, o którym do niedawna myślałam, że jest mój. I co to za pocieszenie, że w życiu człowieka musi wydarzyć się czasem  coś naprawdę trudnego i dramatycznego, by to, co było sztuczne i nieprawdziwe, ustąpiło miejsca prawdziwemu życiu? To żadne pocieszenie, przecież nikt nie zakłada, że to, co dzieje się aktualnie w.

skarbnica wierszy, Raj dla duszy :):** - Onet.pl Blog

Nie pytajcie mnie, nie wiem,
Nie spotkałem jeszcze ciebie.

Przez lata toczyłam walkę z własnym sercem, gdyż bałam się smutku, cierpienia i rozstań. Żyłam w przekonaniu, że prawdziwa miłość jest ponad tym wszystkim i lepiej umrzeć, niż jej nie zaznać. Nawet jeśli miłość niesie ze sobą rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią płacić.- Ona ma trzy serca.- I.?
- I Nasze wspólne, to na srebrnym łańcuszku.


Kobieta, która kocha, często popełnia błąd starając się wymusić swoim zachowaniem miłość mężczyzny. Często też, ze względu na swe uczucie, staje się nadzwyczaj miła, a dla mężczyzny oznacza to tyle co: "nie muszę się już starać"! Kobieta, która nawet, gdy wyznaje miłość mężczyźnie, nie oznacza, że może i powinna zrobić dla niego wszystko.


To co niedoścignione jest dla mnie wielkim wzorem

Moja miłość największa >> poniedziałek, 21 lipica 2008 21:15:49
Dziś bardzo dużo myślałem o miłości ... przecież tak naprawdę nie znamy odpowiedzi czym jest miłość ... myślę że "miłość" po prostu jest i jest nam z nią dobrze , ponieważ odczuwamy ją na różne sposoby ... oczywiście są różne rodzaje miłości ... miłość mężczyzny do kobiety , miłość matczyna , ojcowska , miłość braterska czy miłość do Boga ...

ale mi w tych przemyśleniach chodzi właśnie o tą miłość mężczyzny do kobiety lub na odwrót bo przecież jak byśmy mogli żyć bez tak zwanej naszej drugiej połowy , przecież miłość daje nam tyle szczęścia gdy kochamy i.A świat z kolorowego staje się zbyt rzeczywisty i zbyt szary by móc dalej funkcjonować …

ale nie chce o tym pisać.
Myślę że miłość jest głęboką, istotną potrzebą człowieka, bo przecież miłość zaczyna się tam, gdzie dostrzega się w człowieku osobę, a nie rzecz, którą można wykorzystać, a potem wyrzucić , miłość to szansa na piękne życie , bo jak już wcześniej pisałem życie bez miłości jest szare i puste . Miłość jest wtedy, gdy wiemy, że w drugiej osobie jest nasze schronienie , Miłość jest wtedy, gdy chcemy całym sobą żyć dla drugiej osoby , Miłość jest wtedy, kiedy wzajemne relacje między dwojgiem ludzi opierają się na.

Taka JA - Onet.pl Blog

Mówić, "że uśmiech nic nie kosztuje, a tak może komuś pomóc".
To prawda.
Świat byłby naprawdę lepszy, gdyby taka Pani w urzędzie czy ekspedientka w sklepie, czasem się do nas uśmiechnęły.
Od razu wszystko wygląda inaczej.


abi (12:46)
2 komentarze

05 czerwca 2011
miłość mężczyzny jest wtedy gdy...
Cię nagą, bo Ci zimno.
    Gdy między mokrymi puklami Twoich włosów umiera słońce...
    Gdy wiem, że tylko Tobie ufam i tylko ty mnie akceptujesz...
    I stajesz się kamieniem u szyi... i skrzydłami u ramion
    Gdy przeszywasz mnie niebieskim kolorem, wylewając słone łezki.
    A tak naprawdę, to miłość jest wtedy... gdy stajesz się moim przyjacielem
    i zrobiłbym bym dla Ciebie tak wiele...
    
    Miłość jest wtedy... gdy słucham Twego serca
    Miłość jest wtedy... gdy smakują mi Twoje łzy
    Gdy siedzisz przy stole i patrzę jak jesz... i patrzę jak pijesz wino czerwone
.

Żyć to przekształcać siebie w dzieło sztuki - BEZ RAM w ramach sztuki - Onet.pl Blog

Żywa istota i tym spojrzeniem coś mi mówiła. Prosto do serca. Prosto do duszy. Prosto do zakamarka we mnie, który nie ma nazwy, ale jest świadkiem początku życia, które kiedyś stało się mną i nadal się staje.

W tym spojrzeniu odbija się miłość mężczyzny i miłość do mężczyzny. Waży się ciężar i lekkość tej miłości. Rodzi się i umiera nadzieja na spokój. W tych oczach widać świat, który nie ma sensu, jeśli żyje tylko pozorami i maluje usta na czerwono, żeby całować jako taką miłość. Jako taka miłość nie wystarczy. Te oczy bezczelnie szukają prawdy i widzą kiedy jej nie ma. Patrzą śmiało, spod pięknie wyrzeźbionych łuków i wypuszczają strzałę prosto w cel.

Wczoraj ustrzeliły mnie. Wczoraj był 26 stycznia. Dzień.