O czym chcesz poczytać na blogach?

Millward brown

Badanie Blogosfery

Więcej, ale dopiero w badaniu Gazeta.pl i PBI udało się sprawdzić ile osób je pisze, czyta i komentuje. Badanie na zlecenie Gazeta.pl i Polskich Badań Internetu na wylosowanej próbie 4 tys. respondentów prowadzili ankieterzy renomowanego instytutu badawczego SMG/KRC Millward Brown.

Badanie zainicjowane przez portal Gazeta.pl i PBI ma pionierski charakter. Podobne ogólnokrajowe badania blogowania prowadzono dotychczas tylko w USA, ale z użyciem mniej miarodajnych metod badawczych. Zainicjowany przez Gazeta.pl cykl badań polskiej.

Historia bicia dzieci

Spotkanie z pasem

Według badań, jakie przeprowadził Instytut Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Fundacji Dzieci Niczyje, w 2009 roku aż 19% Polaków biło swoje dzieci pasem… I często nie nazywało tego „biciem” ani „przemocą”, lecz „spotkaniem z pasem”. Jeszcze dalej w bagatelizowaniu tej.

Psia Kupa

W stolicy
Link Dodaj komentarz »
Na kupie można zarobić!

Jak wskazują wyniki badań zrealizowanych przez Millward Brown w ramach wspólnie realizowanej z Multi Communications kampanii „Kupa wstydu!” większość posiadaczy psów myśli, że psia kupa nikomu nie zawadza. Problem jest nagłaśniany coraz bardziej co daje możliwość stworzenia dochodowego biznesu.

infoserwis.wordpress.com

Za późno na ten patriotyzm, bo ile jeszcze tej polskości zostało w owych instytucjach finansowych? Nie zmienia to faktu, że Polacy wybierając bank patrzą już nie tylko na jego ofertę, ale również pochodzenie kapitału, jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez Millward Brown SMG/KRC. Polskość w tej branży zaczęła być ostatnio bardzo ceniona, jako gwarancja dobrego zarządzania. Zasada jest prosta – coś ma polską nazwę, choć niekoniecznie polskiego właściciela, i zaraz zyskuje wśród rodaków, którzy nie wnikają w.