O czym chcesz poczytać na blogach?

Millenium hall

co nie co o żużlu

Na wysokim poziomie.  Na szczęście są ludzie, którzy nie odwrócili się plecami i pomagają. Jak widać warto, bowiem wyniki, które Rafał odnosi na pewno pomagają w reklamie firmy.

W tym sezonie pomagają mi: Sieć sklepów Spar, Marma Polskie Folie, Millenium Hall,Centro-chem Lublin, Greinplast oraz GTM Mobil Technology. Dzięki ich pomocy nie muszę się martwić o to czy kadra pokryje koszty wyjazdu czy nie. Siadam i jadę.

Rafał ma trójkę dzieci dwie córki i syna. Jak to zwykle bywa, gdy tata jest sportowcem.

Blok Skok Atak. - Onet.pl Blog

I elementy stroju kreowane, zresztą bardzo wdzięcznie, na polską flagę. Bilety miała już kupione. Szła sama, bez przyjaciółek, bez nikogo. Ściemniało się już dokładnie, a z daleka widać było tylko jej śnieżnobiałą czapę i w połowie białe spodnie. Do Millenium Hall miała jakieś 10 minut drogi. W końcu spełniało się jej marzenie, które wypowiadała zawsze, gdy zdmuchiwała świeczki na torcie urodzinowym, widziała spadającą gwiazdkę itp.

" Spotkam go! Nareszcie go spotkam!" -.

Banki w Rzeszowie – Katalog banków w Rzeszowie

Ukończenia projektu.

Oprócz problemów finansowych daje się dostrzec konflikt między głównymi inwestorami. Właściciel Conresu chciałby, aby w MH większą część stanowiła rozrywka – Podkulski chce więcej handlu.

Reasumując, termin otwarcia Millenium Hall w 2009 roku raczej nie zostanie dotrzymany.

Millenium Hall w Rzeszowie ma powstać Fantasy Park! Centrum rozrywki ma się znajdować na trzecim piętrze MH i ma zajmować ok 2 tysięcy metrów kwadratowych. W Fantasy Park.

Blog DJ'a Maxa - Onet.pl Blog

Nie będę się godzinę produkował tylko po to, żeby to poszło w zapomnienie. Naprawdę ten blog jest aż tak chujowy?

A teraz wracając do tego co miało ostatnio miejsce.
Plan nam się zmienił, ale nikt nowego jeszcze nam nie dał, więc zwykle czekamy w hallu na nauczyciela. Budynek w którym mamy (mój college to spory kompleks) jest bardzo mały, zajmuje dwa piętra z czego jedno pod ziemią, toteż łątwo nas znaleźć. Zapewne też dzięki czterem otyłym osobom, które cieżko nie zauważyć xD

Dzisiaj po.(czyli ok. 13) i iść do niej. Jak zaplanowałem tak uczyniłem i punktualnie o 14.19 zapukałem do jej drzwi. Ona deczko się zdziwiła, bo wysłała mi na MSN wiadomość, że plany się zmieniły, jednak nigdzie nie idą i mam przyjść o 7. Potem pojedziemy na Millenium Bridge i o 1 wq nocy odstawią mnie na chatę. No to posiedziałem trochę i przez ten czas sobie rysowałem. xD Rysunek pokażę innego dnia - jeszcze go nie mam w wersji JPG. Tak czy inaczej po jakimś czasie Misty przyszłą i powiedziała że nastąpiła.