O czym chcesz poczytać na blogach?

Milla jovovich

UltraViolet

Violet walczy z gangiem Blood Chinois upuszcza na ziemię swoją broń. W chwili tuż przed walką widać całe podłoże ale po broni nie ma śladu.

 • Postać Milli Jovovich posługuje się w filmie techniką walki Gun Kata, bardziej realistyczną niż ta zastosowana w poprzednim filmie Wimmera - "Equilibrium".


 • Kiedy Six balansuje na krawędziw drapacza chmur pod jego koszulą widać uprząż zabezpieczającą.


 • Milla Jovovich samodzielnie wykonywała wszystkie numery kaskaderskie


 • Na końcu filmu kopuła wieżowca jest zniszczona i ogień wydobywa się z budynku. W.

 • broadway blog

  Wiem. nie wiem też dlaczego tak zawzięcie próbuję się sklasyfikować i zaszufladkować. myślę, że każdy próbuje znaleźć jakieś swoje miejsce.. może wobec tego to może być przyczyną..
  "i like to watch things on tv" śpiewał frank sinatra, śpiewała milla jovovich i pewna meksykańska anarchistyczna kapela punkowa, której nazwy nie potrafie sobie przypomnieć. być obserwatorem fajna rzecz. ci na polskich boiskach zarabiają na tym tysiące wizerunków króla jagiełły na prostokątnych papierkach rocznie. lecz ja nie.

  Świat kręci się wokół Gomii - Onet.pl Blog

  My Family...

  Może kiedy indziej coś napiszę... Wkońcu to pamiętnik a inni tu zaglądają :P Macie fotkę i jak mi sie uda to i wideo... ;P

  Milla Jovovich z moim ulubionym kolorkiem : red ;P

    

   

  cafemrok blog  Tagi: kino cafemrok
  skomentuj (1)
  2010-06-26 16:02:43 >> Zwiastunki: Czwarty stopień

  Dobrze zapowiadający się pseudo-dokument o zaginięciach na Alasce. W roli głównej Milla Jovovich. Wyreżyserowany przez nikomu nieznanego Olatunda Osunsanmiego.
  Twórcy zapewniają, że w produkcji zawarte są prawdziwe materiały archiwalne. Zwiastun zapowiada ciekawy klimat i dość oryginalne ujęcie tematu.

  Gala i surrealizm jej myśli...

  I gdybym mogła zmienić skórę, jak również to co pod nią, nie byłby to prosty wybór. Tyle pokus. Tayler, Mołek, Moore, Cruz, i ostatnia ukochana mojego faceta (choć podejrzewam, że to się zaczęło duuuużo wcześniej - tak gdzieś na wysokości Joanniy d'Arc) Milla Jovovich. Którą wybrać? To naprawdę piękne kobiety. Jasne, że na codzień unoszę się gdzieś w przestrzeni ponad wpływem powierzchowności na relacje z ludźmi - przynajmniej ich powierzchowności na moje relacje; ale gdyby jednak...
  wolałabym raczej.

  `cerezowa.` - Onet.pl Blog

  Bowie, Hurts i wiele innych…


  Kino: Woody Allen, Steven Spielberg, Marek Koterski, Johnny Depp, Brad Pitt, Dylan Moran, Russel Crowe, Milla Jovovich, Angelina Jolie, Katrine Zeta Jones, Rene Zellweger i wielu innych …

   

  Zapalona bloggerka. Pisząca by uciec od.

  Taki film!

  Lubię
  Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

  Jedna odpowiedź

  1. w dniu Lipiec 1, 2010 @ 13:01