O czym chcesz poczytać na blogach?

Mila kunis

» MKunis.blog » Twoje ulubione źródło informacji o Mili Kunis! - Onet.pl Blog

Hills w Starbucks Coffe. Prawdopodobnie zaraz  po jej rutynowym treningu. Zapraszam do obejrzenia 7 zdjęć MQ.

  NIE wykonuję zamówień. Zaległe oddam w ciągu tygodnia. Przepraszam, ale ostatnio mam troszkę mało czasu.

   Jakiekolwiek pytania dotyczące grafiki, zamówień, autorki bloga lub Mili Kunis proszę kierować na FORMSPRINGA. ( link znajduję się w menu )
Katherine_
120 » dodaj « » zobacz «
» Mila z kawą«
 
»  Paparazzi » Mila z kawą «
Nowe  zdjęcia Mili z kawą po pracy na siłowni BodyMaxx.
Katherine_

{nazwa bloga}

środa, 2.lutego.2011, 00:21
Panterka obejrzała.
Wbiło ją w łóżko.Jeśli ktoś nie ma pojęcia o co w ogóle chodzi w fabule, to w telegraficznym skrócie: Nina (Natalie Portman) jest tancerką baletu klasycznego i bardzo chce zagrać królową łabędzi; gdzieś obok pojawia się tajemnicza Lily (Mila Kunis), która w życiu Niny nieco zamiesza, plus szycha baletu – Leroy (Vincent Cassel). To wszystko doprawione psychologią, psychiatrią, erotyzmem.

Film jest nakręcony po mistrzowsku. Wszystko dzieje się właściwie w dwóch miejscach – na sali baletowej i w domu Niny, i między trójką bohaterów, o których wspomniałem wcześniej. „Black Swan” jest.
I zazdrości w świecie baletu – bądźmy szczerzy, z takiej fabuły nawet Fellini nie wycisnąłby odpowiednio gęstego miąższu. Film Aronofsky’ego posiada znamiona horroru – wypełniony jest przywidzeniami, dziwnymi projekcjami gdzie rzeczywistość miesza się ze snem. I te projekcje mogą ranić.

Zagrane świetnie, nakręcone jeszcze lepiej. Natalie Portman + Mila Kunis, niesamowite. To jeden z lepszych filmów 2010 roku. Zmiażdżyło mnie, wbiło w fotel.

http://ejweztobejrz.wordpress.com/2011/01/23/czarny-labedz-black-swan-2010/
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii

Blog noico12345

Gosc robi konkretnego slimaka z drugim gosciem na studniowce, dostaje wystrysku na treningu judo. Dalej nie dotarlem.
Bad teacher - tez fajna historyjka, Diaz ciagle w formie, dobra sztuka, a fajna role zagral tez ten gosc z "jak poznalem wasza matke", ten ten co to jest w stalym zwiazku z ta ruda wiewiorka.
Friend with benefits - Mistrzostwo swiata, bo jest Mila Kunis :D Ogolnie dobry temat filmu, ale czasami trzeba troche przyciszac bo ktos z boku moze pomyslec ze ogladasz mocne porno. Chociaz w sumie tak praktycznie jest, przeciez mamy tam scene jak Mila osiaga orgazm!


Z zabawnych historii:

Kot cukrzyk

Znajomy na naszej ulicy wyjechal na urlop i poprosil, zeby mu nakarmic siersciucha. Nie.

Film, kino, muzyka i literatura - Onet.pl Blog

Musiał odwrócić głowę od ekranu.

Aronofsky stawia w swoim filmie na aktorów. Są oni ważną podstawą całego przedsięwzięcia, zważywszy na poziom i specyfikę tworzonych przez reżysera postaci. W „Czarnym Łabędziu” znakomici są wszyscy. Debiutująca w poważnej roli Mila Kunis gra z niezwykłą precyzją i uwodzicielską mimiką. Wpasowuje się w rolę Lily, kusicielki Niny genialnie. Jej starania zostały docenione na ostatnim festiwalu w Wenecji, gdzie odebrała nagrodę dla najlepszego aktorskiego debiutu. Dalej świetnie prezentuje się Vincent Cassel jako opętany rządzą sukcesu dyrektor studia baletowego. Buduje postać niezwykle.

You can't change the past, learn to live with it. - Onet.pl Blog

Dwa lata

 
Caleb Noah Llevelyn
człowiek
dwadzieścia lat

   
Ruth Phoebe Taylor
córa Seta
czterdzieści pięć lat

   
Kyle Andrew Llevelyn
człowiek
piętnaście lat

Występują:
Shyanne- Mila Kunis ; Faith- Kaya Scodelario ; Aidan- Jensen Ackles ; Gabriel- Adrian Hough ; Elijah- Michael Trevino ; Blaise- Hayden Christensen ; Nathaniel-.