O czym chcesz poczytać na blogach?

Miku hatsune

Notes7 | Luźne notatki o Japonii i nie tylko…

Opakowania, w które jest zapakowana figurka, należy zwrócić szczególną uwagę na mały drucik. Jest on przewleczony przez otwory w opakowaniu i łączy jego dwie połówki. Łatwo można go przeoczyć i niechcący ułamać jeden z kucyków Miku, ponieważ jest dość mocno związany.

Akcesoria

W pudełku, oprócz figurki, znajdziemy również akcesoria dodatkowe. Są to dwa mikrofony: czarny oraz srebrny. Zastanawiacie się.

Bardzo miłym gestem ze strony GSC, było dodanie dwóch różnych podstawek pod figurkę. Pierwsza z nich wykonana jest z różowego plastiku i kształtem idealnie pasuje do podstawki, którą posiada Hatsune Miku w wersji oryginalnej.

Druga podstawka jest okrągła, wykonana z przeźroczystego plastiku, na którym nadrukowano kolorowe kształty i dodatkowe informacje, jak np. nazwa figurki.

Casadriss Art - bloog.pl

10 lipca 2011 15:38

Kolejny obrazek kolorowany :-D

 

Code Miku czyli Hatsune Miku w Ubranku Lelouch'a ^^

 

171819202122
23242526272829
30      

Zbiór obrazków

  • Shaman King
  • Hatsune Miku
  • Code Geass
  • Kuroshitsuji
  • Higurashi No Naku Koro Ni
  • Lucky Star

Pierwszy głos przyszłości... Miku Hatsune - bloog.pl

Dlaczego? Anime to coś co pojawiło się w moim życiu przez przypadek, a zostało na dłużej. Piszę o tym bo lubię i wiem że długo mi się to nie znudzi. Moja jeszcze główniejsza tematyka to Vocaloidy, a właściwie jeden- Miku Hatusne. To wspaniałe jak technika idzie do przodu, tworząc tę właśnie dziewczynę ;) ten głos, a następnie ta postać zaciekawiły mnie tak bardzo… a nawet stały się głównym tematem inspiracji. Polecam każdemu.

Zapału przystąpię do realizacji mojej pasji, jaką jest pisanie. Mam nadzieję że z chęcią będziecie tu wchodzić :) Rozpocznijmy więc przygodę pewnej dziewczyny...

Miku Hatsune

Bloog o nazwie znanego syntezatora z Vocaloid2- Miku Hatsune. Zawiera ciekawostki i newsy związane ze światem M&A oraz Japonią, dużo fotek i opisów oraz zdarzają się recenzje ;). Jest też tu moja.

Complication Vocaloid ♥ Opowiadanie z bohaterami Vocaloidowymi. - Onet.pl Blog

Jeszcze. Ty tylko podszkól ją przez ten krótki czas, póki nie znajdziemy kogoś odpowiedniego. Jeżeli jej się coś stanie, wtedy TY wylecisz. Gumi ma być bezpieczna. Przez tydzień. Mam nadzieję, że sobie poradzisz...

-Świetnie Miku! Akita, troszkę głośniej! Kasane, poszło Ci okropnie. - po próbie Triple Baka takie właśnie były oceny Pana Matsudy. Miku była jego ulubienicą ostatnio, toteż źle pójść jej nie mogło. Akita stała z tyłu, natomiast Teto była.Jej pierwsza piosenka. - tłumaczył ją autor piosenki.
-Może być jej ostatnią.
Zapadła grobowa cisza. Pan Matsuda wyszedł niezadowolony. Zaraz za nim reszta załogi. W pokoju zostały tylko dziewczyny.
-Wiesz...nie było tak źle. - Hatsune próbowała jakoś pocieszyć Teto. Jednak ta opadła na ziemię i ucichła.
-Dla mnie było w normie. Nie idealnie, ale w normie. - Neru także wyszła, nie przejmując się Teto. Można by wywnioskować z jej zachowania, że jej.

agnieszkaa

Dobrze, i to zabiera? dlaczego robi nam źle, potem dobrze, a potem znowu źle?

i dlaczego przyjęła mi się maniera pisania przecinka przed i? ja się pytam i chciałabym wiedzieć, dlaczego!!!

.

z innych wiadomości. Miku Hatsune (hahaha, i lol’d) i DDR. z jeszcze innych, trzeba wziąć Scorbolamid bo znów za dużo kicham i gardło drapie.

 

*chciałam chyba wywołać dyskusję. ale.

Twoje źródło J-Wiadomości

-.- tylko nazwa ruchomej figurki(tworzonych przez MF/GSC). Manufakturzysta to Max Factory, a dystrybutor to Good Smile Company. Nie szerz herezji. Przykro mi, że aż tak późno to prostuję, ale wcześniej nie widziałem tego bloga. I to nie jest Miku Hatsune w jakiejś wersji, tylko jest to zupełnie inna postać. Z tego co wiem jedynym co łączy Miku z BRS jest piosenka.

Odpowiedz