O czym chcesz poczytać na blogach?

Mig 29

Aprendete la Libertad 2.0

Znacznie wiecej warty od samego pojazdu, ktory wystarczy, ze ma sciany obite blacha, silnik, kierownice, drazek zmiany biegow i kilka siedzen Podobnie jak soundsystem wszyscy tu maja najlepsze telefony, spodnie, buty, pija cocacole, jezdza starymi, polatanymi amerykanskimi samochodami itp. Jedyne co widac, ze nie jest amerykanskie, to migi 29 latajace nad Caracas z okazji niedawnego swieta niepodleglosci

To koniec czesci 1. TBD

msduch blog

Pobytu w wojsku był prawdziwy wojenny alarm, dwa rosyjskie myśliwce zaleciały za daleko, dwadzieścia kilometrów nad naszym terytorium, ale zanim postawiono na nogi polskie myśliwce, tamte już dawno zdążyły zawrócić i wrócić, o prędkości 2500 km na godzinę, że raz na radarze prowadził dwa takie superszybkie myśliwce, migi 29 zdaje się, że w kilka minut przeleciały 400 kilometrów i znikneły, że w to się nawet zbytnio uwierzyć nie da, ale sa maszyny które taką prędkość pokonują, i co robi w takiej maszynie pilot, który właściwie nic nie widzi i nie słyszy poza hukiem silników i komendami ze stacji, że kiedy zerwie się kontakt z.

haniuta blog

Się w pilotach TOP GUN. Bo wtedy nie rozumiałam. Ewka mówi, że jestem durna, ona kochała sie w nich już wtedy, wszystkie się w nich kochały, o co mi chodzi? A ja naprawdę nie. Nie rozumiałam. Ale teraz wiem. Czuje to. Widać musiałam do tego dojrzeć. Teraz wiem. Tak. Ja też mogłabym kochać na smierć i życie pilota MIG 29.  Tego też. Tego z soboty. Nie ważne jak wygląda.

http://www.youtube.com/watch?v=OckV4weLbC8

..ale kiedy jebutnął nade mną decybelą i zamachał silnikiem odrzutowym, włosy staneły mi na karku dęba. To się czuje. Te moc.

Także.

Na twarzy uśmiech a w sercu ból. - Onet.pl Blog

Na wasze komy ;)
nie wiem kiedy next :( Besos   
Angela :) (20:42)
22 Czyta tłumy :)

29 listopada 2009
[4] Wreszcie ktoś.

Mia widziała że Lupe potrzebuje pomocy więc dokończyła- Polly Pocket
L: Dokładnie.
D: A teraz zejdź nam z oczu.
Sol: Ale... Zapłacisz mi za to Colucci.
M: Już się boję.
Sol tylko bez słowa odeszła. Całą sytuację bacznie oglądał Miguel. Nie mógł uwierzyć że ktoś się przeciwstawił Sol. Poczuł szybkie bicie serca, ale.