O czym chcesz poczytać na blogach?

Mieszkania poznań

Blog kasiunia1972

Nikomu. Fajnie że ja jestem nikt.
Aśka powiedziała mi że Magda M. rozstała się z mężem. Ona też ma dwójkę dzieci. Nie wiem o co poszło, a ona sama nic nie mówi. W piątek idziemy na imprezę tzn. Asia, Magda, Kasia, Beata, Mariusz, Tomek i Tomek Asi. Kończę i idę spać, bo jest 23.00.

Poznań, 04 sierpnia 2001
Mam duże zaległości i nie wiem czy jestem w stanie je zapisać. Nie wiem czy pisać od początku czy od końca to co lepiej pamiętam (stały dylemat)
Cały czas kombinuję organizacje miłego wieczoru, ale idzie mi to marnie.
- wysłałam sms-a.Nie istnieje. To jest ktoś obcy.

Poznań, 06 sierpnia 2001
(21.07.01) W prezencie Gosi kupiłam super wazon, a Marcinowi taki notes na wizytówki, a dla nich razem ramkę ze zdjęciem Motylka. Impreza była nie najgorsza, nie licząc finału. Ojciec zaczął temat mieszkania.
Nie pisałam, że najpierw z ciocią poszłyśmy do rodziców. Tam tata oznajmił mi, że załatwia dla mnie mieszkanie. Znajomy ojca załatwił dla córki mieszkanie 35 m, przetarg był na czynsz i wytargował na 350 zł. Ojciec znalazł podobne w spółdzielni u nich tylko 56m..

Kultura Poznania

Tylko okazało się, że promocja była tak świetną okazją, że dla nas nie starczyło. Dla innego pana nie starczyło z kolei bagietek, bo pani przed nim wzięła chyba jakieś ostatnie cztery.

Poszliśmy więc do innego marketu i tam już nie było promocji na kuraka, mimo to kupiliśmy. Przyszliśmy do mieszkania mamy mojej żony za późno i ta zdecydowała, że nie chce czekać na kuraka, tylko proponuje nam byśmy przeszli się do KFC i przynieśli stamtąd coś na kolację. To rozwiązanie wszystkich usatysfakcjonowało.

Tak więc wciąż odczuwając satysfakcję z Kuraka, zdecydowałem się pójść. Na.I obicie fotela w autobusie stały się jednym w trzech osobach.

Dojeżdżając na przystanek o nazwie Wielka, mogłem już zauważyć rzucający się w tej okolicy tłumek dobrze ubranych ludzi przy parkingu, opodal którego mieście się Kontener. Idąc na miejsce minąłem z kolei Michała Wybieralskiego z poznańskiej "Wyborczej" i jeszcze dwie panie z nim idące, których nie poznałem. Pomyślałem: ojojoj, chyba się za bardzo spóźniłem. Poszedłem jednak dalej, nie będąc do końca pewnym, czy miejsce, do którego trafiłem jest miejscem właściwym.

Przychodzę na miejsce. Rozglądam się. Widzę ludzi.

lakmusowy blog

Na moim miejscu chciałby usłyszeć.


2004-09-07 20:06:39 skomentuj (0)


pięćdziesiąta dziewiąta

Kilka dni przed urlopem przyszła informacja o dwudniowej konferencji, która ma się odbyć w ostatnich dniach września. Do wyboru były dwa miasta - Warszawa i Poznań.
Już wtedy było pewne, że Poznań będzie miał nowego mieszkańca, więc ucieszyłem się i zamiast Warszawy, do której bliżej i dojazd łatwiejszy, wybrałem Poznań. Po powrocie z urlopu na odwoływanie było za późno. W piątek przyszło potwierdzenie zgłoszenia, zaproszenie, program.
Pod.Dni.


*****

W niedzielę wczesnym wieczorem znalazłem klucze. To znaczy zanim je znalazłem, to najpierw zgubiłem. To znaczy właściwie nie wiedziałem czy zgubiłem, czy może ich tylko znaleźć nie mogłem. Tak czy owak jak się nie obrócić, dupa była z tyłu. Klucze od "byłego" mieszkania. Przez ponad dwa tygodnie z przerażeniem myślałem, że jeśli ich nie znajdę, to będę musiał sponsorować fachowca i zmianę zamków. Bez fachowca nic nie zdziałam, bo zamki nietypowe. Wkurzała mnie myśl, że gdy już zmienię zamki, to klucze mogą się znaleźć. Dlatego nie informowałem o tym.

Zwierzaki Poznan - strona z Waszymi ogłoszeniami

Piekne futerko. Krolewna ma tez dwoje rodzenstwa (prawdopodobnie kotek i kotka), ktorzy tez zaczeli sie juz przyzwyczajac do ludzi i tez byloby dobrze znalezc dla nich dom, ale oni prawdopodobnie poradza sobie na wolnosci. Kicia najlepiej czulaby sie w domu z ogrodem bo jednak zna juz smak swobody i moglaby sie zle czuc w mieszkaniu. Kontakt Monika, nr tel.: 511039611 lub mail: monika.barczak8@gmail.com

 

 

12:35, zwierzaki_poznan , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
Tylko wtedy kiedy sam ma na nie ochotę. Jest prawdziwym kotem, który chadza własnymi ścieżkami(nawet tymi zakazanymi) Swoje psoty nadrabia piękną minką (zdjęć ma setki, bo to prawdziwy koci model) Kontakt ila.koronka@wp.pl
Więcej »

15:39, zwierzaki_poznan
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 16 września 2010
Kociaki szukają domu - Poznań

Do adopcji są dwie.

Poznań w Oczach

Stosunki międzynarodowe) znajomi. Ilość łez, wylanych ze śmiechu na okienkach spędzanych wspólnie na drugim piętrze naszego wydziału, można liczyć w litrach. Wspólne projekty (ponownie pozdrawiam Gacka – królikopsa Babci Basi), hektolitry herbaty wypijanej na Starym Żegrzu, a teraz na Czecha, sprawiły, że Poznań zyskał mnóstwo w moich oczach. Zyskał przede wszystkim właśnie dzięki ludziom, których mogłam tu poznać.

Na trzecim roku rozpoczęła się moja przygoda z  dziennikarstwem, dzięki której właśnie dziś dla Was bloguję. Na WNPiDzie spędzałam mnóstwo czasu (w przeciwieństwie do dzisiejszej rzeczywistości), dlatego moi znajomi żartowali, że powinnam kupi namiot i rozbić go na patio.

Marzec 2011. Kolejny mały przełom. Wybiegałam z mieszkania i tak sobie „wybieguję” do tej pory. Częściej, rzadziej, ale nie poddaję się, mimo bolących kolan i schodzących paznokci. Kilka miesięcy biegania sprawiło, że poznałam Poznań lepiej niż przez dwa wcześniejsze lata. Okazało się, że z Sobieskiego na Śródkę nie jest daleko, a tuż obok jest.