O czym chcesz poczytać na blogach?

Mięśniaki

Życie Anny - Onet.pl Blog

Się itd. Rysowałam i opisywałam te ruchy. Już mogłam "rozmawiać" z obrączką. Wcześniej tylko spytałam, czy w ogóle chce, pokazała, że tak.

   Jeśli chcę komuś powróżyć, to najpierw kładę na stole swoją lewą dłoń z rozstawionymi palcami. Gdy trzymam obrączkę nad palcem, pokazuje "tak", gdy między palcami, kręci się w kółko na "nie". To jest dla mnie znak, że chce "rozmawiać". Wtedy już wróżę nad kartką, żeby wiedzieć, co pokazuje.

   I na tym polega moje wróżenie.

   Przekonałam się, że przeważnie (99%) obrączka mówi prawdę. Kiedyś zadzwoniła do mnie rozhisteryzowana koleżanka, że była na badaniach, lekarz powiedział, że ma mięśniaki, ale ona czuje, że to guzy nowotworowe. Kazałam się jej uspokoić, powiedziałam, że za chwilę oddzwonię i zaczęłam wróżyć. Obrączka wykazała mięśniaki, które łatwo można zoperować.

   Oddzwoniłam i przekazałam koleżance tę wiadomość, ale poprosiłam, aby poinformowała mnie, gdy będą wyniki. Wyniki potwierdziły to, co "powiedziała" obrączka.

    Wróżyłam jeszcze wiele razy, np. siostrze, która była na studiach podyplomowych i miała iść na trudny egzamin. Wywróżyłam ocenę dobrą z plusem i z taką wróciła z egzaminu.

     Jako jedyna z "wróżek" wywróżyłam koleżance z pracy, że urodzi dziecko, choć ona już straciła nadzieję..

MóJ zAkRęCoNy ŚwIaT ---> MaDzIazZz...=)

Prosze wszystkich wielbicieli (zarówno płeć damską jak i męską:))konradka zgłoszenia będą przyjmowane przez 40 dni, czyli do ukończenia postu:). Prosze sie zgłaszać w komentach lub na gadu. Prosze podać imię, wiek, krótki opis, można dołączyć swoje zdjęcie oraz trzeba opisać swoje uczucia do Korzonka:):):)
--->to jest konradek


--->opis: wtrost: średni, włosy: blond-żelik:) oczka:niebieskie(?) charakterek:zajebisty!!!!!!!!


Noi trzeba jeszcze mieć do konkursu wklejonego mojego buttona !!! :):):)


No a tak poza tym (poza wielkim konkursem:P) To dzisiaj było nasze zajebiste przedstawienie--->śnieżka! A od ostatniego nasze krasnale troche sie "przypakowały" :) Takie mięśniaki mmmmm.....


w kolejności (powyżej)
1.cebul
2.arczik
3.Respi
4.paweł
5.remik
6.tomek
7.siatuś


(ale nie tylko krasnele, królewicz oczywiśnie też :p) Noi mieliśmy troszke wyrośnięte dzieciaki:) (ala,inga i natalia) Ale ogólnie było faaaaajnie.


No tylko, że znowu mi sie humorek popsół, tym razem przezkilka osóbek...:/


Nabazgrała-->Madziazzz
skomentuj--->(25)
DaTa-->2004-03-02***


******************************************


kotów kat ma oczy zielone

Jeśli poprawię kilka rzeczy będę jeszcze lepsza!
w tej firmie jest szansa na otworzenie swojego biura, tylko trzeba sę starać.
tak właśnie zrobię!
początki jak zwykle trudne... to nic.
mega chaotycznie, tak wiem, ale tak właśnie wygląda moje życie
czysty spontan.

skomentuj (0)
2012-03-20 01:04:31 >> Snuff

pstryczek w nos.
zapomnij, że oderwiesz się od tego. zawsze coś będzie kazało obejrzeć się za siebie.
zawsze.
jak niekończąca się opowieść, 
jak sen o ucieczce.
nawet mam ochotę się rozsypać, ale jakoś tak dobrze mnie sklejono.
trzymam się, chociaż wiadomość o operacji mamy nie należała do najprzyjemniejszych, mam nadzieję, że rzeczywiście będą to tylko jakieś głupie mięśniaki...
tydzień wcześniej.

Olyna w malynach.

Etatów trafiły do rogatego sklepiku..

Ja mam dystans.. Swoją wartość znam, nie boli mnie specjalnie, gdy ktoś regularnie zarzuca mi błędy i niedopatrzenia, bo w piekiełku nie są one efektem ułomności lecz wynikiem wydawania sprzecznych poleceń. Nie wdaję się w przyjaźnie, choć staram się być przyjaźnie nastawiona. Nie rozmyślam o tym, co jedna pani powie lub nie powie o mnie drugiej pani, bo po co frustrować się na zapas. A jeśli już ktoś coś powie, że ja powiedziałam lub nie powiedziałam, że zrobiłam lub nie zrobiłam, że byłam lub mnie nie było ja spokojnie WYJAŚNIAM wszystko.

SPOKOJNIE.

Bez płaczu, jak to wśród kobiet bywa. Wśród kobiet mających cysty i mięśniaki na jajnikach, wśród kobiet mających niedobre teściowe, wśród kobiet rozwiedzionych lub będących w separacji.

Staram się nie przynosić domu do pracy a pracy do domu.

W pracy nie mówię o tym, że boli mnie cycek i górna lewa czwórka.

W domu nie mówię, że Ania R. jest hipokrytką.

Rozmyślam sobie w pracy o Katki przyjeździe. Uśmiecham się do siebie:

"Pani Oleńka zawsze w pracy taka uśmiechnięta"

W pracy i nie tylko :)

 

 

19:11, olyna18
Link Komentarze (1) » .

Jestem Beniaminek, dla przyjaciół- Benio!

B: Co to znaczy "przekimajmy"?
14:01, drzewko_szczescia
Link Dodaj komentarz »
sobota, 19 lipca 2008
Po lekturze "Mitologii"
    -Wiesz mamo, że ze wszystkich bogów i herosów to ja najbardziej kocham Pana Boga?
14:07, drzewko_szczescia
Link Komentarze (1) »
niedziela, 22 czerwca 2008
Pluton intryguje
    Mamo, a jeśli Pluton już nie jest planetą, to czym teraz jest?
16:33, drzewko_szczescia
Link Dodaj komentarz »
środa, 28 maja 2008
Mięśniak
Mama i Benio natknęli się w internecie na zdjęcie potężnie umięśnionego kulturysty.
Benio: Podoba ci się?
Mama: Nie. Ja nie lubię takich napompowanych facetów.
Benio: Hmmm, myślałem, że takie mięśniaki podobają się kobietom.

moje małe zycie - Onet.pl Blog

Przeszły w stan neutralny więc były ale już nie złosliwe po czym lekarz stwierdził że może jednak jeszcze nie operacja lecz leczenie lekami także może cos wskurać. Trwałam tak sobie ze 2-3 lata i mój stan zdrowia znowu zaczął sie pogarszać. Słabłam , chudłam, śmierć mojej mamy także zebrała swoje żniwo z mojego organizmu gdyz okropnie to zniosłam. Krew lała sie ze mnie z miesiaca na miesiąc coraz więcej az doszlo do tego ze krwawiłam nieustannie lecz w swojej głupocie zamiast iść do lekarza zawsze miałam wymówkę że dopiero co podjeta praca jest wazniejsza. W końcu zasłabłam w pracy... lekarz znowu zaczął robić badania i okazało się że prócz skrajnego wycieńczenia organizmu do moich guzków doszły jeszcze torbiele i mięśniaki. Zaczełam dążyć do operacji... na początku moja lekarka skłaniała sie ku leczeniu farmaceutykami lecz dość szybko także doszła do wniosku ze operacja jest niezbędna. Zanim jednak do niej doszło musiałam na termin swoje odczekać a mój stan sie pogarszał. W szpitalu przez operacja zrobiono mi badania i okazało sie ze to ostatni gwizdek , że i guzki się znowu uaktywniły że moga być przeżuty i czas usunąc wszystko. Pozostawiono jednak mi jajniki w sumie nie wiadomo po co i dlaczego , dzieci juz mieć nie będe a pozostało tylko ryzyko że w razie czego .... coś tam może znowu urosnąć i teraz przy każdej mojej infekcji doktorowa robi mi szczególowe badania. Jestem 2 lata po operacji , pozostalo mi 3 do tak zwanego wyleczenia.

Hm... teraz jesteś w moim dziwnym świecie!!! W świecie niekochanego człowieka.... - Onet.pl Blog

I "działać". On przechodzi obok, a ja stoję... w takiej chwili boję się na niego popatrzeć. Postanawiam popatrzeć mu w oczy. Postaram się, a jak się nie uda-to trudno. Powinnam zacząć wierzyć w siebie. Ehh...powinnam zrobić wiele rzeczy. Z bratem od środy ćwiczymy, mamy zamiar schudnąć po 10 kg do września. Może mi się udać! Mam taką nadzieję! Wiem, że jak schudnę nabiorę pewności siebie i będę bardziej otwarta. Nie będę taka sztywna. Wiem, że tak będzie, bo raz udało mi się schudnąć 5 kg, ale przytyłam z powrotem, bo zrobiłam sobie przerwę, która potem zamieniła się w kilka miesięcy :), muszę to nadrobić. A jeśli chodzi o moje sympatie, miłostki to zauważyłam, że podobają mi się szczupli chłopcy, nie jakieś mięśniaki. Tacy zwyczajni. A Kacper wydaje się romantykiem. Strasznie fajnie by było gdybyśmy kiedyś byli razem...
 


Dziwna... (15:55)
6 Bardzo dobrze! Jesteście świetni!!!

01 stycznia 2008
Notka 13