O czym chcesz poczytać na blogach?

Mielec

Strona poświęcona PZHGP MIELEC 0442! WITAMY:) - bloog.pl

Spisu, jak również o wpisanie czytelnego numeru telefonu w nagłówku spisu - w razie koniecznych poprawek lub uwag = dla rachmistrza!! 
Ponadto przypomina się o obowiązkowej weryfikacji zegarów lotowych w poszczególnych sekcjach oraz sporządzeniu stosownego protokołu na tę okoliczność!
weryfikacja.doc - wzór protokołu z weryfikacji zegarów do pobrania!!
                  

                                                                                              Plan lotów 2009

 GOŁĘBIE DOROSŁE - oddział Mielec

 

Marek Kuźmicz - Onet.pl Blog

Pod koniec lat 90-tych natomiast jest pełnomocnikiem Izby Przemysłowo-Handlowej w Rzeszowie, wdrażając w życie bardzo ważny dla regionu projekt „Podkarpackie 2007”.

Początek nowego stulecia staje się dla Marka Kuźmicza okresem przełomowym. To wtedy zaczyna sprowadzać do Polski najnowsze technologie oparte na silnikach marki Mercedes, agregaty prądotwórcze i pompowe. Zyskuje sobie coraz większe uznanie i zaufanie w branży biznesowej. W 2004 roku staje się właścicielem Polskiej Grupy Dystrybucyjnej 202 w Krakowie, zaś w dwa lata później obejmuje większościowy pakiet Wytwórni Silników „PZL Mielec” Sp. z o.o. Staje się ponadto 100 procentowym posiadaczem akcji m.in. w „Mielec Diesel” sp. z o.o., oraz w Polskiej Korporacji Handlu Zagranicznego BATORY sp. z o.o., CNC PZL Mielec sp. z o.o, Jelcz Motors S.A., Batory Development sp. z o.o., a poprzez Wytwórnię Silników PZL Mielec sp. z o.o. posiadaczem 51% udziałów w Mielec Diesel Gaz sp. z o.o. Wspólnie z Maciejem Cybulskim, prezesem Polsko-Amerykańskiej Izby Przemysłowo-Handlowej i szefem Biura Gubernatora Stanu llinois, powołuje do życia THE BEST OF POLAND, którego program realizowany jest na terenie USA.

Od 2009 roku Marek Kuźmicz jest.

MarcinCiesla1

One stoją na drodze! To one wszystko utrudniają! Ale pani minister znajdzie rozwiązanie. Jakie? Tego jeszcze nie wie, ale na pewno coś wymyśli. Czekamy.
Komentarzy: 0 Ruszamy w Mielcu! czwartek, 10 kwiecień 2008, 18:38

W sobotę rozpoczęliśmy wreszcie oficjalną działalność. Ruch Młodego Pokolenia – Mielec! Na przygotowaną przez nas konferencję przybyło wiele znanych postaci. Senator, były poseł, były prezydent miasta, obecny przewodniczący rady powiatu.... oraz wielu innych równie nam miłych gości i serdecznych przyjaciół. Dziękuję Wam wszystkim. Cieszę się, że znaleźliście czas i zechcieliście posłuchać o tym jak chcemy zmieniać nasze miasto i nasz powiat. O tym, że nie jest najlepiej nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Ale przecież nie musi tak być. Już wkrótce przedstawimy nasze propozycje we wszystkich najważniejszych naszym zdaniem sprawach dotyczących Mielca. Liczymy na to,.

Mielec-Historia i najważniejsze wydarzenia

Miasta Mielca-cz.III 2007-11-15 W 1938 r. w ramach Centralnego Okręgu Przemysłowego w Mielcu powstały Państwowe Zakłady Lotnicze. Podczas II wojny światowej miasto znajdowało się pod okupacją niemiecką. Powojenna historia miasta ściśle związana jest z losami wytwórni lotniczej. Przemiany ustrojowe końca XX w. oraz afery gospodarcze związane z przedsiębiorstwem prowadziły ją do upadku, co niekorzystnie odbijało się na kondycji miasta. Sytuację zmienił rok 1995, w którym powstała pierwsza w Polsce Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK MIELEC.

Komentarzy: 0 Historia miasta Mielca-cz.II 2007-11-15 W 1853 r. Mielec stał się stolicą powiatu. Fakt ten zdynamizował rozwój miasta, co najlepiej odzwierciedla doprowadzenie w 1878 r. do Mielca linii kolejowej oraz wybudowanie dworca. Rok 1900 tragicznie zapisał się na kartach historii miasta. W największym w dziejach Mielca pożarze spłonęło 3/4 miasta.

infoserwis.wordpress.com

Spotkanie Z Mirosławem Surdejem I Tomaszem Cukiernikiem w Mielcu

Luty 6, 2012
tags: ogłoszenia, państwo pasożytnicze, UE
by infoserwis

     Już w najbliższą sobotę Ruch Patriotyczny w Mielcu zaprasza na spotkanie z Mirosławem Surdejem (autorem książki o działalności partyzanta ziemi mieleckiej Wojciecha Lisa pt. „Oddział partyzancki Wojciecha Lisa w latach 1941-1948”), które odbędzie się 11 lutego (sobota) 2012 r. o godzinie 16:00. Spotkanie odbędzie się w Szkole Muzycznej (Sala Królewska), Mielec ul. Kościuszki 10, a jego temat brzmi: PUBP W Walce Z Kościołem Rzymsko-Katolickim W Mielcu.

Przy okazji pragniemy poinformować, że jako serwis informacyjny objęliśmy patronatem medialnym spotkanie z Tomaszem Cukiernikiem (prawnikiem, dziennikarzem, podróżnikiem i fotografem), które również odbędzie się w Mielcu, i które zostanie.

...:::po prostu my:::...

Wracam do życia
Nie macie pojęcia jakie to uczucie czuć się normalnie po tygodniu choroby. Wreszcie mogę usiedzieć przy kompie dłużej niż 15 minut, poczytać albo normalnie pogadać. Do tej pory mogłam co najwyżej szeptać. Tydzień bez jedzenia - fajna kuracja odchudzająca, tylko bardzo nieprzyjemna. W któryms momencie byłam pewna, że wyląduję w szpitalu, na szczęscie mi przeszło. Ale dalej nie mogę normalnie jesć. Minie chyba rok zanim odważę się zjesc pizzę.
Ale teraz jestem szczęsliwa, wracam do szkoły i do życia. Żałuję tylko zawodów. Najpierw przepadł mi Mielec, a w srode są międzyszkolne, też w Mielcu. To jest ból. Ale w sobotę do Lublina muszę pojechać, po prostu muszę.
Pozdrawiam wszystkich chorych i cierpiących. Wiem co czujecie.
Ala


2004-05-17 21:17:43 skomentuj (1)


a juz jutro...
Dzis nie bylam w szkólce bo pojechalam na zawody do mielca, pchalam kula z wynikiem 6,76m jest niezle ale moglo byc lepiej. A jutro jade na trzy dni na wycieczke do Szczawnicy i wracam w sobote w nocy. A wczoraj dostałam od wychowawcy karteczke o nastepujacej tresci:
PLAN WYCIECZKI DO SZCZAWNICY 20- 22. 05.04

...life gone by2005-09-12 15:58:12 >> Tylko pretekst?

[Artykuł z Onet.pl]

"Zatrzymano 60 uczestników niedzielnych starć pseudokibiców z policją w Mielcu (Podkarpackie). W zamieszkach udział brało ok. 500 osób; 6 policjantów ma urazy, uszkodzonych zostało 8 radiowozów.
Spokój w Mielcu przywracało ponad 200 policjantów - poinformował rzecznik prasowy KWP w Rzeszowie, podinspektor Wiesław Dybaś.

"Pseudokibice zarzucają policji, że jest winna śmierci młodego motocyklisty, który w sobotę po brawurowej jeździe uderzył w eskortowany przez policję autobus wiozący kibiców Stali Mielec po czwartoligowym meczu z Siarką Tarnobrzeg" - powiedział Dybaś.

Ok. godz. 21 w niedzielę w centrum miasta zebrało się ok. 500 osób, które skandowały obraźliwe hasła pod adresem policji. Potem w kierunku policji posypały się m.in. kamienie i płyty chodnikowe. Żeby rozproszyć agresywny tłum, użyto m.in. amunicji gumowej.

Starcia pseudokibiców z policją w różnych częściach miasta trwały do godz. 2 w nocy.

"W mieście panuje bałagan. Widać powyrywane kamienie, porozrzucana kosze na śmieci. Trwa podliczanie strat" - mówi Dybaś.

W sobotę dyżurny.