O czym chcesz poczytać na blogach?

Międzyzdroje

Nie ma rzeczy niemożliwych - Onet.pl Blog

Wyjazdu. Mam nadzieję, że wrażeń nie będzie brakowało... Oby w ośrodku był ktoś mniej więcej w moim wieku, módlcie się o to!! Poza nim raczej nie będę miała szans na poznanie nikogo, a to z powodów oczywistych;-) Będę pilnowana w dzień i w nocy:-P
Zatem... Żegnam Was drodzy bloggerzy:-* Powrócę najwcześniej w środe, lub czwartek. Najpóźniej w piątek ( Przystanek Woodstock!! ). Powiedzmy, że będę za Wami tęsknić:-*

Międzyzdroje strzeżcie się!! Przybywam:-) Polecam Wam wspaniałego bloga o moich dzieciakach - http://level-27.blog.onet.pl/ ;-)
4

STRONA GŁÓWNA - *********** LEKKOATLETYKA AZS ŁÓDŹ *********** Treningi w Pn 16:30, Śr 16:00, Pt 16:30 sob o 9:30

, STRONA GŁÓWNA
Link Dodaj komentarz »
środa, 01 października 2008
AKTUALIZACJA

TAK WIEM, ŻE ZANIEDBAŁEM DZIENNIK NASZEJ GRUPY.
OBIECUJĘ, ŻE ZA KILKA DNI UZUPEŁNIĘ WIADOMOŚCI OD KWIETNIA.
DUŻO SIĘ DZIAŁO: MNÓSTWO SUKCESÓW, FAJNY OBÓZ, NOWI ZAWODNICY...

PRZYPOMINAM, ŻE 3 i 4 X STARTUJEMY W ZAWODACH. 

09:27, lekkoatletyka , STRONA GŁÓWNA
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 kwietnia 2008
OBÓZ SPORTOWY MIĘDZYZDROJE 2008


W dniach 12-24.08.2008r. odbędzie się obóz sportowy w Międzyzdrojach.

Zainteresowanych z roczników 93-95 zapraszam do Akademickiego Związku.

Dziwnów moja mała ojczyzna.

W 2009 roku.

Dziwnówek - uzdrowiskowy nadmorski klimat

Dziwnówek to chętnie odwiedzana miejscowość nadmorska przez mieszkańców Szczecina wybierających się na weekend nad morzem. Znajduje się tu centrum uzdrowiskowo-rekreacyjne Jantar, które funkcjonuje przez cały rok.

Łukęcin - cisza i obcowanie z naturą

Łukęcin to mała spokojna miejscowość nad morzem, która swoim klimatem nie przypomina takich kurortów jak Międzyzdroje, Pobierowo czy Rewal. Zdecydowanie bliżej jest Łukęcinowi do miejscowości takiej jak Wisełka. Piękne klifowy brzeg zachęca do długich spacerów brzegiem morza.

Tagi: Dziwnów Międzywodzie Międzyzdroje Pobierowo Rewal Wisełka
23:09, mojdziwnow
Link Dodaj komentarz »

OD MARTA Z MILOSCI ! | (Kocham życie) – Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia.

Do Polski, położona w północno-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego między Zatoką Pomorską na północy a Zalewem Szczecińskim na południu. Od strony zachodniej oddziela ją od lądu rzeka Świna zaś od wschodu rzeka Dziwna. Jest największą z ok. 40 wysp znajdujących się u ujścia Odry, zajmuje obszar o powierzchni 265 km2. Na wyspie Wolin istnieje bardzo dobrze rozwinięta baza turystyczna. Na północnym wybrzeżu znajdują się znane kąpieliska m.in. Międzyzdroje i wschodnia dzielnica Świnoujścia – Warszów. Międzyzdroje to typowy komercyjny kurort z nowoczesnym molo, Promenadą Gwiazd i jedynym w Polsce muzeum figur woskowych.

Warto opuścić na trochę Międzyzdroje i udać się na dłuższą wycieczkę po wyspie. Już w lesie, dwa kilometry od Międzyzdrojów znajduje się rezerwat żubrów, którego stałymi mieszkańcami jest także kilka dzików, saren i orły bieliki. Wolińskie żubry nizinne zostały tu.