O czym chcesz poczytać na blogach?

Miecz prawdy

NaruSaku - Onet.pl Blog

Zadowolona z siebie wyciągła stary,naddarty i pożółkły zwój.Podała go Tsunade.

-Parę dni temu,gdy robiłam papierkową robotę znalazłam to.-gdy skończyła mówić rozłożyła zwój.Namalowany był na nim miecz taki sam jaki miał Naruto,obok był zapisany tekst w niezrozumiałym języku.O wokół namalowane były dziwaczne budynki i miejsca.

-Oko-odpowiedział blondyn.

-Owszem,zawołałam już.

Wparuje tu głupawy ochroniarz,próbujący mnie zbić.Gdybyś zmienił zdanie będę czekał na podobiznach Hokage za dwa tygodnie o północy.Na razie.-Gdy skończył mówić wyskoczył przez okno i pobiegł do domu Sakury opowiedzieć jej o  prawie wszystkim.


Mam nadzieję że się podobało   

 

Santrum.

Sightedness

ja_fantastycznie , Uczta wyobraźni
Link Dodaj komentarz »
piątek, 18 listopada 2011
Terry Goodkind - "Miecz prawdy" (całość)

Cóż, jakiś czas temu postanowiłam skompletować cykl i w końcu mi się udało. Jako, że leniem jestem i nie chce mi się każdego tomu osobno (tak na poważnie, to się nie da każdego.

Okradaniem tych, którzy chcą pracować, żeby dać tym, którzy uważają, że im się należy.

W takim skomplikowanym świecie bohaterowie walczą o prawo do życia, szczęścia i samostanowienia. Walczą różnymi środkami: mieczem, magią, podstępem (tak, tak, tym też - bo nie ma złych sposobów, żeby chronić życie), wiedzą, przekonaniami. Próbują chronić swój świat przed zalewem tych, dla których życie nie ma wartości. "Miecz prawdy", to opowieść o.

Miecz prawdy: Historia córki Rahlów - Onet.pl Blog

Hej. Jestem Bell, mam 17 lat i kocham "Miecz Prawdy". Mam wszystkie części i jestem w trakcie siódmej. Moją ulubioną postacią jest Richard, ponieważ nigdy nie mogę przewidzieć jego reakcji..
Dziwnie. Nie wiedziała czy udzielił jej się nastrój panujący w grupie, czy po prostu coś złego ma się stać. Poczuła, że ktoś położył jej rękę na ramieniu,lecz gdy się odwróciła, nikogo tam nie było. Zaczęła się denerwować.Przyspieszyła kroku i wtedy to usłyszała. Ten głos. Tak znany. Tak bliski jej.
Na to, co ludzie czynią, a nie tylko na ich słowa, bo czyny zdradzą kłamstwo.
VI. Możesz się podporządkować wyłącznie władzy rozumu.
VII. Życie jest przyszłością, nie przeszłością.
VIII. Żasłuż na zwycięstwo.
IX. W rzeczywistości nie może być antynomii.
X. Rozmyślne odwracanie się od prawdy jest zdradą wobec siebie.

WIELKA KSIĘGA OBJAWIEŃ Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz

Cieni. Baczcie uważnie, aby nie stać się cieniem, sługą ciemności, który jest duchowym leniem.

Świetlny miecz Prawdy rozwiązuje obecnie wszystkie więzy, nie szukaliście Pana, nie jesteście czujni, to znaczy, że jesteście w objęciach ciemności, leniwi do leniwych, do piekła próżności!

Szukajcie w modlitwach szczerych i w uczuciach płynących do Pana Najwyższego, prosząc o jasne wskazanie drogi.

Obserwujcie stworzenie, które jest mową Pana i wszystko jasno pokazuje, wystarczy czytać nowe objawienia. Mnie Słowo Prawdy na ziemi już głośno słychać!

*** SzAlOnE ZyCiE LiLlY EvAnS W HoGwArCiE *** - Onet.pl Blog


Odwróciła je. To samo zrobiła Nelly. Karty Lily były szczęśliwe. czego nie możnabyło powiedzieć o Nelce.
- widzę, ze ten rozkład cygański nie jest taki trudny, jakby się mogło wydawać... - mruknęła Lilka, spoglądając na Miecz Prawdy i Anioła. Zaraz obok leżała pękna kobieta trzymajaca perłę. - czeka mnie miłość i ktoś wyzna mi prawdę? A moze chodzi o to, że wyzna mi, iż mnie kocha? "Łolaboga" <hehe.. dodane od autorki <lol2>>, mam nadzieję,.

"Człowiek musi przejść przez różne etapy, zanim wypełni swe przeznaczenie" - Onet.pl Blog

Mi się już prowadzić tego bloga, ale też żal mi go kasować, więc nie zrobię tego, ale rozdziały raczej pojawiać się już nie będą. Przykro mi, że zakończyłam w takim momencie, przysparzając jedynie nowych niewiadomych, ale okres MIECZA PRAWDY już dawno minął i nijak ciągnie mnie do kontynuowania opowiadania. Mówiłam również, że mam gotowych kilkanaście kolejnych rozdziałów – to prawda, ale musiałabym je całkowicie redagować, bo zaprzeczają temu, co pisałam.

Out of my mind.

Apologize

  • Nightwish - When Your Lips Are Still Red (PIĘKNA!)

  • Joss Loner - At night (mmmmmm....)

  •      Koniec! Koniec, koniec, koniec... Teraz co najmniej pół roku czekania na 11 tom Miecza Prawdy:) Oj, w 2008 roku skończą się dla mnie dwie serie: Harry Potter i Miecz Prawdy, aż się łezka w oku kręci.....
    czytaj więcej

    [komentarzy 30] Komentuj
    ___________________________