O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Microsoft word

Ryby Akwarjowe - Onet.pl Blog

Razbora klinowa

Opis

<META content=Word.Document name=ProgId> <META content="Microsoft Word 12" name=Generator> <META content="Microsoft Word 12" name=Originator><LINK href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CAdmin%5CUSTAWI%7E1%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C02%5Cclip_filelist.xml" rel=File-List><LINK.

kompromita2 - Onet.pl Blog

Czcionką verdaną

testowy tekst czcioną verdaną

testowy tekst webdings
trol (11:53)
Skomentuj
kolejny test z worda. tym razem nie klikam w podgląd

Bez tytułu bo tytułu brak
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"><meta name="ProgId" content="Word.Document"><meta name="Generator" content="Microsoft Word 12"><meta name="Originator" content="Microsoft Word 12"><link rel="File-List" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5Czjurczak%5CUSTAWI%7E1%5CTemp%5Cmsohtmlclip1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><link rel="themeData".

::EDDIE OWNLOG::

Dostępnych w niezwykle wygodnym formacie msR i jakieś słowa wyjaśnienia należą się zaglądającym na mojego ownloga w związku z tą technologiczną rewelacją.
      Od niedawna jest dostępna bezpłatna wersja 2.0 czytnika książek elektronicznych Microsoft Reader. Specjalna czcionka ClearType sprawia, że śledzenie liter nie męczy oczu. Książka jest lekka, można ją bez trudu ściągnąć, nawigacja jest komfortowa. Może się ponadto sama głośno czytać, zważywszy wtyczkę z lektorem. Ta ostatnia rewelacja.Jako tako obeznany z pecetem i najczęściej instalowanymi na nim programami. Procedura jest niezwykle prosta, a sam proces powstawania eBooka całkowicie zautomatyzowany.
      Książkę w formacie msR zespala się w doskonale znanym programie Microsoft Word, trzeba zatem być w posiadaniu — rzecz wiadoma — tekstu w rozszerzeniu .doc lub .rtf. I co dalej? Jedyna trudność do pokonania wiąże się ze ściągnięciem konwertera do Microsoft Word. Wspomniany konwerter WordMRM.exe [820 KB] jest dostępny na oficjalnych.

La Pologne est un pays marécageux ou habitent les Juifs


Wszystko na sprzedaż

Nawet Pierścień....


portwajn 2002-04-22 14:22:43
skomentuj (3)
Coś z historii

Printed June 23, 1989

A Review of Microsoft Word 5.0
by Bob Zimmerman

[...]

The major fault with the product, as with all of Microsoft products, is the quality and response of their Product Support line. After dealing with them on Quick Basic, Quick C, Windows, Excel and Word, I have.

marabut blog

W towarzystwie browarow oraz osobnikow nie majacych nic interesujacego do powiedzenia. Jak to Bukowski ujal? 'Ja jestem najlepsza rozrywka jaka znam'.

marabut 2008-09-21 15:32:38
skomentuj (0)


i tego tez nie rozumiem
Dlaczego Microsoft Word po pierwsze kosztuje, a po drugie kosztuje krocie? Dla kogo jest Word? Dla uczniow, studentow i pisarzy. Ktorzy rzadko sa forsiasci. Wiec po wielu tygodniach wreszcie wzielam sie do roboty, wynalazlam dekoder do pakietu Office. Po co mi dekoder, do k nedzy, ktory.

Lily, James i ich zakręcony świat...:) - Onet.pl Blog

Sówce.
-No, Dalajlamo. Daj to Lilly. Pamiętaj, że to mnie zawdzięczasz to imię.
Po czym wypuścił sówkę przez okno.
   ***
No. Wiem, wiem-krótkie i dziadowe. Ale juz sie biorę za kolejną notke. Tylko nie w tym HOLERNYM ONECIE-ide do Microsoft Worda.
Hmm. Ja nie mam Microsoft Worda.
No to ide do Word Pada.
   ***
DLA ZAINTERESOWANYCH:
To James wymyslił sówce imie 'Dalajlama' aby zaimponować Lilly swoja wyobraźnią. Wcześniej sówka miała na imię 'Danonek' więc, jak.

Microsoft word 2007

journal - Onet.pl Blog

walka o dekodery TV Trwam trwa


22 września 2008
Dziesięć tysięcy mil.
2009
 Lipiec
 Styczeń
2008
 Grudzień
 Październik
 Wrzesień
 Lipiec
 Marzec
 Luty
 Styczeń
2007
 Październik
 Wrzesień
 Sierpień
 Czerwiec
 Maj
 Marzec
 Styczeń
2006
 Grudzień
 ListopadFirmie Aster, której Internet jest tak szybki, jak żaden inny. Bez jej Internetu nie byłoby to możliwe.

Również bez oprogramowania firmy Microsoft nie mógłbym zrobić tego, co - ku uciesze dziesięciu tysięcy - zrobiłem. Mojej wdzięczności nie należy rozumieć dwuznacznie, pomimo tego, że mam pirackiego Worda.

Dziękuję również tym wszystkim uczestniczkom blogosfery, które poświęciły swój cenny czas, aby zajrzeć na mojego blogaska i zostawić swoje jakże.

Blog o… prowadzeniu blogów firmowych

Błędami ortograficznymi, których niestety nie brakuje. A przecież praktycznie wszystkie dobre systemy blogowe mają dziś funkcję sprawdzania pisowni przy tworzeniu wpisów (o ile ktoś wpisy tworzy on-line, a nie np. w wordzie i później tylko kopiuj/wklej).

Odpowiedz
.

Fan Page

Twitter Updates

 • koniec wsparcia Win XP przez Microsoft oznacza zagrożenie dla systemów zarządzających produkcją zakładów przemysłowych: http://t.co/33gWZ5tF 8 hours ago
 • ad Instagram - dzisiaj są dwie opcje wyjścia dla startupów social mediowych:.
  2010
 • Lipiec 2010
 • Styczeń 2010
 • Grudzień 2009
 • Listopad 2009
 • Październik 2009
 • Wrzesień 2009
 • Lipiec 2009
 • Czerwiec 2009
 • Maj 2009
 • Kwiecień 2009
 • Marzec 2009
 • Luty 2009
 • Styczeń 2009
 • Grudzień 2008
 • Listopad 2008
 • Październik 2008
 • Wrzesień 2008
 • Sierpień 2008
 • Marzec 2008
 • Listopad 2007
 • Październik 2007

Do what they say

Codziennym.
I tym oto optymistycznym akcentem kończę notkę, gdyż Jan III Sobieski wciąż ma problemy z Turkami. Muszę mu pomóc, zrobimy rzeź pod Wiedniem w 1683 i możemy wracać do domu.
We got a problem 2007-02-06 20:36:17
skomentuj (3)


Mózg mi się spocił, a tematu notki wymyślić nie umiem
Tak dla odmiany, uczę się biologii. Tym razem choinki i ich cudowne rozmnażanie nagonasienne. Po.Ale trzeba żyć dalej. Umarł król, niech żyje król (jak w Makbecie, mam już lekkie zboczenie w tym kierunku). Nowy komputer teoretycznie jest, ale aktualnie robi za duży kalkulator, bo nie ma nawet tak podstawowej rzeczy, jak Word. Oczywiście, jest kochany, bo ma wszystkie moje stare dokumenty i tak dalej, ale to nie zmienia faktu, że byłby jeszcze bardziej kochany, gdyby był pełnowartościowym komputerem. Ale nie będę marudzić. Z dnia na dzień.Źle. WordPad po prostu śmierdzi i nie jest skory do współpracy. I za nic nie potrafię u niego znaleźć jakichś podstawowych funkcji życiowych, takich jak na przykład zmiana języka, czy coś w tym stylu. Jestem więźniem Microsoftu, kolejnym zombie w służbie Billa Gates'a. To dopiero jest magia posiadania władzy.
W szale nieograniczonej ilości wolnego czasu miotam się bez sensu i staram się opanować obsługiwanie CAŁEJ klawiatury na.

Bo jak piszę na kartce, to niby nieczytelne...

Marzec
losiusiusius
22
,
polski Oxford
Errant knight.
Zobacz mój profil
Wróci, jeżeli jakimś cudem przed włożeniem marynary i zrobieniem fryzury maturalnej dostąpię zaszczytu doznania dotykiem nareszcie mojej, 50-letniej drukarskiej publikacji o Ośniałowskim, którego nie zna nawet Microsoft Word, z ignorancją odnosząc się do jego nazwiska, podkreśliwszy je wstrętną (bo prowadzoną przez kogoś, komu nigdy nie zatrzęsły się ręce) czerwoną kreską. Czas poszukać różnicy w definicji fetyszyzmu

Microsoft word 2010

Kraina Aniołów

Październik Wrzesień Sierpień Lipiec Czerwiec Maj Kwiecień Marzec Luty Styczen Rok 2010 Grudzień Listopad.

Mam dwa problemy:

1) Wie ktoś może jak odblokować dokument Microsoft Word 2003 ??? Patrzyłam na stronkę www. odnośnie tego programu i w opcji POMOC też niczego nie znalazłąm :( i niestety nie mogę kopiować, wycinać, wklejać i pisać :(

Zbigniew DULEWICZ - Onet.pl Blog

Kierownik ZGK przebywa na tygodniowym urlopie tzw. ojcowskim, inaczej macierzyńskim, o który sam wnioskował. I jutro wraca do pracy.
Fakty mówią za siebie.

szamot (09:53)

17 października 2010
Refleksje
Dla stanowiska, które piastuję.

    W tym stanie rzeczy wnoszę jak na wstępie.”

Dane komputerowe zapisu cytowanego pisma:
Typ: Dokument Microsoft Word
Nazwa pliku: 14.03.08
Rozmiar: 27,5 KB
Rozmiar na dysku: 32,0 KB
Autor: W
Tytuł: Śniadowo 2008-03-14
Data utworzenia 2008-03-14 godzina: 10:52
Data ostatniego zapisu: 2008-03-14 godzina: 11:36