O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Microsoft

EvolutiOn

Wersja finalna.

Przy okazji tej konferencji, udostępniony został nowy build (5335.5) Internet Explorer 7 Beta 2 Preview, który możemy pobrać pod adresem http://www.microsoft.com/windows/ie/ie7/. Jest to najnowszy build, prezentujący aktualny postęp prac nad nową wersja przeglądarki. Przeznaczony jest on dla Windows XP SP2. Przy okazji publikacji kolejnej wersji beta, udostępnione zostały mechanizmy umożliwiające zgłaszanie błędów. Począwszy od maila na adres IETell@microsoft.com, zgłoszenie na grupie microsoft.public.internetexplorer.general, do Beta Client Bug Reporting Tool będącego najbardziej pożądaną formą zgłaszania błędów. W tym celu należy pobrać Microsoft Beta Client Tool pomagający w wypełnieniu raportu o bugu, oraz dodanie ważnych logów i informacji o maszynie na której on występuje, w celu pomocy w znalezieniu przyczyny.

17:52, hermanluk , Programowanie
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 19 marca 2006
Beginning Game Development

Na łamach serwisu Coding4Fun jest już dostępnych 7 części artykułu (odpowiedniej może będzie napisać kursu), omawiającego.

public virtual stream DotNetBlog;

2005-07-04 19:44:03
Pierwszego lipca pojawiła się nowa wersja 1.1 Enterprise Library. Aktualizacja zawiera bliżej niesprecyzowane poprawki i usprawnienia - wszystkie, które zostały uprzednio udostępnione społeczności programistów, oraz drobne poprawki błędów. Ponadto, nowa wersja może współpracować z aktualną wersją beta .NET Framework 2.0 (ale w dalszym ciągu doskonale sobie radzi w swoim podstawowym środowisku: .NET Framework 1.1).
skomentuj (0)
Ciekawostka... Od Windows 1.0 do XP
2005-07-04 19:49:05
Wersja 1.0 Microsoft Windows pojawiła się, o ile mnie pamięć nie myli, w okolicach 1985 roku. Chociaż interfejs najczęściej używanego dziś systemu operacyjnego nie jest idealny, to warto przyjrzeć się jaką ewolucję przeszedł przez ostatnie 20 lat: Witryna InfoSatellite.com prezentuje screenshoty ze wszystkich wydanych do tej pory wersji Windows.

Gdzieś jeszcze chyba walają mi się oryginalne dyskietki 5.25" z Windows 3.0...
skomentuj (1)
Zagadka - wyjdź z innego więzienia :-)
2005-07-05 08:36:28
Ostatnia więzienna zagadka została rozwiązana przez Simona.

MS Evangelizer

Wielu zadań w systemie i szkoda, aby zostało pominięte w Viście i wydane jako osobna aplikacja.

O MSH coś napiszę, jak dostanę wersję beta (o nazwie kodowej Monad). Wypełniłem już nawet ankietę na BetaPlace (http://beta.microsoft.com), czekam teraz na decyzję.

00:05, exrain , Microsoft
Link Komentarze (5) »
piątek, 05 sierpnia 2005
Mam książkę o Billu

Właśnie dziś dostałem książkę o historii Microsoftu, Bill'u Gatesie i Steve'ie Ballmerze - "Microsoft story". Jej autorem jest Daniel Ichbiah, a została wydana w 1995 roku.

Zobaczymy, jak to, co w niej przeczytam ma się do świetnego filmu utrzymanego w klimacie komediowo-fabularnym "Piraci z Doliny Krzemowej". Jeśli ktoś go nie widział, to serdecznie polecam! Film traktuje o Gatesie, Ballmerze, Jobsie oraz Wozniaku i opowiada w krzywym zwierciadle historię dwóch firm - Microsoftu i Apple.

Aha, książkę kupiłem na Allegro, za całe 8 złotych :)

18:14, exrain ,.

Jarosław Sokolnicki

Dowolna firma może dołączyć do programu Microsoft Cloud Program przynajmniej na poziomie podstawowym. Jak to zrobić? Do sprzedaży usług cloud wystarczy zarejestrować się, jako partner Microsoft https://partner.microsoft.com/poland/partner, w tym przypadku wystarczy status partnera zarejestrowanego, link do rejestracji https://partner.microsoft.com/poland/40032508  a następnie na witrynie www.microsoftcloudpartner.com  zarejestrować się jako Cloud Essentials, poniżej opis. Wiąże się to z podpisaniem odpowiedniej umowy, przejściem szkolenia online i zdaniem egzaminu online. Całość powinna potrwać około 1h.

Rejestracja firmy jako sprzedawcy usług Microsoft Online Services

norbertstanislawek

90 mln uczniów, nauczycieli i przedstawicieli władz oświatowych w 101 krajach.

Program „Partners in Learning” w Polsce jest realizowany od początku 2004 roku pod lokalną nazwą „Partnerstwo dla Przyszłości”. W ramach programu Microsoft aktywizuje środowiska dydaktyczne do wykorzystywania nowych technologii w procesie nauczania, a także ułatwia dostęp do legalnego oprogramowania. Od 2004 roku polskie szkoły i przedszkola otrzymały przeszło 20 tys. licencji na system operacyjny Windows na komputery, które otrzymywały w darowiznach (program „Nowy Początek”). Szkoły mogą również korzystać ze specjalnych ofert, takich jak dzierżawa licencji Microsoft Windows Upgrade + Microsoft Office w cenie 14 zł brutto na każde stanowisko komputerowe na rok. Umożliwia to umowa „PiL Schools Agreement” podpisana na szczeblu regionalnym przez Urzędy Marszałkowskie. Z oferty tej korzystają obecnie szkoły, przedszkola oraz jednostki organizacyjne oświaty z województw: Mazowieckiego, Opolskiego i Lubelskiego.

Poza wsparciem w zakresie dostępu do oprogramowania, program „Partnerstwo dla Przyszłości” to również, a nawet przede wszystkim wspomaganie środowisk nauczycielskich w dostępie do wiedzy i umiejętności z zakresu nowych technologii, po to by z pożytkiem dla uczniów powszechniej wykorzystywali je w nauczaniu. W tym.

adrianmlynarski

„W Microsoft wierzymy, że wykształcenie jest
podstawą rozwoju, a inwestycje w szkolnictwo to
najlepszy sposób, aby umożliwić młodym ludziom wykorzystanie swojego potencjału” —
powiedział Bill Gates, prezes rady nadzorczej
firmy Microsoft. „Inicjatywa
<Partners in Learning> to jeden z elementów współpracy między firmą Microsoft a organami administracji publicznej i
szkołami na całym świecie. Jej celem jest zapewnienie nauczycielom
zaplecza technicznego pozwalającego prowadzić zajęcia w
atrakcyjny sposób, zgodnie z wymogami XXI wieku”. – powiedział Dariusz Korzun, Product Marketing Manager z polskiego odziału firmy Microsoft.

W ramach inicjatywy „Partners in Learning” Microsoft wykorzystuje oprogramowanie
komputerowe do tworzenia innowacyjnych programów edukacyjnych umożliwiających przełamywanie barier, stwarzanie szans
rozwoju oraz zacieśnianie więzi między uczniami a nauczycielami. W
programie „Partners in Learning”, którego światową realizację rozpoczęto w 2003 r., wzięło udział już ponad 90 mln uczniów, nauczycieli i przedstawicieli władz oświatowych w 101 krajach.

Program „Partners in Learning” w Polsce jest realizowany od początku 2004 roku pod lokalną nazwą „Partnerstwo dla Przyszłości”. W ramach programu Microsoft aktywizuje środowiska.

Microsoft office

Brekekeks 1 2006-2007

, irini
Link Dodaj komentarz »
Word testowy za darmo na 60 dni
Użytkownicy oryginalnych kopii systemu Windows mogą pobrać ze strony Microsoftu wersje testowe pakietu biurowego Office za darmo. Po 60 dniach program traci funkcjonalność.
16:35, irini
Link Dodaj komentarz »

Flonga Blog

Ki nangi picsVirtual piercingNicki minaj nude gagreportBruce jenner s house in calabasasBlisters on legs and chestCubefield free brain gameEcce romani 1 translations aeneas leaves troyTemas para torch de disney419 celebrex and heart attacks 603Fish tail paracordPosters for the nurses office pdfJane rudolph treacy biographyCote de pablo fakesAmoxicillan lipitor dogVen conmigo level 3 workbook answersBridget regan hotBoondocks sexCarolina actos studio theatreFoto bugil aura kasih imagesShannon bream cleavageBtd4 school safeHttp training.silverchairlearning.com nhchomecareIndex.Managerial accounting chapter 7 solutionsAldara and squamous cell carcinomaSelect medical corporation employee resource centerHot sexting conversationot sexting conversationAnh khoa than ca si hong nhungViki terrazas desnudaPhim my1 man 1 horse video watchAllegra d manufacturerPaw print border for microsoft wordUn46d6000 vs un46d6050Old age pension canada delivery dateCelebrex paxil vioxx xenical zoloftDaniela from tombolaAmerican wallie card codesClomid men risksVolleyball pussySierra carThe donkey show mexico videohe donkey showJames maslows penis picsames maslows penis picsSexual lms for.

Majsterkowicza Blog

Godzin rannych i druga z godzin popołudniowych. Dobrze jest też taką kopię raz na jakiś czas złożyć w jakimś sejfie w innej lokalizacji (innym budynku).

Wracając do tematu – musimy posiadać plik bazy (rozszerzenie .mdb). Niezbędny będzie również program Microsoft Access. Mając jedno i drugie możemy skorzystać z narzędzi napisanych przez Krzysztofa Pozorka, a które można pobrać z tego adresu: http://www.access.vis.pl/zab001.htm. Narzędzia Czytaj97 i Czytaj2k służą do odczytania hasła.


I uruchamiamy ustawienie nowego hasła z Menu->Narzędzia->Zabezpieczenia->Ustaw hasło bazy danych

I nie takie straszne te hasła do Płatnika i jego bazy. Straszne jest to, że żeby coś z tym zrobić potrzeba programu MS Access z pakietu MS Office. Niestety :]

I jeszcze jedno.
Można w prosty sposób ograniczyć częstotliwość zmiany hasła dla użytkowników programu Płatnik. Wystarczy odszukać klucz:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Asseco Poland SA\Płatnik\8.01.001\Parametry

Opozycja.org – Idioci precz !

Komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

Microsoft word

W Mrokach Vampirzego Serca... - Onet.pl Blog

A to zawsze prowadzi do kłopotów i śmierci. A może po prostu go polubił? Eh.. nie wiedział. Ale musiał się dowiedzieć bo ta niewiedza zaczęła mu powoli działać na nerwy.

 

[przepraszam za literówki ale moja aplikacja Microsoft Office Word 2007 przestała działać a tam miałem słownik, ostatnio szukałem czegoś do polepszenia lub poprawy. Cały czas pisze w WordPad ale tu nie ma słownika by werifikował moje błedy. Staram się pisać ale jak wiadomo człowiek nie jest dokosnały. Bardzo.

When there's trouble you know who to call - Onet.pl Blog

Rozdział I - "Czy to już koniec?", cz. 1
Witajcie ponownie, moi Drodzy Czytelnicy! :) A oto doczekaliście się: jest nowe, świeże, prosto z Microsoft Windows Word, opowiadanie. Będę opisywać zdarzenia Tytanów w pierwszej osobie liczby pojedynczej, czyli z perspektywy każdego z nich. I tak:
Robin,Gwiazdka,