O czym chcesz poczytać na blogach?

Mickey rourke

About Paris Hilton - bloog.pl

Mickey Rourke, jeden z najbrzydszych żyjących aktorów, mimo wielu lat imprezowania (widocznych na jego twarzy), nie zwalnia tempa. Wczoraj wpadł na urodziny Paris Hilton. Dziedziczka świętowała swoje.

Myśli poszarpane - Onet.pl Blog

- Would you dance? - Zaśpiewał z rozdartym sercem Enrique.

- O jej! – Odpowiedziała mu z przejęciem w głosie żona. Moja żona.

Ja nawet lubię tą piosenkę, a właściwie teledysk. Szczególnie upodobałem sobie scenę, w której Mickey Rourke wali Enrique w pysk. Zawsze lubiłem filmy akcji.

mik443
1 komentarz

Marek Wojciechowski

Kupiona, bodaj w październiku leżała i czekała. Przed chwilą skończyłem go oglądać. O Zapaśniku napisano wiele recenzji, komentarzy, wyrażono mnóstwo opinii. Zdecydowana większość z nich to pozytywne oceny. Dobra rzecz, doskonale zagrana przez Mickey Rourke. To w zasadzie film o nim. Dla niego. Wielki popis cholernie dobrego aktora. I choć film raczej smutny, nostalgicznie oddający przemijanie sławy, to dla mnie, może trochę przewrotnie jest obrazem nadziei. Na resurekcję, na zmartwychwstanie. Bo.

my own transmissions... - .To co Ja. - bloog.pl

 

Obejżałam niedawno kilka ciekawych filomów min. "Domino" (Keira Knightley, Mickey Rourke, Edgar Ramirez,Lucy Liu) Opowieść bazuje na prawdziwych wydarzeniach z burzliwego życia Domino Harvey - córki aktora Laurence'a Harveya i modelki, związanej z przestępczym światem.

eS O eL A eN O - Onet.pl Blog

Miałam bardzo kulturalny weekend. Niemniej jedak czuję się taka niedopieszczona artystycznie.

Czwartek: kino i film "Zapaśnik". Może i interesujący, ale za drastyczny dla mnie. Gościu miał wyjmowane zszywki z pleców! Życiowa rola Mickey'a Rourke. Przespałam połowę.

Piątek: kabaret Słuchajcie. Żenujące, nieskomplikowane żarty. Nie przedstawili się- ok, wiem na jaki kabaret przyszłam, ale słyszałam go pierwszy raz i fajnie by było wiedzieć, jak występujący w nim ludzie się.