O czym chcesz poczytać na blogach?

Michigan state university

Pol-Sport

Tworzą go, bądź aktualnie grający w amerykańskich zespołach uniwersyteckich, bądź ich absolwenci, m. in. renomowanych Georgetown, Michigan State, Penn State, Stanford, Duke, Meryland, West Virginia. Żeby dostać.

Do niedzielnego finału i do historii o... czterech minutach.

Tylko inauguracyjne dwadzieścia minut należało do zespołu z Michigan. Mogli oni wtedy zapewnić sobie nawet ostateczne zwycięstwo. O czwartej minucie już było, ale jeszcze dwie akcje powinny zakończyć się zdobyciem bramek. Raz.

Swoją siłę opierają na młodzieży występującej na co dzień w amerykańskich uniwersytetach. W Indianie aż sześciu jest z Perdue, ale też i z University of Indianapolis, George Mason, Akron. Również w Madison aż roi się od studentów, nie tylko zresztą.

..::Kultura musi być::.. - bloog.pl

Naukowcy z Michigan State University przeprowadzili badanie, z którego wynikło, że niemal 20 procent studentów miało spore problemy z nauką z powodu "przedawkowywania" komputerowej.

Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

Poznań

dr Piotr Meteniowski UAM

dr Bożena Mikołajczak UAM

prof. dr hab. Stanisław Mikołajczak UAM

prof. dr hab. Krzysztof Moliński University of Life Sciences Poznań

prof. dr hab. Grzegorz Musiał UAM

prof. dr hab. Elżbieta Nowicka UAM

prof. dr hab. Radosław Okulicz-Kozaryn UAM

Dr Adam Olech, Akademia im. Jana Długosza
Mariusz Szajnert, nauczyciel akademicki, Michigan State University
Maria  Piotrowicz
Bożenna.

Las - Onet.pl Blog

I na polach kukurydzy.

Gatunek jest uznawany za oficjalne zwierzę stanu (state animal) w stanach Arkansas, Illinois, Missisipi, New Hampshire, Ohio, Pensylwania, Michigan, Karolina Południowa i Wisconsin. Sylwetka byka widnieje w herbie Vermont oraz we fladze Vermont. Największa populacja jeleni tego gatunku występuje w stanie.Maja 2008].
   3. Wilson Don E. & Reeder DeeAnn M. (red.). 2005.: Mammal Species of the World. A Taxonomic and Geographic Reference (Wyd. 3.), Johns Hopkins University Press (en). [dostęp 4 grudnia 2007].
   4. Integrated Taxonomic Information System: ITIS (en). [dostęp 4 grudnia 2007].
   5. Mały.

Historia

Już pierwsze okręty bojowe miały na dziobach wyrzeźbiony wizerunek dzika, ponieważ zwierzę to ryje ziemię, tak jak statek fale. Zwierzę to było symbolem króla Ryszarda III. Na znak gościnności umieszczano jego łeb nad drzwiami oberży.

Sztuka