O czym chcesz poczytać na blogach?

Michelle williams

Niekulturalnie

Księcia i aktoreczki są zaś owiane nie mniejszą legendą niż sam film. To nostalgiczne wspomnienie i tęsknota do wielkiego Hollywood,a ja mam słabość do takich filmów (patrz Księżyc i magolie) i sądzę, że Akademia też.

4. Dla Michelle Williams to już trzecia nominacja. Pozostałe dwie otrzymała za Brokeback Mountain i Blue Valentine. Statuetkę powinna dostać już za Blue Valentine.

5. W tym roku mija pięćdziesiąta rocznica śmieci Marylin Monroe. Akademia.

moviee

Nasze życie. Kompleksy, brak atencji ze strony najbliższych i samotność nie dadzą się niekiedy niczym zrekompensować. Nawet wówczas gdy zostaje się 'najsławniejszą i najbardziej wielbioną kobietą' swoich czasów.

Muszę wspomnieć jeszcze o kontrowersyjnym umieszczeniu w roli Marilyn Michelle Williams. Sama podchodziłam do tej decyzji sceptycznie, utożasamiałam bowiem wspomnianą aktorkę z całkiem odmiennymi rolami. To uczucie nie opuszczało mnie również w pierwszych scenach filmu. Co się stało potem? Totalnie zapomniałam o znanej mi Michelle i uwierzyłam, że tak właśnie wyglądała.

Blog Wszystkoznaczy

Jako członek Destiny's Child. Jest ona autorką piosenek takich jak np. Lose My Breath, Cater 2 U czy Survivor. Jej menedżerem jest Matthew Knowles, jej ojciec.

Beyoncé Knowles ma siostrę, Solange Knowles. Śpiewała ona w chórze Destiny's Child i napisała dla B', Kelly Rowland i Michelle Williams parę piosenek, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez krytyków[potrzebne źródło]. Zaś matka, Tina Knowles projektuje ubrania dla córki i dla Destiny's Child. W 2006 Beyoncé razem ze swoją matką i siostrą założyły sieć ubrań House Of Dereon.

Where did you go my little angel?

Beyonce poswieca sie dla zespolu
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego... a raczej "jedna" i "wszystkie". BEYONCÉ KNOWLES postanowiła odłożyć swoje solowe plany, by skoncentrować się na dalszej działalności DESTINY'S CHILD (fot. AFP). Podobne decyzje podjęły KELLY ROWLAND i MICHELLE WILLIAMS. Dziewczęta szykują się do wznowienia działalności.

Wytwórnia Columbia, dla której nagrywa piosenkarka, potwierdziła, że w pierwszej kolejności ukaże się płyta DESTINY'S CHILD, a dopiero później drugi krążek KNOWLES. Niewykluczone, że siostra BEYONCÉ, SOLANGE KNOWLES,.

W oparach kultury

Dlatego tym razem postanowiłem prowadzić bloga luźniej. Mogę na przykład skończyć wstęp a połowie zdania, a nawet...
Więcej »

Tagi: film kino Marilyn Monroe Michelle Williams
12:11, gumpiarz99 , Kino
Link Komentarze (9) »
poprzednie