O czym chcesz poczytać na blogach?

Michelle trachtenberg

wisnia93 blog

Ze to tylko wielka przyjazn. Na razie pewne jest to ze do trzeciej czesci filmu Zac musial zmienic uczesanie. Ale juz co dalej- czylo po emisji "HSM3" - nie wiadomo. Na 2009 rok planowana jest juz premiera filmu kinowego(17) z udzialem Zaca Efrona. Produkcja zapowiadana jest jako romantyczna komedia omylek. Aktorowi towarzyszyc na planie bedzie sliczna Michelle Trachtenberg. Czy cos sie z tego urodzi?! Pozyjemy, zobaczymy=)
Na tym koncze notke mam nadzije ze dowiedzieliscie sie wiele ciekawostek o waszych ulubiencach=D W nastepnej notce napisze tak samo jak tutaj o Ashley Tisdale i Lucasie Grabeelu :) Mam nadzije ze tez ja przeczytacie i dowiecie sie wile nowych rzeczy. Z gory dziekuje za komentarze. Kocham.

Nadine. - FEEL.mylog.pl -

Komentarze (6), Dodaj

Oprawa graficzna
Na specjalne zamówienie FEEL.mylog.pl, szablon wykonała Invisible Fairy, która jest właścicielką MagicLayouts, z dużą pomocą: SweetAndTalented oraz dA. Na zdjęciach prezentuje się Michelle Trachtenberg.Ukochaj ♣
Zalinkuj ♣


Menu
Główna ♣
Księga ♣
O mnie ♣
Profil MySpot ♣


.

MAKE IT OR BREAK IT ... your #1 polish source about american ABC family tv show ! - Onet.pl Blog

Życie nie do końca ułożyło się po jego myśli, z tego powodu chciałby cofnąć się do szkoły średniej i to zmienić. Pewnego dnia budzi się ponownie jako siedemnastolatek i dostaje szansę zmienienia swojego życia. Oprócz Efrona, w produkcji możemy też zobaczyć wspomnianą już wcześniej Josie Loren, Metthew Perry'ego, Sterling'a Knight'a i Michelle Trachtenberg.

# 9 odcinek dostępny na YouTube !

Oto byłem... eaR - Onet.pl Blog

Ziemią znaleźli się m.in.: wspomniany już Alan Ball, Kathy Bates - laureatka Oscara® za rolę w filmie Misery oraz Michael Cuesta - twórca głośnego, niezależnego dramatu L.I.E.

W serialu pojawili się w gościnnych występach popularni i lubiani aktorzy. Mena Suvari, Veronica Cartwright, Michelle Trachtenberg, Kathy Bates, Joanna Cassidy, Patricia Clarkson, Ben Foster, Richard Jenkins, Peter Macdissi, Justina Machado, Justin Theroux i Rainn Wilson i wielu innych.

 

Emisja: poniedziałek, 23:55 TVN - sezon V