O czym chcesz poczytać na blogach?

Michelle pfeiffer

Filmy kostiumowe

Problemowi. W przywołanej już "Dumie..." kręcono sceny z jej udziałem specjalnie w taki sposób, aby wyglądala brzydko i ohydnie mimo całego swojego majestatu. Świadzczy to o ogromnym poświęceniu aktorskim i uważam, że jest odważniejsze niż full monty przed kamerą.

Miało być o Michelle, a wciąż nasuwają się poboczne wątki. Może po prostu trzeba przyznać, że to nie jest rola życia Pfeifer, że miała szansę na odważny krok, ale go nie zrobiła. Film pozostaje po prostu pięknym obrazem, zdjęciem, impresją dawnych, sentymentalnych czasów.

A historia poruszy zwłaszcza tych, którzy znają temat miłości nie w porę, nie mającej prawa bytu poza tu i teraz.

Tagi: cheri film kostiumowy Michelle Pfeiffer
14:19, dialogista
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 czerwca 2010

My autograph collection :] - Onet.pl Blog14 października 2008
Michelle Pfeiffer

Nareszcie jakiś wspaniały sukces. Dzisiaj dostałam autograf znakomitej aktorki Michelle Pfeiffer! Pisalam do niej list 21 sierpnia 2008r. i dzisiaj 14 października 2008 dostałam odpowiedź. Wysłałam 3 zdjęcia, a wróciło jedno moje podpisane i 2 niepodpisane. Do tego dostałam jedno zdjęcie z autografem PP (nadrukowanym). Jestem mega happy ;)

Blog Blissandkiss

Recenzja tego filmu miałaby się składać wyłącznie z opisu dobrych jego stron, to musiałaby zawierać tylko jedno zdanie. Odgrywająca główną rolę niemal 50-letnia aktorka jest naprawdę atrakcyjną kobietą. Jeżeli weźmie się jednak pod uwagę, że tą aktorką jest wybitna artystka – Michelle Pfeiffer – to robi się smutno. Płycizna fabularna, aktorskie drewno, toporne gagi powodują taką czkawkę, że dalsza część tekstu powinna opierać się na aliteracjach. Film opowiada historię 40-letniej telewizyjnej producentki zakochanej w o wiele młodszym facecie, aktorze serialu, przy.

Opowiadania

Kochałam!
O naszym burzliwym romansie pisały wszystkie gazety, żył nim cały Hollywood, jak i całe Stany. Wszystkie fanki Jasia zazdrościły mi, a on nie widział świata poza mną. Czasami było ciężko, nie widywaliśmy się zbyt często. Staliśmy się gwiazdami na miarę Michaela Douglasa, czy Michelle Pfeiffer. Pewnego dnia bez słowa Jan podarował mi pierścionek zaręczynowy. Zostaliśmy narzeczeństwem, byłam w niebo wzięta. Trochę gorzej odebrali to moi rodzice, tata nie był zbyt zachwycony. Jasiek był jak huragan, porywał za sobą, lub niszczył wszystko co stało na jego drodze. Ja, wrażliwa.

"...i z uśmiechem zabiorę Was do siedmiu mórz Rhye" - Onet.pl Blog

Pył"
Jak przystało na kinomaniaczkę, po raz kolejny odwiedziłam restaurację X muzy.
Tym razem wzięłam na talerz "Gwiezdny pył" (tytuł oryginalny: "Stardust"). Skusiła mnie obsada - głównie Michelle Pfeiffer; szczerze powiem, że obecność paru innych znanych aktorów najpierw mnie zaskoczyła, by później zmieść mnie z fotela doskonałością roli).
Film powstał na podstawie książki Neila Gaimana pod tym samym tytułem.
Miłośnicy fantasy wiedzą, kim jest ten pisarz. Tych, co nie.

blogmakijazpl

Ich rodzajów jest naprawdę dużo. Różnią się od siebie nie tylko długością, zagęszczeniem i ułożeniem włosia, ale także kolorami i rozmaitymi dekorami. Możemy wybrać rzęsy z piórami (ładne rzęsy z piórami znajdziecie w ofercie Make Up For Ever 114 – Emily i 137 Michelle), z paskiem błyszczącego brokatu, z kolorowymi wstążkami, a nawet z polokowanym włosiem! Rzęsy możemy naklejać na górną jak i – co mniej oczywiste – także na dolną powiekę (koniecznie zobaczcie jaki jest efekt – Rzęsy na pierwszym planie.)

I zawsze pięknie podkreślone usta. Nie olbrzymie… ale pełne, pozwolę sobie powiedzieć, że wręcz idealne! Być może jej usta nie byłyby dla mnie tak atrakcyjne, gdyby nie oprawa, czyli cudne oczy i rysy twarzy. Kobieta zjawiskowa. Bardzo mi się podoba.

Numer 2
Michelle Pfeiffer – królowa unikalnego kształtu
Jej usta mają w sobie coś, co sprawia, że zwykle nie mogę oderwać od nich wzroku, kiedy tylko oglądam jakiś film albo przeglądam jej zdjęcia.
Począwszy od „Czarownic z Eastwick” aż po „Chéri”.