O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Michel teló

Things we make, make us.

Niż te same (!) kobiety, tylko że nie mające obstawy karków. Bo bądźmy poważni, panowie: kto by chciał na dworze ladacznicę, która zadaje się z każdym?

Ale to już mało istotna dygresja, bo Teló jest facetem i jako facet zbiera na tym zjawisku niezłe żniwo. Każda, każda oglądająca teledysk osoba koduje sobie: dziewczyny za nim szaleją. W chwili oddawania wpisu do druku teledysk “Ai se eu te pego” ma 169.

Pań to go nawet podziwiam. Dobry pomysł i bardzo fajny przykład, jak można wypromować swoją osobę z niebagatelnym zyskiem – chociaż nie ma pewności, czy zrobił to świadomie, czy nie. Pełny tytuł wpisu to Five elements: Branding by Michel Teló, czego z jasnych powodów nie mogłem napisać na początku, na samej górze. Kto czuje się odrobinę niedoinformowany, już wyjaśniam: branding to angielskie słówko, które na polski tłumaczy się jako budowanie świadomości.

ZUTARA

W klubie pewnie puszczą tę piosenkę, więc wypadałoby, żebyście go znali! Nie jest zbyt skomplikowany – zapewniła. Włączyła muzykę. – A teraz róbcie to, co ja!
Ida i Sokka zaczęli tańczyć, śpiewając wspólnie z Michelem Teló, jednak Zuko się nie dołączył. Zjadł obiad i stanął przy oknie ze wzrokiem wbitym w niezbyt atrakcyjny widok – ścianę sąsiedniej kamienicy.
- Zuko? Wszystko gra? – spytała ostrożnie Ida, stając koło niego..

Pieszczoch królik

                                                  3. "Give your heart a break" - Demi Lovato                                                                         4. "Ai se eu te pego" - Michel Teló                                                                                       5. "Sassy" - Kat Graham 

Myślę, że coś z tej listy będzie Wam pasowało. Znajdują się tam.

Takie sobie.

czwartek, 29 grudnia 2011
  • Piosenka

    Musiałam o tym napisać - strasznie zakochałam się w jedne piosence : 

    Ai Se Eu Te Pego Michela Teló

    Jest extra. Może jak się przetłumaczy ten tekst na polski jest trochę dziwny ale ta muzyka i wokalista ( nawet jest przystojny) stworzą zgrany duet. Ta nuta wpada w ucho i słucham jej na okrągło. Mam nadzieje, że mi.

Elfickie Królestwo Pokus ! - bloog.pl


6. Pitbull Featuring Chris Brown – International Love
7. Sylwia Grzeszczak – Karuzela
8. David Guetta – Turn Me On (feat. Nicki Minaj)
9. Michel Teló – Ai Se Eu Te Pego
10. Julka – Za każdym razemPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,330963234,trackback

Michel teló ai se eu te pego

" take a smile " - Onet.pl Blog

Na polskim (na szczęście dwie kartki dalej były odpowiedzi, to grzecznie spisaliśmy). Mieliśmy też apel/przedstawnienie. Romeo i Julia. Z zajęć teatralnych. Druga klasa jeszcze jakoś wyszła,.Zaczepienia. Wczoraj wybrałam kilka rzeczy, które chciałabym robić w życiu. W zasadzie są bez sensu. Chciałabym, jak każdy, mieć fajną, ciekawą pracę. Nie kręci mnie jakoś bycie:.

Co tam w domu? Leci "Nossa Nossa". Znaczy... (wbijamy w googla) Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego. Mam już tego dość. Moja zajebista 3-letnia kuzynka zaczyna do tego tańczyć. Mamo,.

Marzenia zwykle się spełniają, ale nie tak i nie wtedy, kiedy tego pragniemy... - Onet.pl Blog

Dałam się wyciągnąć. Mam parę nowych rzeczy i przy okazji mogłam kupić parę rzeczy też dla mojego M. :)
Skąd ten podły nastrój u mnie? Nie pisałam Wam wcześniej ale mam.

coś lekkiego do posłuchania / tańczenia... :) -> Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego
smerfetka (23:44)